آیا بوتاکس برای چین و چروک پیشانی مناسب است؟

 بهترین کلینیک پوست و موی اصفهان | کلینیک باران اصفهان

آیا بوتاکس برای چین و چروک پیشانی مناسب است؟

بوتاکس پیشانی

آن درخشش تابستانی همان چیزی است که شما به دنبال آن هستید. سپس، یک روز به طور ناگهانی، نگاهی اجمالی به خودت در آینه می اندازی. آن جا هستی، با صورت فشرده روی آینه، با خود می اندیشی: “آیا این چین و چروک ها روی پیشانی من هستند؟” شما گوشی خود را بردارید و سریع ترین راه ها را برای حذف این موارد جستجو کنید.

سپس صدها دلار خرج سرم‌ها، لوسیون‌ها و معجون‌های مختلف می‌کنید، اما هیچ چیز درست نمی‌شود! از بین بردن این چین و چروک های سرسخت روی پیشانی شما به خصوص سخت به نظر می رسد. صدای کوچکی از درون شما می پرسد: آیا باید بوتاکس را برای چین و چروک پیشانی امتحان کنم؟ نگران نباش راه حلی برای چروک های پیشانی در حال رشد خود ندارید.

این راهنما همه آنچه را که باید در مورد بوتاکس برای چین و چروک پیشانی بدانید به اشتراک می گذارد. بوتاکس چیست؟ بوتاکس سالهاست که وجود دارد. به احتمال زیاد، شما در مورد آن شنیده اید. حتی ممکن است شخصی را بشناسید که این کار را انجام می دهد.

کلینیک تخصصی پوست ، مو و لیزر باران⁣⁣⁣⁣ بهترین کلینیک پوست و موی اصفهان در شهر زیبای اصفهان فعالیت خود را با تمام دستگاه های روز دنیا آغاز نموده است و مفتخر است به شما مشتریان عزیز خدمات ارائه دهد.

اما بوتاکس دقیقا چیست؟ و آیا تزریق بوتاکس در پیشانی موثر است؟

بیایید یک لحظه به علم نگاه کنیم. بوتاکس یا سم بوتولینوم نوع A از تعدیل کننده های عصبی تشکیل شده است که بر نحوه عملکرد اعصاب شما تأثیر می گذارد. سموم عضلات شما را در محل تزریق شل می کنند. هنگامی که عضلات شما شل می شوند، ظاهر صاف تری از لایه بیرونی پوست را تجربه خواهید کرد. بوتاکس، همانطور که معمولاً شناخته شده است، یک برند است و پزشک شما ممکن است مارک های دیگری را با فواید یا مواد مختلف مانند Xeomin یا Dysport به شما معرفی کند.

چرا روی پیشانی تان چین و چروک می شود؟

در این مرحله، ممکن است تعجب کنید که چه چیزی باعث چین و چروک پیشانی شما شده است. آیا از دوران نوجوانی باید از کرم ضد پیری استفاده می کردید؟ آیا سرنوشت شما برای زندگی بدون خورشید است؟ بهترین کلینیک پوست و موی اصفهان – آیا می توانید چین و چروک پیشانی را بوتاکس کنید؟ ترس نداشته باش اول، مهم است که مشخص کنید چه چیزی باعث چین و چروک پیشانی شما شده است.

پزشک ما می تواند در مشاوره شما آن را تشخیص دهد، اما عواملی وجود دارد که باید در نظر گرفته شوند. این چین و چروک روی پیشانی شما ممکن است به دو دلیل وجود داشته باشد: ماهیچه های پیشانی شما بیش از حد کار کرده اند و باعث ایجاد چین و چروک های پویا شده اند چین و چروک ها در اثر عوامل محیطی مانند آسیب خورشید یا جاذبه ایجاد می شوند و باعث ایجاد چین و چروک های ساکن می شوند.

 بهترین کلینیک پوست و موی اصفهان | کلینیک باران اصفهان
بهترین کلینیک پوست و موی اصفهان | کلینیک باران اصفهان

اینستاگرام کلینیک باران اصفهان


 

خبر خوب؟ بوتاکس در درمان چین و چروک های پویا بسیار موثر است، مانند: خطوط پیشانی “11” بین ابروهای شما پای کلاغی دور چشم و نوارهای گردن آیا نگران این هستید که چین و چروک هایتان با بوتاکس همخوانی نداشته باشد؟ این مطالعه خبرهای خوبی برای بوتاکس و چین و چروک پیشانی دارد. مشخص شد که بوتاکس حتی ظاهر چین و چروک های مزاحم و عمیق روی پیشانی شما را کاهش می دهد.

بوتاکس برای خطوط پیشانی راشل همه چیز را امتحان کرده بود. به نظر می رسید هر هفته یک کمپین تبلیغاتی جدید برای یک سرم ضد پیری دیگر وجود دارد. همه آنها قول دادند که خطوط مزاحم پیشانی را پاک کنند. اما همانطور که کشوی لوازم آرایشی او پر و پرتر می شد، چین و چروک هایش نیز پر می شد.

آیا بوتاکس می تواند برای او کار کند؟

او از اولین جلسه بوتاکس خود چه انتظاری داشت؟

نحوه بوتاکس کردن پیشانی
بنابراین ممکن است تعجب کنید:

آیا بوتاکس برای چین و چروک پیشانی بی خطر است؟

درد داره؟

تزریق بوتاکس برای پیشانی دقیقاً شامل چه مواردی می شود؟

ابتدا پزشک به شما این امکان را می دهد که پیشانی خود را با بستنی یا کرم موضعی بی حس کنید. اگر بوتاکس را به تعویق انداخته اید، این یک گزینه عالی است از ترس اینکه ممکن است آسیب ببیند.

(هشدار اسپویلر: ممکن است متوجه یک سوزش خفیف، مشابه واکسن آنفولانزا شوید، اما برخی از بیماران اصلاً دردی احساس نمی کنند.)

سپس تزریقات را شروع می کنند که نسبتاً سریع انجام می شود. در واقع، می توانید قرار ملاقات خود را در زمان استراحت ناهار خود تعیین کنید.

منهای چند نقطه قرمز در جایی که تزریق را انجام دادید، به هیچ وجه نباید از کار افتادگی داشته باشید.

برای رزرو نوبت با کلینیک باران اصفهان تماس بگیرید.

 بهترین کلینیک پوست و موی اصفهان | کلینیک باران اصفهان
بهترین کلینیک پوست و موی اصفهان | کلینیک باران اصفهان