بوتاکس چیست؟

بهترین-کلینیک-پوست-و-موی-اصفهان | کلینیک-باران-اصفهان

بوتاکس چیست؟

بوتاکس و فیلر در اصفهان

بوتاکس یک سم تصفیه شده است که فعالیت ماهیچه ای را که باعث ایجاد خطوط و چین و چروک در هنگام لبخند زدن یا چشمک زدن می شود، متوقف می کند. نتایج به طور موثر شیارهای افقی پیشانی، خطوط اخم بین ابروها و چین های اطراف چشم را درمان می کند. تزریقی مورد تایید FDA است و در مطالعات متعدد موثر و بی خطر است.

فیلرهای پوستی چیست؟

فیلرهای پوستی باعث افزایش هیدراتاسیون و حجم در پوست پیر می شود. در Jeuvani Spa and Sculpting، تیم محصولات Allergan و Merz، از جمله Juvéderm و Radiesse® را ارائه می دهد که از اسید هیالورونیک، ترکیب طبیعی پوست شما در جوانی به مقدار زیاد تولید می کند. با افزایش سن، تولید اسید هیالورونیک در بدن کاهش می‌یابد و در نواحی مانند گونه‌ها و چین‌های بین بینی و گوشه‌ی دهان شروع به از دست دادن حجم می‌کنید.

کلینیک تخصصی پوست ، مو و لیزر باران⁣⁣⁣⁣ بهترین کلینیک پوست و موی اصفهان در شهر زیبای اصفهان فعالیت خود را با تمام دستگاه های روز دنیا آغاز نموده است و مفتخر است به شما مشتریان عزیز خدمات ارائه دهد.

سایر مناطقی که از تزریق فیلر پوستی سود می برند عبارتند از:  ( بهترین کلینیک پوست و موی اصفهان )

  1. خطوط ماریونت دور لب
  2. حجم از دست رفته در لب ها

Juvéderm اسید هیالورونیک را به پوست صورت شما باز می گرداند تا ظاهری نرم تر و جوان تر به شما بدهد. در Jeuvani Spa and Sculpting، تکنسین‌ها در ایجاد تغییرات ظریف که نتایج زیبا و چشمگیری ایجاد می‌کنند مهارت دارند.

همچنین ممکن است از Radiesse، پرکننده مبتنی بر کلسیم، که تولید کلاژن را در مناطق تحت درمان افزایش می دهد، بهره مند شوید. رادیس به ویژه در درمان چین های بینی و تقویت استخوان گونه موثر است.

بهترین کلینیک پوست و موی اصفهان

بهترین-کلینیک-پوست-و-موی-اصفهان | کلینیک-باران-اصفهان
بهترین-کلینیک-پوست-و-موی-اصفهان | کلینیک-باران-اصفهان

 


برای رزرو نوبت با کلینیک باران اصفهان تماس بگیرید.


اثرات بوتاکس و پرکننده های پوست چقدر طول می کشد؟ ( بهترین کلینیک پوست و موی اصفهان )

نتایج بوتاکس سه تا چهار ماه باقی می ماند. بیشتر پرکننده‌های پوست بسته به محصول، کاهش مثبت چین و چروک و تغییرات حجم را برای حدود نه ماه تا دو سال ایجاد می‌کنند. برای حفظ ظاهر خود می توانید با همه محصولات درمان مجدد انجام دهید. تیم Jeuvani Spa and Sculpting خوشحال است که شما را در یک برنامه زمانی قرار می دهد تا به بهترین شکل خود ادامه دهید. بوتاکس و فیلر در اصفهان

آیا تزریق بوتاکس و فیلرهای پوستی درد دارد؟

هنگامی که سوزن وارد پوست شما می شود، در طول تزریق متوجه یک نیشگون گرفتن خواهید شد، اما اکثر افراد این درمان را به خوبی تحمل می کنند. در صورت تمایل می‌توانید تقریباً 30 دقیقه قبل از تزریق فیلر پوستی برای بی‌حسی موضعی به اسپا Jeuvani بیایید، بنابراین تزریق‌ها قابل تحمل‌تر می‌شوند. محصولات Juvéderm حاوی لیدوکائین، یک عامل بی حس کننده، برای راحت تر کردن تزریق هستند.

بهترین کلینیک پوست و موی اصفهان

آیا پس از درمان با بوتاکس یا پرکننده های پوستی باید زمان استراحت را برنامه ریزی کنم؟

( بهترین کلینیک پوست و موی اصفهان )

خیر. شما می توانید پس از تزریق فیلر و بوتاکس به تمام فعالیت های روزانه خود بازگردید. شما فوراً متوجه نتایج فیلرهای پوستی خواهید شد، اما اثر بوتاکس حدود 48 ساعت طول می کشد. ممکن است مقداری کبودی خفیف در محل تزریق وجود داشته باشد. هر زمان که پوست تزریق می شود، انتظار می رود.

برای اینکه بدانید چگونه می توانید ظاهر خود را نرم تر کنید و به طور طبیعی جوان تر به نظر برسید، با دفتر تماس بگیرید یا برای مشاوره آنلاین برنامه ریزی کنید.


اینستاگرام کلینیک باران اصفهان


بهترین کلینیک پوست و موی اصفهان

 

بهترین-کلینیک-پوست-و-موی-اصفهان | کلینیک-باران-اصفهان
بهترین-کلینیک-پوست-و-موی-اصفهان | کلینیک-باران-اصفهان