الکتروکوتر ضایعات پوستی

برطرف کردن ضایعات پوستی

الکتروکوتر ضایعات پوستی

برطرف کردن ضایعات پوستی

یک نوع دستگاه الکتروسرجری است که شامل یک دستگاه و یک دسته کورت است با تیغه سردسته که بر اساس نوع ضایعه تغییر می کند و حین کار دستگاه اسموک برای مکش بخارات حاصل از آسیب بافت به کار میرود.

روشی کم تهاجمی برای درمان ضایعات پوستی سطحی داخل اپیدرم و درم به طور گسترده ای به کار می رود.

آماده سازی قبل از شروع کار استفاده از بی حسی(لیدوکائین) به شکل تزریقی یا بدون اپی نفرین یا پمادهای موضعی بی حسی بر اساس نوع ضایعه می باشد بعد از تمیز کردن محل ضایعه. برطرف کردن ضایعات پوستی

مواردی که از این روش استفاده می شود شامل ضایعات پوستی خوش خیم مانند انواع ضایعات کراتوز سبورئیک و هایپرپلازی غدد سباسه انواع خال ها.و موارد بدخیم هم بعد از ارسال نمونه پاتولوژی مثل Bcc و Scc.

برطرف کردن ضایعات پوستی
برطرف کردن ضایعات پوستی

کلینیک تخصصی پوست ، مو و لیزر باران⁣⁣⁣⁣ بهترین کلینیک پوست و موی اصفهان در شهر زیبای اصفهان فعالیت خود را با تمام دستگاه های روز دنیا آغاز و با افتخار سی هزار پرونده ی پزشکی تشکیل و رضایت همشهری های عزیز را فراهم نموده است و مفتخر است به شما مشتریان عزیز خدمات ارائه دهد.

در موارد ضایعات پوستی عفونی شده یا موارد بدخیم که به قسمت های عمقی پوست گسترده شده‌اند یا بدخیمی های راجعه، نباید به کار رود.
هم چنین بیمارانی که از دستگاه های داخلی قلبی استفاده می‌کنند مانند پیس میکر یا دفیبریلاتور گزینه های مناسبی برای الکترو سرجری نمی باشند.
بعد از انجام پروسه الکتروسرجری حافظت زخم و پانسمان و ترمیم کننده یک تا دو هفته باید انجام شود و شستشو با آب و صابون ملایم می‌تواند انجام شود. از اسکراب و لایه بردار ها روی زخم استفاده نشود.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی باران ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو مشورت کنید و همچنین از قیمت ها مطلع شوید.

برای آشنایی بیشتر با بهترین کلینیک پوست و موی اصفهان به صفحه اینستاگرام ما سربزنید.

جهت ارتباط با کلینیک تخصصی باران و اطلاع از آدرس و شماره تماس کلیک کنید.