بهترین سن برای کاشت مو چه زمانی است؟ – بهترین کلینیک کاشت مو در اصفهان

بهترین کلینیک پوست و مو در اصفهان

بهترین سن برای کاشت مو چه زمانی است؟ – بهترین کلینیک کاشت مو در اصفهان

بهترین کلینیک کاشت مو

مردم از همه نسل ها در حال حاضر زندگی پرمشغله ای دارند. در نتیجه، مشکل بسیار رایجی که همه آنها با آن مواجه هستند ریزش مو است که در سنین بسیار پایین شایع است.

مردان در اوایل 20 سالگی با مشکلات ریزش مو مواجه می شوند و در زنان، موها در دوران یائسگی شروع به نازک شدن می کنند. به دلیل ریزش مو، آنها عزت نفس خود را از دست می دهند و بزرگتر از سن خود به نظر می رسند. دلایل متعددی برای ریزش مو وجود دارد، مانند سبک زندگی، رژیم غذایی، شرایط پزشکی، داروها و ضربه. افرادی که از آلوپسی آره آتا، دیابت و فشار خون بالا رنج می برند برای کاشت مو توصیه نمی شود.

چرا مردم کاشت مو را ترجیح می دهند؟

الگوی زنانه ناشی از عدم تعادل هورمونی است و عوامل سنی نقش کلیدی دارند. بر خلاف طاسی با الگوی مردانه، طاسی با الگوی زنانه شامل نازک شدن کل است که خط موی طبیعی را حفظ می کند. نازک شدن مو و ریزش موی مردان و زنان کاملاً متفاوت است و با کمرنگ شدن خط مو یا الگوی ریزش M شکل که طاسی کامل است مشخص می شود، در حالی که در زنان، ریزش مو ظریف و آهسته است که از تاج مو شروع می شود. سر، نه در خط مو.

بهترین کلینیک پوست و مو در اصفهان با بالاترین تجربه کاری در خدمت شماست.

درک کلی کاشت مو در کلینیک باران اصفهان

مراحل کاشت مو 200 سال قدمت دارد و با جدیدترین تکنولوژی ساخته شده است. پزشکان قبل از کاشت مو، کیفیت موی اهداکننده، الگوی ریزش مو و اندازه ناحیه طاسی را بررسی می‌کنند. پزشکان دو فرآیند اصلی را دنبال می کنند. در هر دوی این روش‌ها، جراح نواری از موهای سالم را از پوست سر برمی‌دارد و به قسمت‌هایی که در قسمت‌های طاسی قرار می‌گیرند، برش می‌دهد.

در روش FUE، جراح فولیکول‌های مو را از ناحیه اهداکننده استخراج می‌کند و سپس آنها را با ظرافت در سوراخ‌های ناحیه طاس کاشت می‌کند. جراح می تواند چندین تار مو را در یک جلسه کاشت کند. پوست سر بریده شده تا چند روز پس از جراحی با گاز یا بانداژ پوشانده می شود.

بهترین کلینیک پوست و مو در اصفهان
بهترین کلینیک پوست و مو در اصفهان

در روش FUT، جراح نواری از برش را به طول چندین اینچ برش می‌دهد و سپس واحد فولیکولی پیوند داده می‌شود. سپس برش ها بخیه می شوند.

عمل کاشت مو حدود 4 تا 8 ساعت طول می کشد. قبل از جراحی، مو برداشته می شود، بنابراین پوست سر برای جراحی آماده است. اگر بیمار حجم زیادی از کاشت مو را انجام می دهد، روز بعد باید چند ساعتی مراجعه کند. به بیمار فقط پوست سر بی حس می شود تا بی حس شود. بیشتر بیماران در طول عمل بیدار خواهند بود.

پس از درمان، بیماران باید نسخه پزشک را مصرف کنند. بیماران باید برای حدود یک هفته از قرار گرفتن در معرض نور خورشید خودداری کنند، زیرا اشعه خورشید می تواند رنگدانه پوست را تغییر دهد، رنگ زدایی و تیره شدن جای زخم ها را تغییر دهد. در ابتدا احساس سفتی و خارش در پوست سر دارند، اما این ناراحتی موقتی است.

