با این ویتامین ها متابولیسم خود را افزایش دهید

افزایش متابولیسم

با این ویتامین ها متابولیسم خود را افزایش دهید

افزایش متابولیسم

حتی اگر اضافه وزن دارید، ممکن است تمام مواد مغذی مورد نیاز خود را دریافت نکنید.  همچنین مکمل های خاصی را برای سرعت بخشیدن به متابولیسم توصیه می کنیم، که ممکن است به دلیل انواع مشکلات سلامتی، رژیم غذایی نامناسب یا ورزش ناکافی کند شود.

مکمل هایی برای افزایش متابولیسم

کلینیک باران گزینه ویتامین درمانی IV را به شما پیشنهاد می کند. او مکمل های زیر را برای افزایش متابولیسم پیشنهاد می کند:

ویتامین‌های B کمپلکس: این ویتامین‌ها به متابولیسم کربوهیدرات‌ها، چربی‌ها و پروتئین‌ها کمک می‌کنند و انرژی ذخیره‌شده را به جای تبدیل شدن به چربی فعال می‌کنند.

نیاسین، ویتامین B-6 و آهن: این سه گانه چشمگیر تولید اسید آمینه L-کارنیتین در بدن را افزایش می دهد تا به چربی سوزی کمک کند.

کلسیم، ویتامین B5، ویتامین B6، ویتامین B12، ویتامین B کمپلکس و ویتامین C: اینها مواد مغذی را فراهم می‌کنند که به شما کمک می‌کنند تا عملکرد بهتری داشته باشید.

کلینیک تخصصی باران⁣⁣⁣⁣ بهترین کلینیک پوست و موی اصفهان می باشد که در افزایش متابولیسم بدن به شما راهنمایی های شایان فراوانی میکند.

افزایش متابولیسم
افزایش متابولیسم

 

اینها همچنین متابولیسم را برای کمک به کاهش وزن شما بهبود می بخشد:

چای سبز:

کافئین و کاتچین موجود در چای سبز و سایر محصولات ممکن است به مدیریت وزن کمک کند.

رسوراترول:

این ترکیب که در پوست انگور قرمز، توت، بادام زمینی و غیره یافت می شود، ممکن است به چربی سوزی کمک کند.

کپسایسین سوخت و ساز بدن خود را با هالاپینو و سایر خوراکی های تند تقویت کنید تا 50 کالری اضافی در روز بسوزانید.

زردچوبه.

کورکومین، ترکیبی در زردچوبه، یک آنتی اکسیدان است که به دلیل خواص ضد التهابی و توانایی آن در افزایش متابولیسم مشهور است. زردچوبه همچنین به حفظ عملکرد مغز، مبارزه با بیماری های مزمن از سرطان گرفته تا بیماری قلبی و بسیاری موارد دیگر کمک می کند.

برای افزایش ویتامین D از خورشید پیروی کنید

یک مطالعه در سال 2011 نشان داد که بزرگسالان دارای اضافه وزن که ویتامین D و کلسیم مصرف می‌کنند، چربی بیشتری را از شکم خود نسبت به افرادی که مصرف نمی‌کنند، از دست می‌دهند. ویتامین D که یک هورمون است به جذب کلسیم در بدن کمک می کند. برای افزایش سطح خود، روزانه در معرض نور خورشید قرار بگیرید. همچنین می توانید ویتامین D را از مکمل ها یا غذاهایی مانند ماهی آزاد، ماهی تن، زرده تخم مرغ و شیر غنی شده، ماست و غلات دریافت کنید.

برای آشنایی بیشتر با بهترین کلینیک پوست و موی اصفهان به صفحه اینستاگرام ما سربزنید.

افزایش متابولیسم
افزایش متابولیسم

برنده شدن در چالش کاهش وزن

دکتر احمد و تیم ما برنامه شما را سفارشی می کنند تا به شما کمک کنند تا به طور پیوسته وزن کم کنید و در نهایت وزن خود را حفظ کنید. ما می توانیم کمک کنیم پیشنهاد کنیم:

مکمل هایی برای کمک به کاهش وزن.
یک برنامه غذایی برای رفع گرسنگی و نیازهای غذایی شما.
یک برنامه ورزشی که می توانید در طولانی مدت به آن پایبند باشید.
آن را حرکت دهید و آن را از دست بدهید.

پزشکان کلینیک باران بر اهمیت یک رژیم ورزشی خوب برای کاهش وزن موفقیت آمیز تاکید می کند. ورزش نه تنها کالری می سوزاند، بلکه متابولیسم شما را نیز سرعت می بخشد و ذهن و بدن شما را متناسب نگه می دارد. همچنین به تثبیت خلق و خوی شما، پمپاژ قلب و کاهش فشار خون و کلسترول کمک می کند. شما در ازای تنها 30 دقیقه ورزش در روز همه اینها و بیشتر را دریافت می کنید.

اجازه دهید به شما کمک کنیم بهترین ظاهر و احساس خود را داشته باشید

تیم مراقبت ما در کلینیک باران به شما کمک می کند تا در قبال کاهش وزن خود پاسخگو باشید. موفقیت نهایی شما با شما شروع می شود و به پایان می رسد. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد چگونگی دستیابی به اهداف کاهش وزن سالم خود داشته باشید، همین امروز با ما تماس بگیرید یا یک قرار ملاقات آنلاین رزرو کنید.