بوتاکس اخم

بوتاکس اخم

بوتاکس برای رفع خطوط اخم

بوتاکس اخم

بوتاکس برای خطوط اخم

استفاده از بوتاکس برای خطوط اخم، یک راه عالی برای کاهش ظاهر کمی خشن شخص است. به سادگی با کاهش خط اخم بین ابروها، بسیاری از افراد احساس می کنند که بیشتر در محل کارشان/ یا زندگی اجتماعی خود با طراوت و اعتماد به نفس بیشتری پیدا کرده اند و بیشتر در اجتماع حضور می یابند.

به لحاظ زیبایی شناسی، ما از درمان های بوتاکس برای آرام کردن ماهیچه ها در چهره هایی استفاده می کنیم که خطوط ریز و چین و چروک دارند و (این بوتاکس) از گودشدگی هر چه بیشتر این خطوط جلوگیری می کند. این یک روش ساده ۱۰ دقیقه ای است که با چند تزریق کوچک که مستقیم به عضلاتی که ما می خواهیم درمان کنیم تزریق می شوند.

درمان بوتاکس، یک هنر است – که به بهترین و طبیعی ترین نتایجی که باید توسط یک دکتر باتجربه، در محل دقیق عضله، در جای صحیح، و در دوز مناسب قرار گیرد دست می یابد. شایع ترین نواحی که ما درمان می کنیم خط اخم ، خطوط “نگرانی” افقی و خطوط “پاکلاغی”دراطراف چشم  ها می باشند.

کلینیک تخصصی پوست ، مو و لیزر باران⁣⁣⁣⁣ بهترین کلینیک پوست و موی اصفهان در شهر زیبای اصفهان فعالیت خود را با تمام دستگاه های روز دنیا آغاز و با افتخار سی هزار پرونده ی پزشکی تشکیل و رضایت همشهری های عزیز را فراهم نموده است و مفتخر است به شما مشتریان عزیز خدمات ارائه دهد.

بوتاکس اخم
بوتاکس اخم

سوالات متداول درمورد خطوط اخم

آیا خوب هست که بوتاکس را تنها برای خطوط اخمم و نه برای خطوط پیشانیم استفاده کنم؟

بله شما می توانی خطوط و چین و چروک ها را در قسمت های خاصی کم کنی. برخی از افراد دوست دارند یک سری حالت ها و خطوط را روی پیشانیشان داشته باشند، اما باز هم می خواهند خط اخمشان از بین برود. یک متخصص با تجربه می داند که بوتاکس را کجا تزریق کند، در محل مناسب عضله، در جای درست، در یک دوز ایده آل.

آیا بوتاکس به خطوط   اخم آسیب می زند؟

نه. بسیاری از مشتریان ما این حس را این گونه شرح می دهند: همانند یک نیشگون کوچک است.

بوتاکس برای خطوط اخم چه مدت ماندگار است ؟

ما توصیه می کنیم درمانها معمولاً هر ۶ ماه یک بار تکرار شود تا نتایج درمان تان حفظ شود و بهبود یابد.

برای رسیدن به نتایج بهتر چه چیزی را می توانید بهمراه بوتاکس استفاده کنید؟

تزریق ژل پوستی: برای پر کردن خطوط اخم گودتر

به غیر از خطوط اخم در کدام نواحی می توانم از بوتاکس استفاده کنم؟

بوتاکس برای چندین سال، با میزان موفقیت ۱۰۰٪ برای درمان عرق بیش از حد زیر بغل مورد استفاده قرار گرفته است.

بوتاکس اخم
بوتاکس اخم

بوتاکس برای درمان برخی وضعیت های پزشکی از قبیل:

فلج بل

اسپاسم صورت استفاده می شود.

بوتاکس به لحاظ زیبایی شناسی می تواند برای خطوط لبخند، خطوط پیشانی، خطوط اخم و تکنیک های پیشرفته تر مانند بالاکشیدن خطوط ابرو و خطوط گوشه دهان با توازن مجدد عضلات صورت، یا باریک کردن خطوط فک استفاده شود.

برای آشنایی بیشتر با بهترین کلینیک پوست و موی اصفهان به صفحه اینستاگرام ما سربزنید.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی باران ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو مشورت کنید و همچنین از قیمت ها مطلع شوید.

جهت ارتباط با کلینیک تخصصی باران و اطلاع از آدرس و شماره تماس کلیک کنید.