اساساً دو راه برای برداشت مو برای کاشت وجود دارد:

بهترین کلینیک زیبایی در اصفهان

اساساً دو راه برای برداشت مو برای کاشت وجود دارد:

راه های کاشت مو

1. یک نوار از پوست سر را از پشت موهای خود ببرید و آن را به قطعات ریز تقسیم کنید تا واحدهای فولیکولی برای پیوند ایجاد شوند:

(Follicular Unit Transplantation یا FUT که به آن ها نیز گفته می شود. روش نواری).

2. فولیکول های جداگانه را با استفاده از فشار پنوماتیک (استخراج واحد فولیکولار یا FUE) استخراج کنید:

همانطور که می توانید تصور کنید، دومی برای بیمار بسیار آسان تر است، هم از نظر آرامبخشی مورد نیاز و هم از نظر بهبودی.

FUE یک روش با حداقل تهاجمی تایید شده توسط FDA است که بدون وقفه یا درد سایر روش ها به موهای پرتر می رسد.

از آنجایی که پزشکان گرافت های جداگانه را برخلاف نوار بزرگ پوست سر استخراج می کنند، هیچ جای زخمی مانند جراحی نواری وجود ندارد. پس از خارج شدن فولیکول ها از ناحیه اهدا کننده، با نقاط قرمز کوچک ناشی از سوراخ های فردی پوشیده می شود و معمولاً پوسته پوسته می شوند و پس از چند روز بهبود می یابند.

در صورت تمایل، تنها به یک کلاه نیاز دارید تا بخیه ها را بپوشانید، اما لازم نیست منتظر بخیه ها بمانید تا بهبود یابند.

بهترین کلینیک زیبایی در اصفهان
بهترین کلینیک زیبایی در اصفهان

کاشت مو FUE فقط نیاز به بی حسی موضعی دارد:

به خصوص بیمارانی که بیش از یک بار به روش نواری تحت کاشت مو قرار می گیرند، ممکن است کشش پوست سر را تجربه کنند. این بدان معناست که اسکار ناشی از برداشتن نوار ممکن است در طول زمان بدتر به نظر برسد. به همین دلیل است که FUE مخصوصاً برای بیمارانی که به دنبال کاشت موی دوم هستند ترجیح داده می شود.

ریکاوری کاشت مو در کلینیک باران اصفهان

جراحی ترمیم مو با استفاده از روش FUT یعنی روش نواری به چندین مرحله نیاز دارد: بریدن نواری از پوست در پشت سر، منگنه کردن پوست باقی مانده به هم، برداشتن تک تک فولیکول‌های موی اهداکننده از قسمت جمع‌آوری شده سر و پیوند موهای اهداکننده. به سایت جدید NeoGraft، فناوری برتر مبتنی بر تکنیک FUE، بسیاری از این مراحل را حذف می کند.

اینستاگرام کلینیک باران اصفهان را بیشتر بشناسید.

این دستگاهی است که به یک تکنسین ماهر اجازه می دهد تا فولیکول های مو را مستقیماً بدون نیاز به دستکاری بیشتر و بدون نیاز به دوختن هیچ برشی در محل اهدا کننده استخراج کند. سوراخ های ریز ایجاد شده در حین استخراج آنقدر ناچیز هستند که به خودی خود بهبود می یابند.

بهترین کلینیک زیبایی در اصفهان
بهترین کلینیک زیبایی در اصفهان

زمان بهبودی شما پس از FUE ممکن است بر اساس عوامل مختلفی مانند پاسخ شما به روش پیوند و سابقه پزشکی شما متفاوت باشد. اکثر بیماران با استفاده از ماده بی حس کننده، تنها ناراحتی جزئی را تجربه می کنند. بعد از عمل ممکن است با بهبودی پوست سر کمی احساس ناراحتی کنید، اما معمولاً بیماران در حین و بعد از کاشت موی نئوگرافت، درد کمی را تجربه می‌کنند.

بهتر از همه، می توانید با روش NeoGraft انتظار نتایج خوبی را برای کاشت مو داشته باشید. این رویکرد از فناوری مشابه خلاء در استخراج فولیکول‌های مو استفاده می‌کند و به پزشکان اجازه می‌دهد تا موهای اهداکننده را از هر قسمتی از بدن جدا کرده و مجدداً در نواحی مورد نیاز قرار دهند.

اگر علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد FUE یا دیدن کاشت مو قبل و بعد از عکس هستید، امروز با تیم دوستانه در کلینیک باران اصفهان تماس بگیرید تا مشاوره اولیه را ترتیب دهید.

بهترین کلینیک پوست و موی اصفهان را از اینجا بشناسید و لذت ببرید.