به حداقل رساندن جای زخم برای از بین بردن خال چقدر موثر است؟

 بهترین کلینیک پوست و موی اصفهان | کلینیک باران اصفهان

به حداقل رساندن جای زخم برای از بین بردن خال چقدر موثر است؟

از بین بردن خال

برداشتن خال، به خصوص خال سرطانی یا پیش سرطانی که می‌تواند نیاز به برش عمیق‌تر داشته باشد، با احتمال ایجاد اسکار همراه است.

با این حال، راه های مختلفی وجود دارد که می توانید به بهبود پوست خود کمک کنید و جای زخم را به حداقل برسانید.
ابتدا باید تا حد امکان از لمس یا کشش ناحیه تحت درمان خودداری کنید تا پوست در هنگام بهبودی سفت و بدون مزاحمت بماند.

همچنین باید از نور خورشید که می تواند به ناحیه درمان آسیب برساند، دوری کنید و همیشه زمانی که در خارج از منزل می گذرانید از کرم ضد آفتاب استفاده کنید.

پس از گذشت حدود 2 هفته و برداشتن بخیه‌ها، می‌توانید جای زخم را به آرامی ماساژ دهید و مراقب باشید که پوسته‌ای که ایجاد شده است را مختل نکنید.

استفاده از فشار ملایم و لوسیون مغذی می تواند به تقویت پوست و تشویق تولید کلاژن کمک کند که به بهبودی کمک می کند.

در نهایت، هنگامی که پوست شما به طور کامل بهبود یافت – که ممکن است تا 1 سال پس از درمان طول بکشد – یکی از پزشکان ما خوشحال می‌شوند به شما کمک کنند تا در مورد یک درمان جوان‌کننده پوست تصمیم بگیرید که می‌تواند هر گونه اسکار ایجاد شده را به حداقل برساند و محو کند.

کلینیک تخصصی پوست ، مو و لیزر باران⁣⁣⁣⁣ بهترین کلینیک پوست و موی اصفهان در شهر زیبای اصفهان فعالیت خود را با تمام دستگاه های روز دنیا آغاز نموده است و مفتخر است به شما مشتریان عزیز خدمات ارائه دهد.

 بهترین کلینیک پوست و موی اصفهان | کلینیک باران اصفهان
بهترین کلینیک پوست و موی اصفهان | کلینیک باران اصفهان

نتایج

اکثر نقاط تحت درمان در کمتر از یک ماه به طور کامل بهبود می یابند، اگرچه برش بزرگتر یا عمیق تر ممکن است 4 تا 6 هفته طول بکشد تا بهبود یابد. پس از این مدت، باید به محافظت از ناحیه در برابر نور خورشید ادامه دهید و ممکن است بخواهید درمان های محو شدن جای زخم را بررسی کنید.

با این حال، اکثریت قریب به اتفاق بیماران ما متوجه می شوند که هر جای زخم ایجاد شده با برداشتن به طور طبیعی در طول سال اول و با بهبودی پوست محو می شود.

هنگامی که نتایج نهایی شما قابل مشاهده است، نباید هیچ مدرکی از خال خود مشاهده کنید. در بیشتر موارد، شما می توانید به طور دائم از پوست تازه صاف خود لذت ببرید.

 


اینستاگرام بهترین کلینیک پوست و موی اصفهان


 

آیا من یک کاندید ایده آل هستم؟

اگر از ظاهر یک خال ناراضی هستید یا نگران این هستید که یک خال نامنظم یا رنگی ممکن است سرطانی باشد، احتمالاً کاندید مناسبی برای برداشتن خال هستید.

این گزینه درمانی برای اکثر بیماران بدون در نظر گرفتن سن، نوع پوست یا رنگ پوست ایمن و موثر است.

بیماران مرد و زن از برداشتن سریع و بدون درد هر قسمت از بدن با زمان توقف صفر و زمان بهبودی آسان و مستقیم بهره مند شده اند. اگر در مورد کاندیداتوری خود سؤالی دارید، یکی از پزشکان ما می تواند به شما در تعیین اینکه آیا این درمان برای شما مناسب است یا خیر، در مشاوره اولیه کمک کند.

اگر آماده‌اید درباره اینکه چگونه برداشتن خال می‌تواند به شما در دستیابی به اهداف زیبایی‌شناسی و حفظ سلامت پوستتان کمک کند، اطلاعات بیشتری کسب کنید.

اگر در اصفهان زندگی می کنید، با کارشناسان مرکز پیشرفته ما تماس بگیرید تا امروز مشاوره اولیه را تعیین کنید! ما مشتاقانه منتظر خدمت شما هستیم!

 بهترین کلینیک پوست و موی اصفهان | کلینیک باران اصفهان
بهترین کلینیک پوست و موی اصفهان | کلینیک باران اصفهان