انواع پرکننده های صورت چه چیزهایی هستند؟

بهترین کلینیک پوست و مو در اصفهان | بهترین کلینیک زیبایی در اصفهان

انواع پرکننده های صورت چه چیزهایی هستند؟

انواع پرکننده های صورت

پرکننده های مختلف کارهای متفاوتی انجام می دهند؟

در حالی که بیشتر پرکننده ها با اسید هیالورونیک ساخته می شوند، اندازه های مختلف ذرات نتایج متفاوتی را ارائه می دهند. پرکننده ها دارای اندازه ذرات بزرگ مانند آجرهای فونداسیون هستند. این ذرات بزرگ بافتی برای «بازسازی» گونه‌های نازک دارند، در حالی که پرکننده‌های کوچک‌تر برای خطوط ریز و حجیم شدن لب‌ها بهتر عمل می‌کنند.

یک متخصص پوست خوب برنامه درمانی ایده آل را برای شما توضیح می دهد. به خاطر داشته باشید که طبیعی ترین نتایج ممکن است به بیش از یک دوز پرکننده نیاز داشته باشد.

پرکننده های بد ممکن است رخ دهند، اما لازم نیست به همین شکل باقی بمانند:

اگر از ظاهر پرکننده های خود ناراضی هستید، وحشت نکنید. در بیشتر موارد می توانید آن را تنظیم کنید. یک متخصص پوست ممکن است فیلرهای اضافی را برای تقارن تزریق کند یا ممکن است آن را به طور کامل حل کند. نکته شگفت‌انگیز در مورد پرکننده‌های اسید هیالورونیک این است که می‌توان آن را با تزریق یک آنزیم در ناحیه مورد نیاز کاملاً حل کرد.

بهترین کلینیک پوست و مو در اصفهان | بهترین کلینیک زیبایی در اصفهان
بهترین کلینیک پوست و مو در اصفهان | بهترین کلینیک زیبایی در اصفهان

مواقعی وجود دارد که نباید فیلر دریافت کنید:

اگرچه پرکننده‌ها بی‌خطر تلقی می‌شوند، اما چند دلیل برای به تعویق انداختن تزریق آن وجود دارد. اگر شما:

  • حامله.
  • شیر دادن.
  • عفونت سینوسی داشته باشد.
  • هر گونه عفونت در ناحیه صورت وجود دارد که می تواند به محل تزریق سرایت کند.

و در اینجا نکته دیگری وجود دارد که باید در نظر بگیرید:

درست قبل از تمیز کردن دندان یا سایر درمان های دندانپزشکی فیلر نخورید. این روش‌ها به فشار و کشش عضلات صورت نیاز دارند، که به طور بالقوه می‌تواند پرکننده‌ها را نادرست کند. بهتر است حداقل چند روز یا ترجیحا یک هفته قبل از درمان صبر کنید.

دستورالعمل های پس از درمان برای تزریق فیلر:

شایع ترین عوارض جانبی گزارش شده قرمزی و تورم موقت در محل تزریق بلافاصله پس از درمان است. چنین عوارض جانبی معمولاً در عرض دو یا سه روز فروکش می کند.

ممکن است بلافاصله پس از درمان از کمپرس سرد برای کاهش تورم استفاده شود. اگر ناراحتی بیش از دو یا سه روز طول کشید یا اگر واکنش‌های دیگری رخ داد، لطفاً با پزشک خود تماس بگیرید.

بهترین کلینیک پوست و مو در اصفهان اینجاست.

تا شش ساعت پس از درمان از لمس ناحیه مورد نظر خودداری کنید. بعد از هر زمان می توان ناحیه را به آرامی با آب و صابون شستشو داد.
تا زمانی که قرمزی و تورم اولیه فروکش نکرده است، از قرار گرفتن در معرض حرارت شدید ناحیه تحت درمان (چراغ آفتاب یا حمام آفتاب، شنا، سونای خشک و بخار) اجتناب کنید.
اگر قبلاً از تبخال صورت رنج می بردید، خطر عود مجدد در نتیجه سوراخ شدن سوزن ممکن است. در مورد داروهایی که می توانند عود مجدد را به حداقل برسانند، با پزشک خود صحبت کنید.

تا یک هفته پس از درمان از مصرف آسپرین، داروهای غیر استروئیدی، ضد التهابی و دوزهای بالای مکمل های ویتامین E خودداری کنید. این عوامل ممکن است کبودی یا خونریزی محل تزریق را افزایش دهند.

بهترین کلینیک پوست و مو در اصفهان را با بهترین پزشکان تجربه کنید.

 

بهترین کلینیک پوست و مو در اصفهان | بهترین کلینیک زیبایی در اصفهان
بهترین کلینیک پوست و مو در اصفهان | بهترین کلینیک زیبایی در اصفهان

6 ساعت پس از درمان از ورزش و الکل خودداری کنید.
شواهد نشان می دهد که انجام یک درمان بعدی قبل از از بین رفتن کامل محصول، اثرات ماندگار آن را افزایش می دهد. لطفاً حتماً با پزشک خود در مورد توصیه های مربوط به لمس یا درمان های بعدی مشورت کنید.

اگر ظاهر خود را با پرکننده ها دوست دارید، باید برای خرید بیشتر برگردید:

فیلرهای اسید هیالورونیک به طور طبیعی پس از حدود شش ماه توسط بدن تجزیه می شوند. این بدان معناست که برای حفظ ظاهر اصلی خود باید یک یا دو بار در سال لمس آپ کنید.

این خبر خوبی برای کسانی است که فقط می خواهند پرکننده ها را امتحان کنند زیرا نتایج به طور طبیعی بدون خطرات طولانی مدت محو می شوند. توجه به این نکته مهم است که فیلرها روند پیری پوست را متوقف نمی کنند، به این معنی که ممکن است برای دریافت همان نتیجه در یک دوره زمانی به پرکننده های اضافی نیاز داشته باشید.

همین امروز با تماس با تیم پوست ما تماس بگیرید و شروع کنید. ما مشتاقانه منتظر مراقبت از شما هستیم!

برای عضویت در اینستاگرام کلینیک باران اصفهان  کلیک کنید.