جراحی لیفت ابرو و پیشانی در بهترین کلینیک پوست و مو در اصفهان

بهترین کلینیک پوست و مو در اصفهان

جراحی لیفت ابرو و پیشانی در بهترین کلینیک پوست و مو در اصفهان

جراحی لیفت ابرو و پیشانی

با افزایش سن، بسیاری از ما دچار افتادگی ابروها و خطوط افقی و شیارهای پیشانی می شویم. اینها می توانند به دلیل عوامل مختلفی از محیط گرفته تا مراقبت از پوست و انقباضات طبیعی عضلات صورت ایجاد شوند. این نشانه‌های طبیعی و رایج پیری می‌تواند باعث شود که فرد همیشه عصبانی، غمگین یا خسته به نظر برسد و گاهی انتقال پیام‌های مورد نظر را دشوار می‌کند. وقتی چهره شما، همانطور که می گویند، “پول ساز” است، این می تواند نتایج کمتر از مطلوب داشته باشد.

خوشبختانه، با پیشرفت های مدرن در جراحی پلاستیک، گزینه هایی برای کسانی که این علائم سنی را تجربه می کنند و به دنبال جوانسازی صورت بدون انجام لیفت کامل صورت هستند، وجود دارد. یکی از این گزینه‌های مناسب، جراحی لیفت ابرو یا پیشانی است.

جراحی لیفت ابرو چیست؟

جراحی لیفت ابرو که به عنوان لیفت پیشانی نیز شناخته می‌شود، عملی است که در آن پوست پیشانی بالا می‌آید، بنابراین چین‌ها و خطوط صاف می‌شوند، ابروهای افتاده اصلاح می‌شوند و خطوط اخم بهبود می‌یابد. ابروها کمی بالا رفته و یک قوس جانبی زیبایی ایجاد می کنند و در نتیجه ظاهری هوشیارتر و بیدارتر ایجاد می کنند. لیفت ابرو اغلب همراه با بلفاروپلاستی (جراحی پلک فوقانی) و لیفت صورت انجام می‌شود، اگرچه می‌توان آن را به تنهایی نیز انجام داد.

از آنجایی که موقعیت ابروها با افزایش سن تغییر می کند، شلوغی ممکن است رخ دهد و افتادگی پوست می تواند بینایی را مختل کند، بنابراین جراحی لیفت ابرو نه تنها از نظر زیبایی مفید است، بلکه می تواند برای کسانی که بینایی شان به دلیل پتوز ابرو مختل شده است مفید باشد.

بهترین کلینیک پوست و مو در اصفهان را برای لیفت ابرو می توان استفاده کرد ما بهترین پزشکان را داریم.

بهترین کلینیک پوست و مو در اصفهان

جراحی لیفت ابرو چگونه انجام می شود؟

انواع مختلفی از لیفت ابرو و پیشانی وجود دارد. نوع انتخابی شما و جراحتان به موقعیت فعلی ابرو، خط مو، ساختار صورت و اهداف زیبایی شما بستگی دارد.

لیفت ابرو/پیشانی Pretrichial (خط مو).

لیفت ابرو پیش از پرتریشیال به دلیل طول عمر و تطبیق پذیری آن، تکنیک مورد علاقه دکتر آمدی است: در صورت تمایل می تواند نتایج چشمگیرتری ارائه دهد، فرصت بهتری برای بهبود عدم تقارن ایجاد می کند، و نه تنها موقعیت طبیعی خط مو را حفظ می کند، بلکه می تواند یک حالت طبیعی نیز ایجاد کند. در صورت نیاز، فرصتی برای پایین آوردن خط مو و کوتاه کردن ارتفاع پیشانی.

این روش جراحی با ایجاد یک برش چند میلی متری پشت خط مو انجام می شود. سپس پوست و ماهیچه های پیشانی به سمت بالا بلند می شوند و نواری از پوست و بافت زیرین در محل برش برداشته می شود.

پس از بهبودی کامل، جای زخم برش عملاً غیرقابل تشخیص خواهد بود، زیرا برش به گونه‌ای ایجاد می‌شود که فولیکول‌های مو را حفظ می‌کند تا رشد مو در امتداد اسکار تضمین شود. این نوع لیفت ابرو برای کسانی که پیشانی بلند دارند مناسب است زیرا نتیجه آن کوتاه شدن یک سوم بالایی صورت است.

اینستاگرام کلینیک باران اصفهان را از اینجا ببینید.

لیفت آندوسکوپی ابرو/پیشانی

یکی دیگر از روش های رایج لیفت ابرو، لیفت آندوسکوپی ابرو، با ایجاد پنج برش کوچک درست در پشت خط مو انجام می شود. آندوسکوپ (دوربین) در یکی از برش ها قرار می گیرد در حالی که ابزار جراحی در برش دیگری قرار می گیرد و برای کشیدن، سفت کردن و محکم کردن بافت زیرین با بخیه، پیچ یا منگنه استفاده می شود. از آنجایی که برش‌ها در پشت خط مو ایجاد می‌شوند، جای زخم عملاً نامرئی خواهد بود.

لیفت ابرو با آندوسکوپی می‌تواند کل پیشانی را صاف کند در حالی که ناحیه ابرو را بالا می‌برد که تمام قسمت بالایی صورت را «باز می‌کند». شکل و عدم تقارن ابرو را می توان با این نوع لیفت برطرف کرد، اما نه به اندازه لیفت ابرو تریکوفیتیک قابل پیش بینی.

این روش می تواند ابروها را به خوبی بلند کند، اما یک عارضه جانبی ناخواسته بالا بردن خط رویش مو است، به همین دلیل است که دکتر آمدی در انتخاب بیمار برای این روش بسیار محتاطانه عمل می کند: او این روش را برای بیماران با پیشانی بلند (خط موی بلند) توصیه نمی کند. ). این نوع لیفت همچنین ممکن است برای افرادی که دارای ابروهای شدید یا پوست سنگین هستند ایده آل نباشد و ممکن است به اندازه روش پریتریشیال ماندگار نباشد.

 

بهترین کلینیک پوست و مو در اصفهان
بهترین کلینیک پوست و مو در اصفهان

 

برای رزرو نوبت با کلینیک باران اصفهان تماس بگیرید.

لیفت ابرو تاجی

لیفت ابرو کرونرال شبیه لیفت پیش پرتریشیال است، با این تفاوت که برش از گوش به گوش، بسیار بالاتر، در تاج سر ایجاد می شود. لیفت کرونال در دهه 1980 توسعه یافت اما از آن زمان با پیشرفت های مدرن در جراحی پلاستیک کمتر رایج شده است.

جای زخم ناشی از لیفت کرونال نیز به راحتی پوشانده می شود زیرا برش به خوبی در مو ایجاد می شود، اما بیش از هر روش دیگر لیفت ابرو، لیفت تاجی ابرو خط مو را بالا می برد و پیشانی را بزرگتر نشان می دهد. به همین دلیل دکترها از این تکنیک استفاده نمی کند.

بهترین کلینیک پوست و مو در اصفهان را با ما بشناسید.