تزریق فیلر لب و زیبایی در کلینیک باران

بهترین کلینیک پوست و مو در اصفهان | بهترین کلینیک زیبایی در اصفهان

تزریق فیلر لب و زیبایی در کلینیک باران

تزریق فیلر لب اصفهان

پرکننده‌های صورت و تزریق‌های آرایشی بزرگ‌ترین روند درماتولوژی هستند.

فیلرهای پوستی چیست؟

پرکننده‌های هیالورونیک اسید، موادی برای تقویت بافت نرم هستند که در چند سال گذشته محبوب شده‌اند. آنها با تعدادی از محصولات جدید موجود برای استفاده به انقلابی در صنعت بازار پرکننده کمک کرده اند.

پرکننده های HA معمولا نرم و ژل مانند هستند. نتایج موقتی هستند و 6 تا 12 ماه یا بیشتر باقی می مانند قبل از اینکه بدن به تدریج و به طور طبیعی ذرات را جذب کند. بیشتر پرکننده‌های HA با لیدوکائین تزریق می‌شوند تا به حداقل رساندن ناراحتی در طول و بعد از درمان کمک کنند.

برخی از افراد به طور طبیعی گونه های حجیم، پوست صاف، لب های حجیم دارند، در حالی که برخی دیگر کمی از پرکننده های پوستی کمک می گیرند. اگر نمی‌توانید تشخیص دهید که یک سلبریتی یا فردی که می‌شناسید در کدام دسته قرار می‌گیرد، یک روش به خوبی انجام شده است.

جدیدترین درمان‌های تزریقی به آسانی (در صورت ارزان بودن)، ماندگاری طولانی، و برای ظرافت طراحی شده‌اند. آنها همچنین ایمن هستند به شرط اینکه به پزشک معتبر مراجعه کنید.

اگر در مورد فیلرها کنجکاو هستید، اینها نکاتی هستند که ارزش دانستن قبل از عمل را دارند.

پرکننده های ساخته شده از اسید هیالورونیک، که به طور طبیعی در پوست یافت می شود، پوست هستند.

بهترین کلینیک پوست و مو در اصفهان اینجاست.

پرکننده های پوستی مشابه نوروتوکسین هایی مانند بوتاکس نیستند.

بهترین کلینیک پوست و مو در اصفهان | بهترین کلینیک زیبایی در اصفهان
بهترین کلینیک پوست و مو در اصفهان | بهترین کلینیک زیبایی در اصفهان

موادی مانند بوتاکس برای کاهش چین و چروک ماهیچه ها را منجمد می کند در حالی که پرکننده ها با پر کردن چین و چروک ها پوست را صاف می کنند. کلاژن قبلا یک پرکننده رایج بود، اما امروزه بیشتر فیلرها از اسید هیالورونیک استفاده می کنند.

اسید هیالورونیک به دلیل توانایی خود در ذخیره رطوبت مسئول ایجاد ظاهری حجیم و هیدراته به پوست است. به صورت موضعی برای مرطوب کردن استفاده می شود، اما یک کرم یا سرم نمی تواند حجم از دست رفته را بازگرداند.

این فقط توسط هیالورونیک اسید تزریقی انجام می شود. پس از تزریق، می تواند به اثر چاق شدن طبیعی اضافه کند یا تولید طبیعی اسید هیالورونیک بدن را دوباره پر کند. این پرکننده ها دارای پیوندهای عرضی با اسید هیالورونیک هستند.

بهترین کلینیک پوست و مو در اصفهان را با بهترین پزشکان تجربه کنید.

یک تزریق می تواند پوست را برای چندین ماه و شاید حتی بیشتر صاف و صاف تر نشان دهد.

یکی از دلایل محبوبیت فزاینده پرکننده های پوستی مبتنی بر اسید هیالورونیک تزریقی، توانایی آنها برای افزایش حجم و کاهش چین و چروک با یک بار مراجعه به مطب متخصص پوست است. نتایج به طور معمول بسته به محل تزریق بین سه تا شش ماه باقی می ماند. تحقیقات نشان می دهد که تزریق HA ممکن است تولید کلاژن را تحریک کند و در دراز مدت پوستی شاداب تر داشته باشد.

همین امروز با تماس با تیم پوست ما تماس بگیرید و شروع کنید. ما مشتاقانه منتظر مراقبت از شما هستیم!

برای عضویت در اینستاگرام کلینیک باران اصفهان  کلیک کنید.