ژل شقیقه

تزریق ژل شقیقه

تزریق ژل برای شقیقه ها و مزایای آن چیست؟

تزریق ژل شقیقه

برای داشتن چهره‌ای شاداب و جوان، نباید نقش شقیقه‌ها را نادیده گرفت. شقیقه‌ها به مرور زمان و در گذر سال‌ها، کمی گود می‌شوند و این موضوع تاثیری منفی در جذابیت ظاهری افراد خواهد داشت. به کمک تزریق ژل برای شقیقه ‌ها می‌توان این نگرانی را برطرف کرد و شادابی و طراوت را در این نواحی از صورت نیز به وجود آورد. این فعالیت مزیت‌های قابل توجهی دارد که در این مطلب با آن‌ها آشنا می‌شویم.

برای پوشاندن گودی شقیقه‌ها، از روش‌های زیادی استفاده می‌شود. گاهی افراد شقیقه‌ها را با مو‌های خود می‌پوشانند و گاهی از لوازم آرایشی برای این مناطق از صورت خود استفاده می‌کنند اما برای آن که دیگر نگران شکل ظاهری شقیقه‌های خود نباشید، تزریق فیلر به شقیقه ها یک روش بسیار ‌ایده‌آل خواهد بود. روشی که با کم‌ترین عارضه‌های جانبی و پایین‌ترین میزان ریسک، بهترین نتایج را برای شما به وجود می‌آورد.

کلینیک تخصصی پوست ، مو و لیزر باران⁣⁣⁣⁣ بهترین کلینیک پوست و موی اصفهان در شهر زیبای اصفهان فعالیت خود را با تمام دستگاه های روز دنیا آغاز و با افتخار سی هزار پرونده ی پزشکی تشکیل و رضایت همشهری های عزیز را فراهم نموده است و مفتخر است به شما مشتریان عزیز خدمات ارائه دهد.

شقیقه‌ها یکی از نقاط حساس بدن به شمار ‌می‌روند. به همین خاطر بسیار مهم است که تزریق ژل در این ناحیه حتما از سوی یک پزشک متخصص صورت بگیرد. اگر پزشک از تجربه، مهارت و تخصص کافی برخوردار نباشد، منطقه انجام تزریق را به درستی انتخاب نمی‌کند و نمی‌تواند شما را به نتایج دلخواه برساند. اگر برای تزریق ژل به شقیقه‌ ها به یک کلینیک معتبر مراجعه کنید و این کار را در یک شرایط استاندارد زیر نظر یک پزشک متخصص انجام بدهید، شانس بسیار زیادی برای رسیدن به نتایج مطلوب از این فعالیت خواهید داشت.

تزریق ژل در شقیقه ها، چه تغییری در ظاهر شما ایجاد می کند؟

شقیقه‌ها درست در کناره‌های صورت شما و در مجاورت چشم‌ها قرار دارند. انتهای ابرو‌های شما نیز درست به جلوی شقیقه‌ها می‌رسد و در قسمت بالای شقیقه‌ها نیز پیشانی قرار گرفته است. وقتی سن افزایش پیدا می‌کند، همه ما شاهد از دست رفتن بخشی از حجم شقیقه‌های خود هستیم. محو شدن بخشی از شقیقه‌ها، یک روند طبیعی در پروسه افزایش سن به شمار می‌رود.

کاهش حجم این بخش از صورت، حتی روی افزایش چین و چروک نیز تاثیر می‌گذارد. این روند در دهه سوم زندگی شما آغاز شده و پس از چهل سالگی اوج می‌گیرد. برای این وضعیت یک راه‌حل بسیار خوب وجود دارد و آن، استفاده از فیلر‌ها برای تزریق به این ناحیه است. این کار موجب می‌شود که شما دوباره طراوت را به شقیقه‌ها برگردانید، چین و چروک صورت را کاهش بدهید و از ظاهری به مراتب جوان‌تر و شاداب‌تر نسبت به گذشته برخوردار شوید. این تزریق در ظاهر ساده است اما تغییرات بسیار مطلوبی را برای شما رقم خواهد زد.

