درمان (زگیل، خال، میخچه)

درمان بثورات پوستی

درمان (زگیل-خال-میخچه)

درمان بثورات پوستی

انجام خدمات برداشت خال در اصفهان

به رشد خوش خیم و ترکیبی مقداری از سلول های رنگدانه ای ( ملانوسیت ها) خال گفته می شود. استفاده از روش های مختلف مانند جراحی، سوزاندن با کوتر، فریز کردن با کرایو، مالیدن اسید های سوزاننده و … جهت برداشتن خال و ضایعات پوستی کاربرد داشته اند؛ اما استفاده از رادیوفرکونسی و لیزر را می توان جزء بهترین متد برداشت این ضایعات پوستی دانست.

در کلینیک باران خدمات برداشت خال در اصفهان به این صورت است که خال بصورت لایه لایه برداشته می شود و عمل خالبرداری با نهایت دقت و ظرافت و بدون هیچگونه خونریزی انجام می شود. این روش بدون درد و تحت بی حسی موضعی انجام می پذیرد و در خال هایی که نیاز به بررسی بیشتر و مشاهدات پاتولوژیست دارند قطعا قبل از هرگونه اقدامی بیوپسی برداشته و نمونه لازم ارسال می گردد.

کلینیک تخصصی پوست ، مو و لیزر باران⁣⁣⁣⁣ بهترین کلینیک پوست و موی اصفهان در شهر زیبای اصفهان فعالیت خود را با تمام دستگاه های روز دنیا آغاز و با افتخار سی هزار پرونده ی پزشکی تشکیل و رضایت همشهری های عزیز را فراهم نموده است و مفتخر است به شما مشتریان عزیز خدمات ارائه دهد.

برداشت زگیل :

انواع مختلفی دارند، یکی از شایع ترین فرم آنها زگیل کف پایی یا Plantar Warts می باشد. این زگیل ها بیشتر در نقاطی بوجود می آیند که فشار زیادی را متحمل می شوند مثل پاشنه پا، زیر انگشتان و سر استخوان های کف پا. اغلب این زگیل ها فرورفته به رنگ پوست و با سطحی ناهموار بوده که با فشار حساس و دردناک می شوند. گاهی گروهی از این زگیل ها در هم ادغام شده و نمایی موزاییکی را ایجاد می کنند. بهترین کلینیک پوست و موی اصفهان | درمان بثورات پوستی

فرم دیگری از زگیل ها Plain Warts یا زگیل های مسطح اند، ضایعاتی خوش خیم که توسط ویروس پاپیلوم انسانی (HPV 3,10) بوجود می آیند و به شکل برآمدگی هایی صورتی رنگ با کله مسطح به نظر می آیند و اغلب بصورت گروهی یا خطی (بر اثر تکثیر ناشی از خاراندن) به نظر می آیند. هر دو فرم زگیل های گفته شده مقاوم به درمان بوده و نیازمند صبر و حوصله مراجعه کننده در طی درمان می باشند.

درمان بثورات پوستی
درمان بثورات پوستی

زگیل های تناسلی فرم دیگری از انواع زگیل می باشد که جزء بیماری های انتقال یافته از طریق تماس جنسی محسوب گشته STD و نیازمند انجام آزمایشات و اقدامات ویژه تری اند. در کل زگیل ضایعه ای خوش خیم ناشی از تکثیر اپی درم بوده که توسط ویروس پاپیلوم انسانی ایجاد می گردد و درمان آن بسته به نوع محل ایجاد شده، سن فرد و شرایط جسمانی متفاوت بوده لذا از درمان خودسرانه آن ها جداً خودداری نموده و اجازه دهید تا پزشکتان پس از معاینه و صلاحدید نوع درمان مقتضی را انتخاب نماید

انجام خدمات برداشت میخچه در اصفهان

در اثر سایش یا ترومای مداوم و ملایم به پوست، سلول های لایه بازال تحریک شده و این سلول ها شروع به گسترش می نمایند. اما این رشد به گونه ای است که قله این ضایعات به سمت داخل (درم) رشد می کند و باعث فشار به گیرنده های عصبی و تحریک و ایجاد درد می شود. وجود لایه شاخی ضخیم که شیارهای پوستی روی آن کشیده شده از مشخصه این ضایعات است. بیشترین محل درگیری انگشتان پاهاست. تخلیه کامل ضایعه و جلوگیری از عامل فشار بهترین راه درمان و جلوگیری از عود آن می باشد. کلینیک باران خدمات برداشت میخچه را در شهر اصفهان انجام می دهد.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی باران ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو مشورت کنید و همچنین از قیمت ها مطلع شوید.

برای آشنایی بیشتر با بهترین کلینیک پوست و موی اصفهان به صفحه اینستاگرام ما سربزنید.

جهت ارتباط با کلینیک تخصصی باران و اطلاع از آدرس و شماره تماس کلیک کنید.