جوانسازی صورت در بهترین کلینیک باران اصفهان

بهترین کلینیک پوست و مو در اصفهان | بهترین کلینیک زیبایی در اصفهان

جوانسازی صورت در بهترین کلینیک باران اصفهان

جوانسازی صورت در اصفهان

 

در حالی که بیشتر ما با افزایش سن توجه خود را بر روی خطوط، چین و چروک ها و لکه های تیره متمرکز می کنیم، گردن مسیر پیری خود را بدون توجه تا زمانی که خیلی دیر شده است دنبال می کند و تنها گزینه ما جراحی لیفت صورت است. با این حال، گزینه های دیگری برای جوان سازی پوست گردن بدون نیاز به انجام عمل جراحی وجود دارد.

درمان زیبایی نوارهای پلاتیسمال، طناب های عمودی که در گردن ظاهر می شوند تا به ما بفهمانند که پوست ما در حال پیر شدن است، اکنون یک روش محبوب است که توسط بسیاری از افرادی که به دنبال جوانسازی پوست گردن هستند، پذیرفته شده است.

نوارهای پلاتیسمی چیست؟

نوارهای پلاتیزمال دو نوار عمودی عضلانی هستند که در دو طرف گردن ما قرار دارند. آنها اولین نشانه های پیری را نشان می دهند و منجر به افتادگی پوست، چانه دوتایی یا چین های گردن می شوند. نوارهای پلاتیسمی که معمولاً به آن “گردن بوقلمون” می گویند، نتیجه انقباضات پلاتیسما، لایه ماهیچه ای سطحی در صورت و گردن هستند.

بهترین کلینیک پوست و مو در اصفهان | بهترین کلینیک زیبایی در اصفهان
بهترین کلینیک پوست و مو در اصفهان | بهترین کلینیک زیبایی در اصفهان

اینکه چه چیزی باعث ایجاد نوارهای پلاتیسمی می شود همچنان موضوع تحقیق است، اما ما می دانیم که ژنتیک، قرار گرفتن در معرض نور خورشید و روتین نادرست مراقبت از پوست ممکن است با ظاهر آنها و از دست دادن تون عضلانی گردن ارتباط داشته باشد.

آنها همچنین می توانند نتیجه فشردن دندان ها یا استرس یا حتی تمرینات با شدت بالا باشند. حرکات با شدت بالا و افزایش فعالیت عضلانی ممکن است باعث شود این عضلات شناور آزاد به جلو آمده و بیشتر دیده شوند.

بهترین کلینیک پوست و مو در اصفهان را با بهترین پزشکان تجربه کنید.

نحوه درمان نوارهای پلاتیسمی

از آنجایی که در مورد خطوط سنی گردن هنوز پیشگیری دشوار است، تنها کاری که باید انجام شود اصلاح آنهاست. در حالی که نوارهای پلاتیسمی هیچ خطری برای سلامتی ندارند، نوارهای پلاتیسمای قابل مشاهده دقیقاً منظره خوشایندی نیستند.

موثرترین درمان غیر جراحی برای باندهای پلاتیسما در این زمان بوتاکس است. درمان سم بوتولینوم ثابت کرده است که کانتور گردن جوان تر را بازیابی می کند و هنگامی که در ترکیب با تزریق کیبلا استفاده می شود، می تواند جنبه چانه دوتایی را کاهش دهد.

درمان نوارهای پلاتیسمی با سم بوتولینوم منجر به کاهش ظاهر ماهیچه‌های پلاتیسما با شل کردن عضلات گردن می‌شود. تزریق سم بوتولینوم ماهیچه‌های خاصی را در گردن فلج می‌کند و به پوست اجازه می‌دهد بدون نیاز به مداخله جراحی صاف‌تر و جوان‌تر به نظر برسد. با شل شدن عضلات پلاتیسما، نوارهای عمودی کمتر دیده می شوند.

بهترین کلینیک پوست و مو در اصفهان اینجاست.

بهترین کلینیک پوست و مو در اصفهان | بهترین کلینیک زیبایی در اصفهان
بهترین کلینیک پوست و مو در اصفهان | بهترین کلینیک زیبایی در اصفهان

در طول عمل چه چیزی انتظار می رود؟

درمان نوارهای پلاتیسمی با استفاده از بوتاکس یک روش سریع “وقت ناهار” است. این جلسه شامل تمیز کردن گردن بیمار و مشخص کردن محل های تزریق در امتداد هر نوار عضلانی گردن است. تکنیک تزریق بر روی تزریق هر 1.5 سانتی متر در امتداد باند پلاتیسما تمرکز دارد و هر نقطه تزریق چند واحد بوتاکس دریافت می کند.

بیماران معمولاً به 4-6 تزریق و 20-25 واحد بوتاکس در هر باند نیاز دارند. این روش یک درمان موثر برای باندهای پلاتیسما است و نیازی به توقف ندارد. انتظار می رود اولین نتایج ظرف چند روز ظاهر شود. این روش نسبتا بدون درد است و نیازی به بیهوشی ندارد.

مهم است که به یاد داشته باشید نتایج دائمی نیستند. بیمارانی که می خواهند با ظاهر پیر ناشی از نوارهای پلاتیسمی مبارزه کنند، باید هر 3 تا 4 ماه یکبار درمان با سم بوتولینوم نوع A را برنامه ریزی کنند.

مراقبت های بعد:

از آنجایی که اصلاح باندهای پلاتیسما یک درمان غیرجراحی است، بیمار می‌تواند به محض پایان عمل به فعالیت‌های عادی خود بازگردد. توصیه می‌کنیم در روزهای بعد از عمل از وارد کردن فشار به محل‌های تزریق خودداری کنید و تا 24 ساعت پس از عمل از تمرین‌های با شدت بالا خودداری کنید.

بیمارانی که تحت درمان بوتاکس برای باندهای پلاتیسما قرار گرفته اند نیز باید به مدت 2 هفته پس از درمان از دریافت صورت، اپیلاسیون یا لیزر خودداری کنند. اثرات کامل این روش در عرض 2 هفته پس از درمان قابل مشاهده خواهد بود. شما متوجه کاهش ظاهر نوارهای پلاتیسمی و پوست صاف تر اطراف ناحیه گردن خواهید شد. جوانسازی صورت در اصفهان

در حالی که مدیریت باندهای پلاتیسما با بوتاکس با شلی پوست مبارزه نمی کند یا به پوست اضافی کمک نمی کند هنگامی که درمان با تزریق کیبلا ترکیب می شود، بیمار می تواند متوجه جوانسازی کلی صورت و تعریف بالاتر خط فک شود.

برای رزرو نوبت با کلینیک باران اصفهان تماس بگیرید.

برای عضویت در اینستاگرام کلینیک باران اصفهان  کلیکی کنید.