درمان با لیزر CO2 چیست؟

بهترین-کلینیک-پوست-و-موی-اصفهان | کلینیک-باران-اصفهان

درمان با لیزر CO2 چیست؟

درمان با لیزر CO2

 

درمان لیزر CO2 با AcuPulse پوست را در هر نقطه از بدن برای بازگرداندن خاصیت ارتجاعی و بهبود تون و بافت، دوباره سطح می‌کند. این فناوری در انواع پوست‌های روشن‌تر مؤثرتر عمل می‌کند.

شما از کاهش ظاهر جای زخم، از جمله اسکار آکنه و اسکار ناشی از تروما، سود می برید. علاوه بر این، درمان می تواند بی نظمی های رنگدانه، ضایعات عروقی و بافت خشن را کاهش دهد.

مزایای لیزر CO2 چیست؟

درمان‌های لیزر CO2 در مقایسه با درمان‌های غیر سایشی درمان عمیق‌تری ارائه می‌دهند. نتایج را در کمتر از 2 تا 4 هفته پس از یک جلسه مشاهده خواهید کرد. و تنها یک جلسه برای دستیابی به تغییر در رنگ پوست با درمان های لمسی توصیه شده هر 6 تا 12 ماه لازم است.

 بهترین کلینیک پوست و موی اصفهان  در کلینیک تخصصی پوست ، مو و لیزر باران⁣⁣⁣⁣ در اصفهان هستند.

با این حال، در مورد اسکار شدید، ممکن است به بیش از یک درمان نیاز داشته باشید. دکتر کلینیک رنگ پوست شما را برای ایجاد یک طرح سفارشی ارزیابی می کند تا بدانید چه نتایجی باید انتظار داشته باشید.

آیا درمان با لیزر CO2 دردناک است؟

لیزر درمانی می تواند باعث ناراحتی شود. هر درمان بسته به نواحی تحت درمان 15 تا 60 دقیقه طول می کشد.

تیم کلینیک باران اصفهان از مشتریان می‌خواهد 30 دقیقه قبل از جلسه حضور داشته باشند تا بتوانند از یک ماده بی‌حس کننده برای کاهش حس استفاده کنند و عمل را قابل تحمل‌تر کنند. همچنین ممکن است قبل از درمان از داروهای مسکن بدون نسخه برای کمک به کاهش درد استفاده کنید.

بهترین-کلینیک-پوست-و-موی-اصفهان | کلینیک-باران-اصفهان
بهترین-کلینیک-پوست-و-موی-اصفهان | کلینیک-باران-اصفهان

چگونه باید برای درمان های لیزر CO2 آماده شوم؟

شما باید از تمام برنزه شدن اجتناب کنید و دو هفته قبل و بعد از درمان از محصولات Retin-A استفاده نکنید. درمان های آکوتان باید شش ماه قبل از جلسه لیزر CO2 متوقف شود. هر گونه اسکار جراحی یا تروماتیک باید حداقل دو ماه از عمر آن گذشته باشد تا واجد شرایط درمان با لیزر باشد. اسکار آکنه می تواند در هر سنی باشد، اما اگر جوش های سرسفید فعال دارید، باید درمان را به تعویق بیندازید.

اینستاگرام کلینیک باران اصفهان

 بهترین کلینیک پوست و موی اصفهان در دسترس هستند.

بعد از لیزر CO2 چه انتظاری باید داشته باشم؟

بهبودی پس از لیزر درمانی چندین روز طول می کشد. حدود 1 تا 3 روز بعد از یک جلسه کمی تورم، قرمزی و گریه پوست خواهید داشت. قرمزی می تواند تا پنج روز ادامه داشته باشد. ما محصولات پوستی Oxygenetix را ارائه می دهیم که شامل فونداسیون است و ممکن است تعداد روزهایی را که برای بهبودی نیاز دارید به طور چشمگیری کاهش دهد و ظاهر پس از درمان را بهبود بخشد.

صورت خود را به طور کامل چهار بار در روز برای 3-5 روز اول پس از درمان بشویید. همچنین باید مراقب باشید تا از قرار گرفتن در معرض نور خورشید جلوگیری کنید زیرا پوست شما برای چندین روز کاملاً حساس است. اگر بیرون هستید از یک کلاه لبه پهن و روسری دور صورت خود بپوشید و در سایه بمانید تا از آفتاب محافظت کنید. ضروری است که پوست خود را همیشه با استفاده از روغن خوب که ممکن است شامل وازلین، آکوافور یا پماد آنتی بیوتیکی باشد مرطوب نگه دارید.

برای اینکه بدانید چگونه درمان‌های لیزر CO2 می‌تواند به شما کمک کند پوستی صاف و بدون جای زخم داشته باشید، همین امروز با کلینیک تماس بگیرید یا آنلاین رزرو کنید.

بهترین-کلینیک-پوست-و-موی-اصفهان | کلینیک-باران-اصفهان
بهترین-کلینیک-پوست-و-موی-اصفهان | کلینیک-باران-اصفهان