لایه برداری لیزری کربن چیست؟ – بهترین کلینیک زیبایی در اصفهان

بهترین کلینیک پوست و مو در اصفهان | بهترین کلینیک زیبایی در اصفهان

لایه برداری لیزری کربن چیست؟ – بهترین کلینیک زیبایی در اصفهان

بهترین کلینیک زیبایی در اصفهان

لایه برداری لیزری کربن چگونه کار می کند؟ لایه برداری با لیزر کربن چه چیزی را درمان می کند؟ آماده سازی و بازیابی
درمان های کم تهاجمی لایه برداری پوست برای بهبود ظاهر پوست بسیار محبوب هستند. در سال 2020، تقریباً دو میلیون آمریکایی پیلینگ شیمیایی یا لیزر درمانی را انجام دادند. این روش‌های سرپایی اغلب مؤثر، مقرون به صرفه هستند و برای تکمیل فقط به یک قرار ملاقات سریع نیاز دارند. بسته به اهداف مراقبت از پوست شما، طیف وسیعی از لیزر درمانی و لایه برداری وجود دارد.

درمان های لایه برداری به سه روش سطحی، متوسط ​​و عمیق طبقه بندی می شوند. تفاوت بین آنها به این بستگی دارد که درمان به چند لایه از پوست نفوذ می کند. درمان های سطحی نتایج متوسطی را با حداقل زمان بهبودی ارائه می دهند. درمان‌هایی که بیشتر به زیر سطح پوست می‌روند، نتایج چشمگیرتری دارند، اما بهبودی پیچیده‌تر است.

یکی از گزینه های محبوب برای مشکلات پوستی خفیف تا متوسط، لایه برداری با لیزر کربنی است. لایه برداری با لیزر کربن یک درمان سطحی است که به آکنه، منافذ بزرگ، پوست چرب و رنگ ناهموار پوست کمک می کند. گاهی اوقات به آنها لیزرهای کربنی صورت می گویند.

بهترین کلینیک پوست و مو در اصفهان | بهترین کلینیک زیبایی در اصفهان
بهترین کلینیک پوست و مو در اصفهان | بهترین کلینیک زیبایی در اصفهان

علیرغم نام، لایه برداری لیزر کربنی یک لایه برداری شیمیایی سنتی نیست. در عوض، پزشک از محلول کربن و لیزر برای ایجاد اثر لایه برداری استفاده می کند. لیزرها خیلی عمیق به پوست نفوذ نمی کنند، بنابراین زمان بهبودی بسیار کمی وجود دارد. درمان حدود 30 دقیقه طول می کشد و شما می توانید بلافاصله فعالیت منظم خود را از سر بگیرید.

لایه برداری لیزری کربن چگونه کار می کند؟

لایه برداری با لیزر کربن معمولاً در مطب پزشک یا در یک مرکز اسپا انجام می شود. شما همیشه باید مطمئن شوید که فردی که این روش را انجام می دهد در انجام آن آموزش دیده است. هر گونه درمان پوستی با خطر آسیب یا عفونت همراه است، بنابراین داشتن یک متخصص آموزش دیده برای انجام لایه برداری لیزر کربن برای ایمنی بسیار مهم است.

بهترین کلینیک پوست و مو در اصفهان اینجاست.

 

لایه برداری لیزری کربنی معمولاً شامل مراحل زیر است:

لوسیون کربن.

ابتدا پزشک یک کرم تیره رنگ با محتوای کربن بالا را روی پوست شما اعمال می کند. لوسیون یک درمان لایه برداری است که به آماده سازی پوست برای مراحل بعدی کمک می کند. چند دقیقه با آن روی صورتتان می‌نشینید تا خشک شود. همانطور که لوسیون خشک می شود، با خاک، روغن و سایر آلاینده ها روی سطح پوست شما پیوند می یابد.

بهترین کلینیک پوست و مو در اصفهان را با بهترین پزشکان تجربه کنید.

لیزر گرم کننده.

بسته به نوع پوست شما، پزشک ممکن است با یک نوع لیزر برای گرم کردن پوست شما شروع کند. آنها لیزر را روی صورت شما می گذرانند، که کربن موجود در لوسیون را گرم می کند و باعث جذب ناخالصی های روی پوست شما می شود.

برای عضویت در اینستاگرام کلینیک باران اصفهان  کلیکی کنید.

بهترین کلینیک پوست و مو در اصفهان | بهترین کلینیک زیبایی در اصفهان
بهترین کلینیک پوست و مو در اصفهان | بهترین کلینیک زیبایی در اصفهان

لیزر پالسی.

مرحله آخر لیزر پالسی است که پزشک از آن برای تجزیه کربن استفاده می کند. لیزر ذرات کربن و هرگونه چربی، سلول مرده پوست، باکتری یا سایر ناخالصی های صورت شما را از بین می برد. گرمای حاصل از این فرآیند همچنین نشان دهنده یک پاسخ درمانی در پوست شما است. که تولید کلاژن و الاستین را تحریک می کند تا پوست شما سفت تر به نظر برسد.

از آنجایی که لایه برداری با لیزر کربن یک روش ملایم است، قبل از درمان نیازی به کرم بی حس کننده نخواهید داشت. شما باید بتوانید مطب پزشک یا مرکز درمانی را بلافاصله پس از اتمام آن ترک کنید.

درمان نیاز دارید. با ما تماس بگیرید.