بالابر نخ: یک جایگزین کم تهاجمی برای لیفت صورت است!؟

بهترین-کلینیک-پوست-و-موی-اصفهان | کلینیک-باران-اصفهان

بالابر نخ: یک جایگزین کم تهاجمی برای لیفت صورت است!؟

بالابر صورت با نخ

لیفت با نخ یک جایگزین کم تهاجمی برای لیفت صورت است. این ماده یک ماده نخ زنی درجه پزشکی و “کشیدن” یا “لیفت” فیزیکی پوست را برای سفت کردن نخ و کاهش چین و چروک ترکیب می کند.

نواحی مورد نظر می‌تواند شامل فک، خط فک، خط ابرو، ناحیه زیر چشم، پیشانی و گونه‌ها باشد. این درمان توسط یک متخصص پزشکی انجام می شود و به طور متوسط حدود 1500 تا 2750 دلار هزینه دارد. نتایج یک درمان واحد بسته به شدت علائم پیری بیمار حدود یک تا دو سال باقی می ماند.

لیفت صورت

لیفت صورت یک عمل جراحی است که در نتیجه از دست دادن خاصیت ارتجاعی بافت صورت را لیفت و سفت می کند. لیفت صورت در مقایسه با سایر درمان‌ها مانند لیفت با نخ و/یا تعدیل‌کننده‌های عصبی (دیسپورت یا بوتاکس) راه‌حلی تهاجمی‌تر و دائمی برای نگرانی‌های مربوط به پیری است.

لیفت صورت جامع یا لیفت TLC، تمام نواحی صورت از جمله گردن، گردن، خط فک، خط ابرو، زیر چشم، پیشانی و گونه‌ها را هدف قرار می‌دهد و درمان می‌تواند حدود ده سال از ظاهر مشتری طول بکشد.

متوسط هزینه لیفت صورت بین 7700 تا 11780 دلار است و نتایج باید 7 تا 10 سال یا بیشتر باقی بمانند.

کلینیک تخصصی پوست ، مو و لیزر باران⁣⁣⁣⁣ بهترین کلینیک پوست و موی اصفهان در شهر زیبای اصفهان فعالیت خود را با تمام دستگاه های روز دنیا آغاز نموده است و مفتخر است به شما مشتریان عزیز خدمات ارائه دهد.

بهترین-کلینیک-پوست-و-موی-اصفهان | کلینیک-باران-اصفهان
بهترین-کلینیک-پوست-و-موی-اصفهان | کلینیک-باران-اصفهان

نکات مثبت بالا بردن نخ:

1. سریع

این روش معمولا کمتر از یک ساعت طول می کشد. لیفت با نخ گاهی اوقات به عنوان “لیفت صورت در زمان ناهار” نامیده می شود.

2. حداقل تهاجمی

نیازی به برش عمیق نیست، بنابراین خطرات اسکار یا عفونت بسیار کمتر از جراحی های زیبایی معمولی است.

3. به بیهوشی عمومی نیاز ندارد

این باعث می‌شود که این روش برای کسانی که مشکلات سلامتی دارند، گزینه‌ای باشد که آن‌ها را کاندیدای نامناسبی برای روش‌های اصلی می‌کند.

4. حداقل زمان بازیابی

ممکن است مقداری قرمزی یا تورم اولیه وجود داشته باشد، اما این باید در چند روز، قطعا در کمتر از یک هفته برطرف شود. این زمانی مطلوب است که با جدول زمانی بهبودی سه ماهه پس از لیفت کامل صورت مقایسه شود.

5. کمتر دردناک است

از آنجایی که هیچ برش عمیقی وجود ندارد و کبودی و تورم بسیار کمتری نسبت به لیفت صورت معمولی است، درد نیز نسبتاً کمتر است.

7. بسیاری از مناطق را می توان درمان کرد

لیفت با نخ را می توان در نواحی نزدیک چشم، اطراف فک، گونه ها و استخوان های گونه انجام داد. از آنجایی که این یک روش نسبتاً جدید است، درمان های جدید همچنان توسعه می یابد.

معایب لیفت با نخ:

1. موقتی تر

اثرات لیفت صورت معمولی ممکن است تا ده سال دیده شود، در حالی که می توان انتظار داشت که لیفت با نخ بین شش ماه تا دو سال طول بکشد.

2. در درجه اول برای علائم اولیه پیری موثر است

افرادی که بیشتر از لیفت با نخ بهره مند می شوند، عموماً در گروه سنی 35 تا 55 سال هستند.

3. به عنوان یک درمان جراحی در نظر گرفته می شود

لیفت با نخ یک جراحی جزئی در نظر گرفته می شود و به همین دلیل، پس از برش پوست، خطر عفونت، کبودی، ناراحتی موقت، موج دار شدن پوست و بی حسی موقت وجود دارد.

4. جلوه ها ظریف هستند

در حالی که اثرات ظریف ممکن است جنبه منفی لیفت با نخ پزشکی باشد، برای کسانی که تغییر کمتر چشمگیر را ترجیح می دهند، نتایج ظریف لیفت با نخ ممکن است جذاب باشد. این همه به ترجیحات فردی بستگی دارد. بالابر صورت با نخ

بهترین-کلینیک-پوست-و-موی-اصفهان | کلینیک-باران-اصفهان
بهترین-کلینیک-پوست-و-موی-اصفهان | کلینیک-باران-اصفهان

5. گران است

برخی از کلینیک ها برای هر نخ یا هر برش هزینه دریافت می کنند. در حالی که لیفت با نخ بسیار کم‌هزینه‌تر از لیفت صورت کامل است، مشتری باید این واقعیت را در نظر بگیرد که اثرات آن به اندازه لیفت کامل صورت دوام نمی‌آورد.

خلاصه

لیفت با نخ و لیفت صورت، درمان های صورت هستند که نتایج متفاوتی را به همراه دارند. لیفت با نخ نسبت به لیفت صورت جراحی کمتر تهاجمی و مقرون به صرفه‌تر است، که ممکن است برای جمعیت جوان‌تری که به دنبال بهبودهای زیبایی کوچک یا «رفع سریع» هستند، جذاب باشد.

از سوی دیگر، لیفت صورت یک راه حل دائمی برای نگرانی های مربوط به پیری است. می تواند تمام نواحی صورت را مورد هدف قرار دهد و به طور مشهود سال های بیشتری از صورت مشتری نسبت به لیفت با نخ طول می کشد.

اگر فکر می کنید بلند کردن نخ ممکن است برای شما مناسب باشد، شخصی را پیدا کنید که این خدمات را ارائه می دهد و یک مشاوره رایگان رزرو کنید.

همانطور که نگاه می کنید، یک ارائه دهنده پزشکی را در نظر بگیرید که شهرت آنلاین خوبی دارد، ظاهری حرفه ای و بهداشتی دارد و با دقت، مهربانی و اطلاعات مورد نیاز شما به سوالات شما پاسخ می دهد.

اینستاگرام کلینیک باران اصفهان