تزریق ژل برای شقیقه ها چطور انجام می شود؟

تزریق ژل شقیقه برای تغییر وضعیت ظاهری این نقطه از بدن، بسیار موثر به نظر می‌رسد. این تزریق، حجم از دست رفته در شقیقه‌های شما را احیا خواهد کرد. بسیاری از فیلر‌ها به کمک موادی طبیعی که در ترکیب خود دارند، نتایجی کاملا طبیعی را برای شما به وجود می‌آورند و زیبایی را با حداقل آثار جانبی به شما هدیه می‌دهند.

این فرآیند در زمانی بسیار کوتاه برای شما انجام می‌گیرد. پس از انجام آزمایش‌های اولیه و مشاوره‌های لازم با پزشک، در ابتدا نوع فیلر مناسب برای شما انتخاب می‌شود و پزشک سپس میزان ژل مورد نیاز برای تزریق را نیز انتخاب می‌کند. شما در یک روز مشخص راهی کلینیک تزریق ژل می‌شوید و در زمانی حدود سی دقیقه، این فعالیت را پشت سر می‌گذارید.

از آنجایی که بسیاری از فیلر‌ها در ترکیب خود از مواد بی‌حس‌کننده نیز برخوردار هستند، شما نیازی به استفاده از بی‌حسی موضعی نیز در این فرآیند نخواهید داشت. البته در مواردی که آستانه تحمل فرد پایین باشد، باید بی‌حسی موضعی به صورت جداگانه تزرق شود. تزریق ژل بدون جراحی، بخیه، درد و خونریزی و با سرنگ‌های بسیار کوچک برای شما انجام می‌شود و نتایج بسیار قابل قبولی را نیز به وجود می‌آورد. بهترین کلینیک پوست و موی اصفهان

تزریق ژل شقیقه
تزریق ژل شقیقه

 

تزریق ژل برای شقیقه ها
1. انجام آزمایش های اولیه و مشاوره های لازم با پزشک

2. انتخاب نوع فیلر مناسب برای کاندید تزریق ژل

3. تعیین میزان ژل مورد نیاز برای تزریق توسط پزشک

4. بی‌حس کردن نواحی تزریق با صلاح‌دید پزشک متخصص

5. تزریق ژل با سرنگ های بسیار کوچک در نواحی شقیقه‌ها

 

مراحل
اصلاح ساختار صورت

تقویت آب رسانی به پوست

فرآیند سریع و بدون نیاز به جراحی

قابلیت برگشت پذیری

ریسک پایین

نتایج طبیعی

صرفه مالی

 

مزایا
در صورت مراجعه به کلینیک معتبر و رعایت نکات مراقبتی لازم هیچ گونه عیب و عارضه جانبی وجود نخواهد داشت.
معایب
دوره نقاهت نداشته و مراجعه‌کننده‌ها می‌توانند بلافاصله بعد از اتمام کار کلینیک را ترک کنند.
دوره نقاهت

 

ماندگاری تزریق ژل شقیقه ها دائمی نیست. مدت زمان ماندگاری بسته به عوامل مختلف از قبیل نوع ژل، سن مراجعه کننده و … متفاوت خواهد بود. برای حفظ نتیجه هر چند وقت یکبار تزریق ژل باید تکرار شود.

 

ماندگاری

از تزریق ژل برای شقیقه ها، چه انتظاری داشته باشیم؟

بلافاصله پس از پایان تزریق، شما شاهد تغییرات محسوسی در ظاهر خود خواهید بود. تغییرات اولیه خیلی زود خودشان را نمایان می‌کنند. عوارضی مثل تورم و کبودی در سه روز اول همراه شما هستند و پس از آن به تدریج محو می‌شوند. تقریبا پس از حدود دو هفته، نتایج نهایی این عمل زیبایی رفته رفته خود را نشان می‌دهند.
البته زمان دقیق ظهور نتایج نهایی در افراد با شرایط متفاوت، یکسان نخواهد بود. میزان ماندگاری تزریق ژل برای شقیقه ‌ها نیز به فیلر انتخاب شده بستگی دارد اما به طور متوسط شما می‌توانید بین ۹ ماه تا یک سال از مزایای این تزریق برخوردار شوید.

