اگر سال ها از بوتاکس استفاده کنید چه اتفاقی می افتد؟

بهترین کلینیک پوست و مو در اصفهان | بهترین کلینیک زیبایی در اصفهان

اگر سال ها از بوتاکس استفاده کنید چه اتفاقی می افتد؟

اثرات بلند مدت بوتاکس

آنچه باید در مورد اثرات بلند مدت بوتاکس بدانید:

زنی در اصفهان با در نظر گرفتن اثرات طولانی مدت دریافت بوتاکس

سال به سال، بوتاکس محبوب ترین درمان ضد پیری در جهان است.

جای تعجب نیست که چرا: این قدرت را به شما می دهد تا خطوط و چین و چروک ها را برای ماه ها تنها با چند تزریق سریع صاف کنید. اما اگر سال ها از بوتاکس استفاده کنید چه اتفاقی می افتد؟ آیا تکرار این درمان ها برای ظاهر یا سلامتی شما تاثیری دارد؟

با بررسی احتمالات بوتاکس در اینجا چیزی است که باید در مورد اثرات طولانی مدت آن بدانید.

بهترین کلینیک پوست و مو در اصفهان | بهترین کلینیک زیبایی در اصفهان
بهترین کلینیک پوست و مو در اصفهان | بهترین کلینیک زیبایی در اصفهان

چه زمانی باید بوتاکس را شروع کنم؟

تزریق بوتاکس در اواخر دهه 20 یا اوایل 30 سالگی – که اغلب “بوتاکس پیشگیرانه” نامیده می شود – می تواند شروع چین و چروک ها و خطوط ظریفی را که به مرور زمان با تغییر حالات صورت ایجاد می شوند را به تاخیر بیندازد. این خطوط که خطوط بیان یا چروک های پویا نامیده می شوند، تمایل دارند در اطراف چشم و روی پیشانی ظاهر شوند. ما بیماران بیشتری را در این گروه سنی می بینیم که می خواهند با تزریق بوتاکس از علائم پیری جلوگیری کنند.

بهترین کلینیک پوست و مو در اصفهان اینجاست.

آیا بوتاکس به مرور زمان عضلات من را ضعیف می کند؟

بوتاکس یک نوروتوکسین است که با قطع سیگنال‌های مغز کار می‌کند و به ماهیچه‌های خاصی می‌گوید منقبض شوند. با تزریق این محصول در نواحی خاص (معمولاً خطوط پیشانی، خطوط اخم و پای کلاغ)، از انقباض آن ماهیچه‌ها جلوگیری می‌کنیم و اجازه می‌دهیم چین و چروک‌های پوشاننده شل شده و صاف شوند.

از آنجایی که وقتی آن عضلات خاص تحت تأثیر بوتاکس قرار می گیرند، کمتر حرکت می کنید، ممکن است در یک بازه زمانی طولانی به میزان بسیار کمی ضعیف شوند. بسیاری از مردم در واقع این عارضه جانبی را به عنوان یک امتیاز می بینند: افرادی که با قرار ملاقات های معمول بوتاکس همراهی می کنند، با استفاده منظم نتایج آنها طولانی تر است.

همین امر در مورد Dysport® و سایر سموم عصبی که به همان روش عمل می کنند صادق است. (در مورد تفاوت بوتاکس و دیسپورت کنجکاو هستید؟ همه چیز را در این پست وبلاگ قبلی بیاموزید.).

بهترین کلینیک پوست و مو در اصفهان را با بهترین پزشکان تجربه کنید.

بهترین کلینیک پوست و مو در اصفهان
بهترین کلینیک پوست و مو در اصفهان

اگر بعد از چندین سال بوتاکس را متوقف کنم چه اتفاقی می افتد؟

اگر پس از چندین سال تزریق منظم، درمان‌های بوتاکس را متوقف کنید، تنها اثر آن این است که چین و چروک‌های شما باز می‌گردند، البته کمی کندتر از زمانی که از بوتاکس استفاده نمی‌کردید.

درست است: حتی پس از توقف، همچنان جوان‌تر از آنچه که اگر هرگز تزریق نمی‌کردید به نظر می‌رسید. یک مطالعه روی دوقلوها نشان داد که استفاده طولانی مدت بوتاکس منجر به چین و چروک های کمتر و شدیدتر در دراز مدت می شود و به طور موثر روند پیری را کند می کند.

اگر تصمیم به استراحت از بوتاکس دارید، می توانید با خیال راحت در هر زمانی آن را متوقف کنید و در هر زمانی بدون عوارض جانبی آن را از سر بگیرید.

آیا استفاده از بوتاکس در طولانی مدت بی خطر است؟

بوتاکس یک درمان کم خطر تایید شده توسط FDA با سابقه ایمنی عالی است. اگر به کار با یک انژکتور با تجربه و معتبر ادامه دهید، بعید است که اثرات منفی استفاده طولانی مدت بوتاکس را تجربه کنید.

با افزایش سن در طول زمان، ممکن است به نقطه ای برسید که درمان های دیگر به جای تزریق بوتاکس یا علاوه بر آن مفید باشد. هنگامی که یک رابطه قوی با انژکتور خود حفظ می کنید، آنها همچنین علائم پیری شما را کنترل می کنند و در صورت لزوم گزینه های دیگری مانند پرکننده های پوستی یا بازسازی پوست با لیزر را توصیه می کنند.

اگر سؤال دیگری در مورد استفاده طولانی مدت بوتاکس دارید یا می خواهید در مورد شروع کار بیشتر بدانید، لطفاً با ما تماس بگیرید.

ما با خوشحالی از بیماران بوتاکس در اصفهان استقبال می کنیم. دیدن اینستاگرام مجموعه کلینیک باران اصفهان