بوتاکس دور چشم و نتایج آن چگونه است؟

بهترین-کلینیک-پوست-و-موی-اصفهان | کلینیک-زیبایی-در-اصفهان

بوتاکس دور چشم و نتایج آن چگونه است؟

بوتاکس دور چشم

 

بوتاکس دور چشم می تواند چین و چروک را صاف کند، اگرچه برای حفظ ظاهر جوان باید چهار تا شش ماه تکرار شود. این درمان یک گزینه ایده آل برای بیمارانی است که می خواهند از جراحی [پلک] که منجر به از کار افتادگی می شود اجتناب کنند.

بوتاکس با مسدود کردن تکانه های عصبی که باعث انقباض ماهیچه ها می شود، عمل می کند و ظاهر چین و چروک های “پویا” را به حداقل می رساند. در کلینیک باران اصفهان ، بیشتر در یک سوم فوقانی صورت یا به طور خاص، خطوط “11” بین ابرو، پای کلاغ و چین های افقی پیشانی تزریق می شود.

 

بدون انقباض عضلات زیر پوست، چین و چروک ها به حداقل می رسد، اگر به طور کامل از بین نرود.

بوتاکس دور چشم به طور خاص برای نرم کردن ظاهر پنجه کلاغی و خطوط “11” و اصلاح نامتقارن پلک ها یا ابروها استفاده می شود. با این حال، تزریق دقیق برای جلوگیری از افتادگی پلک و سایر عوارض جانبی مهم است.

 

کلینیک باران اصفهان⁣⁣⁣⁣ بهترین کلینیک پوست و موی اصفهان  می باشند که متخصصان فراوانی گرد هم آمده اند.


بهترین-کلینیک-پوست-و-موی-اصفهان | کلینیک-زیبایی-در-اصفهان
بهترین-کلینیک-پوست-و-موی-اصفهان | کلینیک-زیبایی-در-اصفهان

 


برخی از پزشکان از بوتاکس زیر چشم برای صاف کردن ظاهر خطوط استفاده می‌کنند و نتایج خوبی را گزارش کرده‌اند، اگرچه سایر تزریق‌کننده‌ها به دلیل خطراتی مانند افتادگی و افتادگی پلک پایین و مشکل در پلک زدن، این روش خارج از برچسب را انجام نمی‌دهند.

توجه به این نکته ضروری است که همه انواع چین و چروک با بوتاکس از بین نمی روند. به عنوان مثال، بیمارانی که مشکلات زیبایی آن‌ها شامل خطوط ریز ناشی از آسیب نور خورشید و چین‌های عمیق ناشی از آتروفی بافت نرم (چروکیدگی) است، از این درمان هیچ یا بسیار کمی بهبود پیدا می‌کنند.

در چین های عمیق ناشی از آتروفی بافت نرم، تزریق پرکننده پوستی یا انتقال چربی بهترین گزینه باقی می ماند زیرا می تواند جایگزین کاهش حجم صورت شود، همانطور که متخصصان کلینیک باران اصفهان پیشنهاد می کنند.

 


جهت ارتباط با کلینیک تخصصی باران کلیک کنید.


 

برخی از تزریق کننده های بوتاکس نیز به طور کلی از نیمه پایینی صورت اجتناب می کنند، زیرا احساس می کنند که عضلات این ناحیه برای اعمال روزانه مورد نیاز هستند و نباید ضعیف شوند. و فقط از آن برای درمان یک سوم بالایی صورت استفاده می کند.

با این وجود، برخی از پزشکان میزان موفقیت بالای استفاده از بوتاکس (یعنی درمان نیمه پایینی صورت) را گزارش کرده اند. اغلب، آنها از یک رویکرد بسیار محافظه کارانه استفاده می کنند، به این معنی که فقط مقدار کمی تزریق می کنند و سپس 2 تا 3 هفته صبر می کنند تا ببینند بیمارانشان چگونه به آن پاسخ خواهند داد.

طرفداران رویکرد “محافظه کارانه” احساس می کنند که برای درمان نواحی اطراف چشم و پلک ها ایده آل است. آنها استدلال می کنند که روتوش یا تزریق اضافی بسیار ساده تر از انتظار برای از بین رفتن اثرات بوتاکس است که می تواند تا شش ماه طول بکشد.

اینستاگرام کلینیک پوست و موی اصفهان

 

بهترین-کلینیک-پوست-و-موی-اصفهان | کلینیک-زیبایی-در-اصفهان
بهترین-کلینیک-پوست-و-موی-اصفهان | کلینیک-زیبایی-در-اصفهان