روش های تخصصی بوتاکس مادر کلینیک باران

 بهترین کلینیک پوست و موی اصفهان | کلینیک باران اصفهان

روش های تخصصی بوتاکس مادر کلینیک باران

درمان‌های بوتاکس کلینیک باران

درمان‌های بوتاکس را برای نوارهای گردن، هایپرهیدروزیس، عضلات فک، گودی چانه، لبخند لثه‌ای ارائه می دهیم.

هنگام تزریق Botox® Cosmetic یا Dysport® با استفاده از این روش، عضلات می توانند بلافاصله با یک پسرفت پوستی که شبیه به یک اثر “چروکیدگی” است، پاسخ دهند.
پوست می تواند متعاقباً سفت تر و حتی فشرده تر به نظر برسد که باعث می شود خطوط ریز از بین بروند.
دیگر لازم نیست 7 تا 14 روز منتظر بمانید تا بوتاکس شما اثر کاملی داشته باشد!

اکنون می توانید با یک لیفت نرم تر و محکم تر روی صورت یا گردن خود از دفتر ما خارج شوید.
مناطق قابل درمان: لیفت پلک خفگی زیر چشم چرکی گونه سفت کردن صورت گرگرفتگی صورت عرق کردن صورت کانتورینگ فک سفت کردن گردن سفت کننده دکلته نوارهای گردن بوتاکس آرایشی می تواند وسیله ای غیرجراحی برای جوانسازی گردن پیری باشد.
با افزایش سن، برخی از ماهیچه های پویا در گردن برجسته تر می شوند و اغلب باعث ایجاد چین و چروک، خطوط و ظاهری پیر می شوند.

خوشبختانه بوتاکس به شل شدن این ماهیچه های بیش فعال کمک می کند که ظاهری جوان تر و سفت تر به گردن می بخشد.
متخصصان تزریق کننده ما در کلینیک باران در بوتاکس برای چین و چروک های گردن در میان سایر بیماری های قابل درمان از طریق بوتاکس تخصص دارند و مایلند با شما ملاقات کنند تا در مورد نگرانی های خود صحبت کنند.

کلینیک تخصصی پوست ، مو و لیزر باران⁣⁣⁣⁣ بهترین کلینیک پوست و موی اصفهان در شهر زیبای اصفهان فعالیت خود را با تمام دستگاه های روز دنیا آغاز نموده است و مفتخر است به شما مشتریان عزیز خدمات ارائه دهد.

بوتاکس برای گردن چگونه عمل می کند؟

همه ما یک جفت باند گردن عمودی، معروف به نوارهای عضلانی پلاتیسما، در جلو و کناره های گردن داریم. در بخشی از فرآیند پیری طبیعی، نوارهای عمودی به دلیل استفاده زیاد از آنها بیشتر قابل توجه می شوند.
عضلات پویا مانند اینها معمولاً بعد از سالها بیش فعالی افزایش می یابد.

علاوه بر این، پوست ما حجم خود را از دست می دهد و با افزایش سن شل تر می شود و نوارهای گردن برجسته تر شده و گردن پیرتر به نظر می رسد.
هنگامی که بوتاکس به عضله تزریق می شود، انتقال برخی از سیگنال های عصبی را متوقف می کند و در نتیجه بیش فعالی عضله را آرام می کند.

هنگامی که بوتاکس در نوارهای عمودی گردن تزریق می شود، می تواند عضلات پویا را شل کند، آنها را کمتر برجسته کند و در نتیجه گردنی صاف و جوان تر داشته باشد.

نتایج به طور کلی می تواند 4-6 ماه باقی بماند. این روش، مانند هر درمان بوتاکس، زمانی که نتایج شروع به از بین رفتن کرد، می تواند تکرار شود.

فرورفتگی چانه بسیاری از مردم گودی چانه دارند که اغلب به آن چانه پوست پرتقال می گویند.
گودی در اثر حرکات تکراری عضله منتالیس زیرین به مرور زمان ایجاد می شود و بوتاکس می تواند در شل شدن این عضله برای صاف شدن پوست بسیار موثر باشد.

اکثر بیماران می توانند بلافاصله پس از درمان بهبود پیدا کنند و نتایج می تواند تا شش ماه ادامه داشته باشد.

 بهترین کلینیک پوست و موی اصفهان | کلینیک باران اصفهان
بهترین کلینیک پوست و موی اصفهان | کلینیک باران اصفهان

چند تزریق استراتژیک بوتاکس در ناحیه چانه می تواند گودی چانه را کاهش یا از بین ببرد.

این درمان منجر به شل شدن اجباری عضله در چانه می شود و می تواند گودی را به طور بسیار موثری صاف کند.

تلنگر لب با تزریق استراتژیک مقدار کمی از مواد آرایشی بوتاکس به زیر بینی، لوازم آرایشی بوتاکس می تواند ظاهری “لیفت” به لب بالایی بدهد.

این نتیجه می تواند از 2 1/2 تا 3 ماه دوام داشته باشد. یک تلنگر لب می تواند لبی را که به دنبال آن بوده اید بدون استفاده از فیلر برای برخی از مشتریان به شما بدهد.

برخی از مشتریان ممکن است برای رسیدن به ظاهر دلخواه به ترکیبی از فیلر و بوتاکس نیاز داشته باشند.

بهترین کلینیک پوست و موی اصفهان – درمان ترکیبی معمولاً توسط مراجعین با خطوط کوچکتر و یا دارای خطوط یا چین و چروک برای اصلاح بهینه ضروری است.

لبخند لثه ای

فقط با چند تزریق استراتژیک می توانید عضلات بیش فعالی که مسئول کشیدن لب بالایی هستند شل کنید و باعث می شود لثه ها هنگام لبخند زدن ظاهر شوند.

هیپرهیدروزیس (تعریق بیش از حد)

تسکین تعریق را کشف کنید. برای برخی از افراد، تعریق می‌تواند بیش از حد افزایش یابد. تنها با یک درمان می توانید زیر بغل خشک تری را تا 200 روز داشته باشید.

بوتاکس چگونه کار می کند؟

بوتاکس به طور موقت سیگنال های شیمیایی اعصابی که غدد عرق را تحریک می کنند مسدود می کند. هنگامی که غدد عرق سیگنال های شیمیایی دریافت نمی کنند، تعریق شدید کاهش می یابد.

 بهترین کلینیک پوست و موی اصفهان | کلینیک باران اصفهان
بهترین کلینیک پوست و موی اصفهان | کلینیک باران اصفهان

عرق کجا می رود؟

عرق به هیچ جا نمی رود یا پشتیبان نمی گیرد زیرا به سادگی در نواحی تحت درمان با بوتاکس تولید نمی شود. تولید عرق در جاهای دیگر ادامه خواهد یافت.

ماهیچه های فک (برای دستیابی به صورت قلبی شکل)
بوتاکس در عضلات فک یک راه ساده و آسان برای دستیابی به فک گردتر است. این یک درمان رایج در مطب ما است، زیرا برخی از زنان عضله فک غالب تری دارند.

پس از چند بار تزریق به عضله ماستر، این ناحیه شل می‌شود تا خط فک صاف‌تری به نظر برسد. بوتاکس در این ناحیه نیز می تواند به فشردن و ساییدن دندان کمک کند.

این به سادگی با شل کردن عضله ماستر مسئول فشار دادن و ساییدن با چند تزریق بوتاکس یا دیسپورت به دست می آید.

برای رزرو نوبت با کلینیک باران اصفهان تماس بگیرید.

اینستاگرام کلینیک باران اصفهان