در اینجا ده بهترین دلیل وجود دارد که چرا میکرودرم ابریژن می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد:

بهترین کلینیک پوست و مو در اصفهان | بهترین کلینیک زیبایی در اصفهان

در اینجا ده بهترین دلیل وجود دارد که چرا میکرودرم ابریژن می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد:

بهترین دلیل میکرودرم ابریژن

1. بافت پوست را بهبود می بخشد:

میکرودرم ابریژن را می توان برای درمان پوست درشت استفاده کرد. میکروکریستال‌های موجود در درمان به حذف لایه بیرونی سلول‌های مرده پوست کمک می‌کنند و بافت جدید صاف زیر آن را آشکار می‌کنند.

2. اسکارها را کاهش می دهد:

میکرودرم ابریژن می‌تواند لبه‌ها و سطح اسکار را صاف کند، و همچنین تولید کلاژن را برای تولید سلول‌های جدید پوستی سالم تحریک می‌کند که همگی به بهبود بافت آسیب‌دیده کمک می‌کنند.

3. رنگدانه ها را کاهش می دهد:

میکرودرم ابریژن شامل درمان هایی است که می تواند به یکنواختی رنگ پوست کمک کند و ظاهر لکه های پیری و سایر مشکلات رنگدانه را به حداقل برساند.

4. درمان غیر تهاجمی:

میکرودرم ابریژن یک روش درمانی غیرتهاجمی است که با از بین بردن سلول های مرده از سطح پوست، ظاهر آن را بدون بی حسی و بدون وقفه بهبود می بخشد.

5. خطوط ریز را بهبود می بخشد:

میکرودرم ابریژن می تواند به کاهش ظاهر خطوط ریز و تحریک تولید کلاژن کمک کند، که ممکن است از چین و چروک های عمیق تر جلوگیری کند.

6. پوست کدر را روشن می کند:

میکرودرم ابریژن لایه بیرونی سلول‌های مرده پوست را از بین می‌برد، پوست صورت شما را لایه‌برداری می‌کند و پوست جدید و سالم را نشان می‌دهد.

7. کاهش لکه های پیری:

میکرودرم ابریژن می‌تواند پوست شما را صاف‌تر و یکدست‌تر نشان دهد و لکه‌های پیری یا سایر تغییر رنگ‌های پوست را به حداقل برساند.

بهترین کلینیک پوست و مو در اصفهان | بهترین کلینیک زیبایی در اصفهان
بهترین کلینیک پوست و مو در اصفهان | بهترین کلینیک زیبایی در اصفهان

8. مناسب برای اکثر انواع پوست:

میکرودرم ابریژن برای همه رنگ های پوست و حتی حساس ترین پوست ها بی خطر است زیرا مواد شیمیایی و بدون نور است.

9. کاهش ازدحام

میکرودرم ابریژن با از بین بردن پوست مرده و چربی در درمان منافذ پوستی موثر است، اما زمانی که درمان را با اسیدهای آلفا هیدروکسی ترکیب کنید، قوی‌تر است.

10. درمان بدون درد

میکرودرم ابریژن یک درمان بدون درد صورت است که به بهبود بافت و ظاهر پوست شما، کاهش خطوط و چین و چروک و روشن شدن لکه های پیری و رنگدانه های ناهموار کمک می کند.

ایمن است، مقرون به صرفه است، و کار می کند! برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این روش با کلینیک باران، متخصص پوست صحبت کنید.

میکرودرم ابریژن برای چه افرادی مناسب است؟

میکرودرم ابریژن برای افرادی که با لکه های ناشی از افزایش سن، تغییر رنگ ناهموار پوست، آسیب های ناشی از نور خورشید و اسکار آکنه دست و پنجه نرم می کنند، مناسب است. همچنین برای نرم کردن خطوط و چین و چروک های کم عمق، پاک کردن منافذ مسدود شده یا صاف کردن پوست آنها مناسب است.

بهترین کلینیک پوست و مو در اصفهان اینجاست.

 

نکاتی برای آمادگی برای جلسه میکرودرم ابریژن

بهترین بخش میکرودرم ابریژن این است که در هر زمان از سال، برای هر رنگ پوست و با آمادگی بسیار کمی مناسب است. اما، اگر می‌خواهید بیشترین بهره را از جلسه میکرودرم ابریژن خود ببرید، باید:

۷ روز قبل از قرار ملاقاتتان، هرگونه محصولات یا روش های لایه بردار را قطع کنید. این محصولات شامل محصولات رتینوئیدی (محصولاتی با ترتینوئین، آداپالن یا تازاروتن به عنوان مواد فعال)، اسید گلیکولیک و سالیسیلیک و اسکراب های فیزیکی از جمله برس های اولتراسونیک است.
همچنین یک هفته قبل از انجام عمل از انجام هرگونه درمان زیبایی دیگر خودداری کنید. همه اینها می تواند پوست شما را شکننده و مستعد آسیب کند.

بهترین کلینیک پوست و مو در اصفهان | بهترین کلینیک زیبایی در اصفهان
بهترین کلینیک پوست و مو در اصفهان | بهترین کلینیک زیبایی در اصفهان

استعمال دخانیات و مصرف الکل بر روش التیام پوست شما تأثیر می گذارد. اگر بتوانید حداقل یک هفته قبل از درمان از این فعالیت ها اجتناب کنید، موثرتر خواهد بود و باعث کاهش زمان استراحت می شود.
2 تا 4 هفته قبل از درمان از هرگونه برنزه کردن خودداری کنید – از جمله قرار گرفتن در معرض آفتاب طبیعی، تخت های برنزه کننده و اسپری/لوسیون برنزه کردن.
هیدراته بمانید. پوستی که از درون هیدراته می شود، پوستی سالم است. بهترین دلیل میکرودرم ابریژن

متخصصان مراقبت از پوست ما اهداف و انتظارات زیبایی شناختی شما را قبل، در حین و بعد از جلسه – همراه با هر گونه بیماری یا نگرانی که ممکن است داشته باشید – در طول مشاوره عمیق ما برای کمک به دستیابی به ظاهری سالم و زیبا مورد بحث قرار خواهند داد.

 

چقدر طول می کشد تا نتایج میکرودرم ابریژن را ببینید؟

میکرودرم ابریژن با استفاده از کریستال‌های ریز برای ساییدن ملایم سطح پوست، حذف سلول‌های مرده و اجازه دادن به سلول‌های جدید جای خود را عمل می‌کند. نتایج تقریباً بلافاصله پس از شروع درمان قابل مشاهده است و تا سه ماه پس از بهبودی کامل از این روش باقی خواهند ماند.

همین امروز با تماس با تیم پوست ما تماس بگیرید و شروع کنید. ما مشتاقانه منتظر مراقبت از شما هستیم!

 

چرا پوست کلینیک باران را برای میکرودرم ابریژن انتخاب کنید؟

برای بسیاری از افراد، ساده ترین راه برای دستیابی به آن، استفاده از میکرودرم ابریژن برای برداشتن لایه بالایی پوست است. میکرودرم ابریژن محبوبیت زیادی پیدا کرده است زیرا کار می کند و نتایج غیرقابل انکار است.

زیبایی‌شناسان ما کارشناسان خبره و آموزش دیده هستند که برای درک و رفع نگرانی‌های شما وقت صرف می‌کنند. متخصصین پوست ماهر ما نگرانی های شما را در طول مشاوره ارزیابی می کنند و یک برنامه درمانی ایده آل برای مورد خاص شما تعیین می کنند.

برای عضویت در اینستاگرام کلینیک باران اصفهان  کلیک کنید.