سؤالات متداول در مورد بازسازی سطح لیزر فرکشنال CO2

بهترین-کلینیک-پوست-و-موی-اصفهان | کلینیک-باران-اصفهان

سؤالات متداول در مورد بازسازی سطح لیزر فرکشنال CO2

بازسازی سطح پوست

 

لیزر CO2 چیست؟

لیزر CO2 Fractional Resurfacing لیزر دی اکسید کربن است که به طور دقیق لایه های بیرونی عمیق پوست آسیب دیده را حذف می کند و بازسازی پوست سالم زیر آن را تحریک می کند. CO2 چین و چروک های ریز تا نسبتاً عمیق، آسیب های ناشی از عکس، جای زخم، رنگ پوست، بافت، کرختی و شلی را درمان می کند.

درمان با لیزر CO2 چقدر طول می کشد؟

زمان دقیق بستگی به منطقه ای دارد که تحت درمان است. با این حال، معمولا دو ساعت یا کمتر طول می کشد تا تکمیل شود. این بازه زمانی شامل 30 دقیقه اضافی برای بی حسی موضعی قبل از درمان است.

 

کلینیک تخصصی پوست ، مو و لیزر باران⁣⁣⁣⁣ بهترین کلینیک پوست و موی اصفهان در شهر زیبای اصفهان فعالیت خود را با تمام دستگاه های روز دنیا آغاز نموده است.

آیا لیزر co2 درد دارد؟

CO2 تهاجمی ترین درمان لیزری است که ما داریم. CO2 باعث ایجاد ناراحتی می شود، اما ما اطمینان می دهیم که بیماران ما در تمام طول عمل راحت هستند. احساسی که اغلب احساس می شود شبیه به احساس “سوزن و سوزن” است.

بهترین-کلینیک-پوست-و-موی-اصفهان | کلینیک-باران-اصفهان
بهترین-کلینیک-پوست-و-موی-اصفهان | کلینیک-باران-اصفهان

چه زمانی بعد از لیزر CO2 نتایج را می بینم؟

پس از بهبودی پوست شما، که ممکن است تا 3 هفته طول بکشد، بیماران دوره ای را تجربه می کنند که پوست آنها کمی صورتی به نظر می رسد. در این مدت شاهد بهبود بافت و رنگ پوست خواهید بود. نتایج کامل را می توان 3-6 ماه پس از درمان اولیه، پس از بهبودی کامل پوست مشاهده کرد.

نتایج حاصل از لیزر CO2 چقدر دوام دارد؟

بهبودهای حاصل از لیزر CO2 را می توان برای سالها پس از درمان مشاهده کرد. نتایج را می توان با استفاده جدی از SPF+، اجتناب از قرار گرفتن در معرض نور خورشید و مراقبت صحیح از مراقبت از پوست در خانه طولانی کرد.

اینستاگرام کلینیک باران اصفهان

چه نواحی را می توانم با لیزر CO2 درمان کنم؟

CO2 را می توان در نواحی تخصصی مانند چشم ها و اطراف دهان درمان کرد. با این حال، محبوب ترین نواحی برای درمان با لیزر IPL، تمام صورت و گردن است.

بهترین کلینیک پوست و موی اصفهان کلینیک باران اصفهان با پزشکان مجرب است.

آیا هیچ زمان از کار افتادگی با لیزر CO2 وجود دارد؟

بله، درمان با لیزر CO2 مدت زمان توقفی دارد. قبل از اینکه بتوانید در انظار عمومی بیرون بروید، 7 تا 10 روز برای بهبودی برنامه ریزی کنید. پوست شما ۲ تا ۷ روز پس از درمان پوسته پوسته و پوسته پوسته می‌شود و به مدت ۳ تا ۴ هفته صورتی خواهد بود. زمان دقیق بهبودی در افراد مختلف متفاوت است.

بهترین-کلینیک-پوست-و-موی-اصفهان | کلینیک-باران-اصفهان
بهترین-کلینیک-پوست-و-موی-اصفهان | کلینیک-باران-اصفهان

به چه تعداد درمان CO2 نیاز دارم؟

اکثر بیماران برای دیدن نتایج فقط به یک درمان CO2 نیاز دارند. با این حال، برخی از بیماران با چین و چروک های عمیق تر یا اسکار ممکن است برای مشاهده نتایج به درمان های متعدد نیاز داشته باشند. بازسازی سطح پوست

آیا عوارض جانبی یا خطرات احتمالی برای درمان لیزر A co2 وجود دارد؟

مانند هر روش پزشکی، خطرات مرتبط با لیزر co2 وجود دارد. در طول مشاوره، ارائه دهنده شما ارزیابی می کند تا مطمئن شود که شما کاندید مناسبی برای درمان لیزر co2 هستید. اگر بعد از درمان و درمان IPL هر گونه عوارض جانبی نگران کننده ای را تجربه کردید، لطفاً فوراً با مطب تماس بگیرید.

چه کسی کاندید درمان لیزر Co2 نیست؟

درمان لیزر CO2 ممکن است برای کسانی که مشکلات سلامتی خاصی دارند بی خطر نباشد. درمان با لیزر CO2 برای بیمارانی که در حال حاضر آکوتان مصرف می کنند توصیه نمی شود. کسانی که سابقه مشکل در بهبودی یا ایجاد اسکار دارند و همچنین کسانی که دارای اختلالات خونریزی هستند، کاندید نیستند. کسانی که باردار یا شیرده هستند کاندیدای لیزر CO2 نیستند.

برای رزرو نوبت با کلینیک باران اصفهان تماس بگیرید.

بهترین کلینیک پوست و موی اصفهان را می توانید با یک کلیک بشناسید.