آیا کاشت مو دردناک است؟ – بهترین کلینیک کاشت مو در اصفهان

بهترین کلینیک پوست و مو در اصفهان

آیا کاشت مو دردناک است؟ – بهترین کلینیک کاشت مو در اصفهان

بهترین کلینیک کاشت مو در اصفهان

عصر مدرن کاشت مو در اواخر دهه 1950 آغاز شد، اما از آن زمان به بعد با پیشرفت فناوری های جدید، این تکنیک ها بسیار بهبود یافته است. این باعث شده است که روش‌های ترمیم مو بسیار کمتر تهاجمی و دردناک‌تر از گذشته باشد – تجربه کاشت مو امروزی هیچ شباهتی به تجربه کاشت موی پدربزرگ یا پدر شما ندارد.

اما آیا کاشت مو دردناک است؟

کاشت مو با وجود کم تهاجمی بودن، هنوز یک روش جراحی محسوب می شود. اما برای بسیاری از بیماران، اصطلاح “جراحی” ترس از بهبودی آهسته و عوارض جانبی دردناک را تداعی می کند. در مورد کاشت مو، این ترس به سادگی نابجاست.

در حالی که ممکن است انتظار کمی ناراحتی بعد از عمل داشته باشید، اما در مقایسه با سایر روش های جراحی بسیار آسان است. در طول عمل، یک بی حس کننده موضعی ملایم روی پوست سر شما اعمال می شود تا دردی احساس نکنید.

بهترین کلینیک پوست و مو در اصفهان  تمامی فرآیندهای زیبایی و جراحی محدود⁣ را قادرند انجام دهند.

اگر یک مشاوره محرمانه با ما برنامه ریزی کنید، ما شما را در مراحل پروسه ترمیم مو راهنمایی می کنیم و به شما نشان می دهیم که هیچ ترسی ندارید. در اینجا به چند دلیل اشاره میکنیم.

اینستاگرام کلینیک باران اصفهان را از اینجا فالوو کنید.

بهترین کلینیک پوست و مو در اصفهان
بهترین کلینیک پوست و مو در اصفهان

بیهوشی موضعی در مقابل بیهوشی عمومی

با بیهوشی عمومی، با استفاده از ترکیبی از داروهای پزشکی تحت نظارت یک تیم جراحی به خواب می روید. پزشکان از بیهوشی عمومی برای انواع جراحی های درگیرتر استفاده می کنند، زمانی که بیدار بودن یا هوشیاری در طول عمل برای بیماران بسیار شدید است.

در مقابل، متخصصان پزشکی از بی حسی موضعی برای کارهای کم تهاجمی از جمله جراحی ترمیم مو استفاده می کنند. بی حسی موضعی، همانطور که از نامش پیداست، در حالی که شما کاملا بیدار و راحت هستید، قسمت های خاصی از بدن را هدف قرار می دهد.

در این حالت، جراحان کاشت مو قسمت هایی از پوست سر شما را که روی آن کار می شود بی حس می کنند. بی حسی موضعی به ندرت منجر به عوارض می شود و شما در طول عمل بیدار خواهید ماند.

بدون استفاده از بیهوشی عمومی، بهبود کاشت مو زمان بسیار کمتری می برد. در جایی که بیهوشی عمومی به بیمارستان یا مرکز پزشکی مشابه نیاز دارد، بی حسی موضعی آسان و مقرون به صرفه است.

بهترین کلینیک پوست و مو در اصفهان
بهترین کلینیک پوست و مو در اصفهان

 

همچنین لازم نیست نگران حالت تهوع پس از جراحی یا هر یک از اثرات دیگر که معمولاً ناشی از بیهوشی عمومی است باشید.

اگر اتفاقی افتاد با ما تماس بگیرد.

بهترین کلینیک پوست و مو در اصفهان  با انجام کلیه خدمات تخصصی پوست و مو⁣ می باشد.