سریعترین راه برای خلاص شدن از شر خال چیست؟

خلاص شدن از شر خال

سریعترین راه برای خلاص شدن از شر خال چیست؟

خلاص شدن از شر خال

خال‌ها نه تنها به خاطر آسیب رساندن به باغ‌ها، چمن‌زارها و گیاهان شما بدنام هستند.
یکی از بدترین حس ها این است که صبح از خواب بیدار شوید و متوجه شوید که باغ زیبای شما توسط تونل ها و تپه های مختلف ساخته شده توسط خال ها ناخوشایند ساخته شده است. این حیوانات کوچک بی‌رحمانه باغ را حفر می‌کنند و حفظ زیبایی آن را برای شما سخت می‌کنند.

خال‌ها نه تنها به دلیل آسیب رساندن به باغ‌ها، چمن‌زارها و گیاهان، بلکه به دلیل ایجاد چندین نگرانی برای سلامتی بدنام هستند. خال ها می توانند شما را گاز بگیرند و باعث عفونت هایی از جمله هاری شوند.

این امر به ویژه زمانی امکان پذیر است که نیش بدون تحریک باشد. علاوه بر این، خال‌ها می‌توانند انگل‌های متعددی را پخش کنند که می‌توانند به انسان و حیوانات آسیب برسانند. این انگل ها شامل کک، کنه و کنه هستند که می توانند باعث بیماری های مختلفی برای شما یا حیوانات خانگی شما شوند.

از آنجایی که این حیوانات وحشی در زیر زمین می مانند، خلاص شدن از شر آنها می تواند (گاهی اوقات) دشوار باشد. می توانید از متخصصانی که با کنترل آفات سروکار دارند کمک بگیرید تا سریع و موثر از شر آنها خلاص شوید.

کلینیک تخصصی پوست ، مو و لیزر باران⁣⁣⁣⁣ بهترین کلینیک پوست و موی اصفهان در شهر زیبای اصفهان فعالیت خود را با تمام دستگاه های روز دنیا آغاز و با افتخار سی هزار پرونده ی پزشکی تشکیل و رضایت همشهری های عزیز را فراهم نموده است که در زمینه ی خلاص شدن از شر خال نیز تخصص فراوان داشته و مفتخر است به شما مشتریان عزیز خدمات ارائه دهد.

برخی از نکاتی که می تواند به شما کمک کند از شر خال خلاص شوید عبارتند از:

تله خال:

تله مخصوص خال به عنوان موثرترین راه برای خلاص شدن از شر خال در نظر گرفته می شود. حیوان در تله گرفتار می شود و کشته می شود. هم تله های روی زمین و هم تله های زیر زمینی برای خال ها در بازار موجود است.

این تله ها همراه با دستورالعمل هایی هستند که برای نتایج سریعتر و بهتر باید رعایت شوند. شما باید هر از گاهی موقعیت این تله ها را تغییر دهید. از آنجایی که این تله ها خال ها را می کشند، در برخی جاها ممنوع است. ممکن است لازم باشد برای استفاده از تله هایی که خال ها را می کشند به دنبال مجوز باشید.

طعمه ها:

خال ها از کرم های خاکی و خاک ها تغذیه می کنند. آنها را می توان به عنوان طعمه برای خال استفاده کرد. طعمه های مول که با سم دمیده شده اند به شکل کرم خاکی یا خاکشیر هستند.

خال ها جذب این طعمه ها می شوند و در نهایت مسموم می شوند. روش دیگر استفاده از طعمه این است که کرم خاکی یا خاکشیر را در جعبه ای قرار دهید که هر طرف آن دری یک طرفه دارد. این یک روش انسانی تر است زیرا طعمه خال را مسموم نمی کند. تله را می توان هر از چند گاهی بررسی کرد تا خال در یک مکان دور آزاد شود.

خلاص شدن از شر خال
خلاص شدن از شر خال

پیشنهاد مطالعه: مراقبت های قبل و بعد از بلفاروپلاستی


غذای خال ها را بردارید:

خال ها از حشرات مختلف باغ مانند کرم های خاکی، جیرجیرک ها و حشرات تغذیه می کنند. استفاده از روش های مختلف برای دفع یا کنترل این حشرات به شما کمک می کند تا خال ها را دور نگه دارید.

دافع خال:

چندین ماده دافع خال برای دور نگه داشتن این حیوانات موجود است. این دافع ها بوهای خاصی تولید می کنند که خال ها را از بین می برد. دافع خال باید به طور سخاوتمندانه و به طور منظم (در فواصل ماهانه) برای کاهش فعالیت خال در چمن یا باغ شما استفاده شود.

از آنجایی که خال‌ها می‌توانند عمیق بشوند، می‌توانند از این مواد دافع اجتناب کنند و در زیر زمین بمانند. بنابراین، استفاده از مواد دافع به تنهایی ممکن است برای از بین بردن موثر تمام خال ها کافی نباشد.

یک دافع آسان برای خال، روغن کرچک است. خال ها را دور نگه می دارد و استفاده منظم از آن می تواند به خلاص شدن از شر این حیوانات کمک کند. علاوه بر روغن کرچک، تار نیز می تواند به عنوان دافع استفاده شود.

می توانید یک شی کوچک مانند یک تکه چوب بردارید و آن را در قیر فرو کنید. چنین اجسام آغشته به قیر را در مکان های مختلف در تپه ها و تونل ها قرار دهید. سایر مواد دافعی که می توانید استفاده کنید عبارتند از تنباکو، فلفل قرمز یا فلفل قرمز و تفاله قهوه.

خلاص شدن از شر خال
خلاص شدن از شر خال

گاز دادن:

برای این روش باید از بمب های گازی خریداری شده در فروشگاه استفاده کنید که خال ها را مسموم می کند. بمب های گازی باید در ورودی تونل های مول قرار گیرند. بمب های گازی گازهای سمی را در تونل های خال آزاد می کنند تا آنها را بکشند.

بسته به اندازه ناحیه تحت درمان و تعداد تونل های خال موجود، باید طبق دستورالعمل استفاده شوند. مانند هر سمی که در فروشگاه خریداری می شود، باید تمام دستورالعمل ها را به طور کامل بخوانید.

اگر حیوانات خانگی در فضای باز دارید، ممکن است دستورالعمل های خاصی برای نگهداری آنها در داخل خانه برای مدت معینی در حین انتشار سم وجود داشته باشد.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی باران ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو مشورت کنید و همچنین از قیمت ها مطلع شوید.

برای آشنایی بیشتر با بهترین کلینیک پوست و موی اصفهان به صفحه اینستاگرام ما سربزنید.

جهت ارتباط با کلینیک تخصصی باران و اطلاع از آدرس و شماره تماس کلیک کنید.