تزریق ژل به شقیقه ها چه مزیت هایی دارد؟

اصلاح ساختار صورت

به کمک تزریق ژل به شقیقه ‌ها، می‌توانید ساختار صورت خود را اصلاح کنید و نشانه‌های پیری را تا حد امکان از بین ببرید. این کار موجب می‌شود که شما دوباره از ظاهری جوان و شاداب برخوردار شوید و طراوت لازم را در چهره خود به دست بیاورید. به کمک تزریق فیلر به شقیقه‌ ها، شما جوان‌تر از سن واقعی خود به نظر خواهید رسید. بهترین کلینیک پوست و موی اصفهان

تقویت آبرسانی به پوست

هیالورونیک اسید به کار رفته در بعضی از فیلر‌ها، به صورت طبیعی نیز در بدن شما یافت می‌شود. این ماده می‌تواند آبرسانی و همچنین رسیدن مواد مغذی به پوست را تقویت کند. در نتیجه با استفاده از این فیلر‌ها برای شقیقه‌ها، پوست شما کیفیت به مراتب مطلوب‌تری پیدا خواهد کرد.

فرآیند سریع و بدون نیاز به جراحی

تزریق ژل، یک فرآیند بسیار سریع است که در آن از ابزار جراحی استفاده نمی‌شود. این فرآیند حدودا در سی دقیقه برای شما به پایان خواهد رسید. از آنجایی که در این فرآیند از ابزاری مثل چاقوی جراحی و بخیه استفاده نمی‌شود، در نتیجه عارضه‌های جانبی آن نیز بسیار کم و محدود خواهند بود.

قابلیت برگشت‌پذیری

اگر به هر دلیلی، از نتایج تزریق فیلر به شقیقه‌ ها راضی نبودید، می‌توانید این فیلر را به راحتی از شقیقه‌های خود خارج کنید. قابلیت برگشت‌پذیری، یکی از مهم‌ترین ویژگی‌ها در تزریق فیلر به شمار می‌رود و یکی از مهم‌ترین مزیت‌های این عمل زیبایی محسوب می‌شود.

ریسک پایین

تزریق فیلر به شقیقه، یک عمل بسیار امن به شمار می‌رود و خطری را برای شما ایجاد نمی‌کند. این فعالیت اساسا یک فرآیند پرریسک نیست و دوران رسیدن به بهبودی کامل نیز در آن کاملا کوتاه خواهد بود.

نتایج طبیعی

تزریق ژل برای شقیقه‌ ها به هیچ‌وجه یک ظاهر مصنوعی برای شما ایجاد نمی‌کند. نتایج حاصل از این فرآیند به شدت طبیعی هستند.

تزریق ژل شقیقه
تزریق ژل شقیقه

صرفه مالی

این فعالیت نسبت به انواع جراحی‌ها و حتی نسبت به تزریق چربی، برای شما هزینه‌های کم‌تری را به دنبال دارد چرا که تنها در یک مرحله صورت می‌گیرد.

  • مراقبت های بعد از تزریق فیلر به شقیقه ها.
  • عدم مصرف داروهای رقیق‌کننده خون و الکل به مدت دو هفته.
  • بالاتر بودن سر نسبت به بدن برای جلوگیری از تورم پوستی.
  • فشار نیاوردن به محل تزریق.
  • شستن صورت با شوینده ملایم.
  • استفاده از کمپرس یخ برای برطرف نمودن التهاب و ورم.
  • مصرف آب بیشتر برای افزایش ماندگاری نتیجه تزریق فیلر شقیقه.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی باران ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو مشورت کنید و همچنین از هزینه تزریق ژل خود مطلع شوید.

جهت مشاوره با شماره 𝟬𝟯𝟭𝟯-𝟲𝟲𝟯𝟳𝟰𝟲𝟲    یا  𝟬𝟯𝟭𝟯-𝟲𝟲𝟰𝟰𝟰𝟴𝟱  یا    𝟬𝟵𝟭𝟮𝟴𝟯𝟯𝟭𝟬𝟯𝟵 تماس بگیرید.

برای آشنایی بیشتر با بهترین کلینیک پوست و موی اصفهان به صفحه اینستاگرام ما سربزنید.