در ابتدا، موهای تازه کاشته شده پس از 2 یا 3 ماه از جراحی می ریزند که بسیار رایج است. حدود 4 ماه طول می کشد تا موها به طور طبیعی رشد کنند و 12 ماه برای بهبودی کامل. کاملا از فردی به فرد دیگر بستگی دارد.

برای دیدن نمونه کارهای بهترین کلینیک کاشت مو به اینستاگرام کلینیک باران اصفهان مراجعه کنید.

بهترین زمان برای کاشت مو از نظر سنی چه زمانی است؟

سن مناسب کاشت مو 25 سال و تا 75 سال است. اوایل دهه 20 توصیه نمی شود، زیرا بیمار حتی پس از کاشت با افزایش سن تمایل به ریزش مو دارد، که بسیار غیرطبیعی به نظر می رسد زیرا نوارهای پیوند شده را پشت سر می گذارد. در نتیجه، بیمار باید پیوند را دوباره انجام دهد، و این احتمال وجود دارد که اهداکننده در طول زمان الگوی رشد سالمی نداشته باشد.

پیوند اولیه می تواند تراکم مو را افزایش دهد اما در طول سال ها نیاز به درمان اضافی دارد. وقتی بیمار در 20 سالگی است، ممکن است شدت یا الگوی ریزش مو هنوز به طور کامل مشخص نشده باشد. بنابراین بیشترین سن توصیه شده برای کاشت مو حدود 40 سال یا بالاتر است.

بهترین کلینیک پوست و مو در اصفهان را بیشتر بشناسید.

با این حال، سن تنها عامل تعیین کننده ای نیست که جراح شما الگوی ریزش مو، اندازه قسمت طاسی، کیفیت مو در ناحیه اهداکننده و غیره را در نظر می گیرد.

با افزایش سن، میزان و کیفیت مو در ناحیه اهداکننده نیز بسیار مهم می شود. همانطور که در بالا ذکر شد، برای یک جراحی کاشت مو موفق، فولیکول های موی سالم در نزدیکی ناحیه اهداکننده بسیار مهم است. معمولاً برای کاشت مو به حدود 7000 تا 8000 گرافت نیاز است.

بهترین کلینیک پوست و مو در اصفهان
بهترین کلینیک پوست و مو در اصفهان

چرا نمی توانم در ۲۱ سالگی کاشت مو انجام دهم؟

هنگامی که فردی در 20 سالگی ریزش مو را تجربه می کند، مشتاق پیوند مو می شود تا بهترین ظاهر خود را داشته باشد. اما ما در HairSure International توصیه نمی کنیم که از آنجایی که ریزش مو یک بیماری پیشرونده است، بیماران تمایل دارند با گذشت سالها موهای بیشتری از دست بدهند.

با افزایش سن، ممکن است با افزایش سن به ریزش موهای خود ادامه دهند و تنها یک نوار دائمی از موهای کاشته شده باقی بمانند که بسیار غیر طبیعی به نظر می رسد. در چنین مواردی، استفاده از داروهای بدون نسخه می تواند ریزش مو را در جوانان درمان کند.

هنگامی که به سن 40 سالگی رسیدید، ریزش موی کامل یا جزئی دارید و علت ریزش مو نیز به خوبی مشخص شده است. این به تشخیص کمک می کند و جراح می تواند بهترین گزینه درمانی را پیشنهاد دهد.

هر سال حدود 650000 نفر پیوند مو را انتخاب می کنند. طبق آخرین آمار 85.7 درصد از مردان تحت عمل کاشت مو هستند. با جدیدترین فناوری ها، کاشت مو با بهبودی سریع بی خطر است و حتی عوارض جانبی آن نیز بسیار کم است.

درمان کاشت مو یک راه حل دائمی و عالی برای نازک شدن مو است. با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.

بهترین کلینیک پوست و مو در اصفهان را بیشتر بشناسید و راجع به دستاوردهای او بهتر بدانید.