آیا موضوعات لیفت با نخ ایمن هستند؟

بهترین-کلینیک-پوست-و-موی-اصفهان | کلینیک-باران-اصفهان

آیا موضوعات لیفت با نخ ایمن هستند؟

جوانسازی با نخ

لیفت با نخ PDO که امروزه مورد استفاده قرار می گیرد در سال 2018 توسط FDA تایید شد و پلی دیوکسانون که از آن ساخته شده است به طور گسترده و ایمن در جراحی قلب و عروق و سایر اهداف پزشکی برای مدت طولانی تری مورد استفاده قرار گرفته است.

می توانید مطمئن باشید که لیفت با نخ یک گزینه درمانی ایمن است که روی پوست ملایم است. بیایید با موضوعات صحبت کنیم نخ ها دلیلی هستند که این درمان همه کاره و موفق است.

لیفت با نخ برای اولین بار در دهه 1990 در دسترس قرار گرفت، اما این نخ‌ها تنها می‌توانستند در یک جهت کشیده شوند، که به این معنی بود که گاهی اوقات بیماران نتایجی می‌گرفتند که خیلی سفت به نظر می‌رسیدند.

آن رشته ها همچنین به گونه ای طراحی شده بودند که به طور دائم در جای خود باقی بمانند، که گاهی اوقات مشکل ساز می شد. نخ های حل شونده امروزی را می توان در یک الگوی مش مانند تزریق کرد که لیفت طبیعی تر و سه بعدی را ارائه می دهد. پیچیدگی روزافزون خود نخ ها و نحوه طراحی آنها نیز به نتایج بهتری منجر شده است.

اهمیت بافت نخ های امروزی در بافت های مختلف موجود هستند که به تطبیق پذیری درمان کمک می کند.

کلینیک تخصصی پوست ، مو و لیزر باران⁣⁣⁣⁣ بهترین کلینیک پوست و موی اصفهان در شهر زیبای اصفهان می باشدکع بیشترین تجارب را برای انجام عمل زیبایی دارد و بسیاری از خدمات زیبایی را ارئه میدهد.

به عنوان مثال، نخ‌های صاف و صاف را می‌توان در طرحی متقاطع یا مشبک تزریق کرد که می‌تواند به عنوان داربستی برای رشد کلاژن عمل کند. نخ های دیگر دارای خارهایی بر روی خود هستند که می توانند از زیر به پوست شل قلاب شوند و آن را به جای خود برگردانند.

زمانی که بیماران می خواهند حجم صورت را افزایش دهند، معمولاً رزوه های پیچی استفاده می شوند. تعداد رشته ها با تغییر تعداد نخ های استفاده شده نیز می توان به نتایج متفاوتی دست یافت.

در بیشتر موارد، چندین نخ در هر طرف صورت تزریق می شود، اما استفاده از نخ های بیشتر یا کمتر می تواند درجه لیفت یا حجم به دست آمده را تغییر دهد.

بهترین-کلینیک-پوست-و-موی-اصفهان | کلینیک-باران-اصفهان
بهترین-کلینیک-پوست-و-موی-اصفهان | کلینیک-باران-اصفهان

چرا باید لیفت نخ را یک رویکرد جامع در نظر بگیرم؟

درمان های لیفت با نخ یک گزینه عالی برای بیمارانی است که فقط نگران یک یا دو چین و چروک نیستند. در عوض، آنها خواهان لیفتینگ و جوانسازی کامل صورت هستند. شاید صورت شروع به از دست دادن حجم و وضوح کرده است، یا شاید پوست کرزدار نیاز به سفت شدن داشته باشد. لیفت با نخ می تواند تمام این مسائل را برطرف کند و مزایای چندوجهی به بیماران ارائه دهد. جوانسازی با نخ

نتایج تدریجی

بسیاری از بیماران ما واقعاً این واقعیت را دوست دارند که این درمان بلافاصله پس از درمان، سفت شدن فوری را ارائه می دهد، و نتایج آن در طی چند ماه آینده بهبود می یابد. این تضمین می کند که هرگز به طور ناگهانی به نظر نمی رسید که به تازگی کار خود را انجام داده اید. ممکن است دوستان و خانواده متوجه شوند که شما به تدریج در طی چند هفته آرام تر و آرام تر به نظر می رسید، اما نمی توانند دقیقاً تفاوت شما را مشخص کنند.

یک گزینه راحت و غیر جراحی

بسیاری از بیماران می‌خواهند با علائم اولیه پیری مقابله کنند، اما همه نمی‌توانند به زمان و دردسر یک عمل جراحی درگیر متعهد شوند. لیفت با نخ را می توان در یک جلسه در مطب انجام داد. هیچ برشی و جای زخم وجود ندارد. بهترین کلینیک پوست و موی اصفهان  همچنین هیچ دوره بهبودی وجود ندارد، بنابراین می توانید بلافاصله به برنامه منظم خود بازگردید. و دیگر لازم نیست نگران بازگشت برای قرار ملاقات های تعمیر و نگهداری باشید.

عضویت در صفحه اینستاگرام کلینیک باران اصفهان

نتایج سفارشی

لیفت با نخ یک روش درمانی برای همه نیست. طیف وسیعی از نخ های موجود، همراه با این واقعیت که می توان آنها را از جهات مختلف تزریق کرد، به این معنی است که می توان از آنها برای رسیدگی به اهداف و نگرانی های زیبایی منحصر به فرد هر بیمار استفاده کرد. این درمان همچنین می تواند با سایر خدمات زیبایی که توسط مطب ما ارائه می شود ترکیب شود، از جمله لیزر لایه برداری، پرکننده های پوستی و تزریق سم بوتولینوم. جوانسازی با نخ

بهترین-کلینیک-پوست-و-موی-اصفهان | کلینیک-باران-اصفهان
بهترین-کلینیک-پوست-و-موی-اصفهان | کلینیک-باران-اصفهان

نتایج طولانی مدت

در مقایسه با سایر درمان های زیبایی تزریقی، لیفت با نخ به دلیل نتایج طولانی مدت خود برجسته است. تزریق سم بوتولینوم و بسیاری از پرکننده‌های پوستی معمولاً نتایجی را ارائه می‌دهند که کمتر از یک سال دوام می‌آورند.

نتایج در بین بیماران متفاوت است، اما لیفت با نخ اغلب 18 ماه یا بیشتر طول می کشد.