رفع سیاهی دور چشم با کربوکسی تراپی

رفع سیاهی دور چشم

رفع سیاهی دور چشم با کربوکسی تراپی

رفع سیاهی دور چشم

طرفداران این روش که کربوکسی تراپی نام دارد، می توانند هزاران دلار برای تزریق دی اکسید کربن در بالا و زیر چشم خرج کنند، به این امید که جریان خون را تحریک کرده و سیاهی دور چشم را پاک کنند. اما کارشناسان هشدار می دهند که هیچ مدرکی برای حمایت از این روش وجود ندارد. به احتمال زیاد حتی ریشه واقعی لکه های پوستی را هدف قرار نمی دهد.

دکتر و متخصص پوست زیبایی در کلینیک باران ، گفت: “من در مورد استفاده از آن برای سیاهی دور چشم تردید دارم.” تبلیغات در اینجا ادعا می شود که چگونه کار می کند: دی اکسید کربن به طور طبیعی در سلول های ما جمع می شود و خون آن را می برد.

تزریق کربوکسی تراپی قرار است ناحیه اطراف چشم را فریب دهد تا فکر کند به اکسیژن بیشتری نیاز دارد، که رگ‌های خونی را گشاد می‌کند و باعث افزایش جریان خون در این ناحیه می‌شود.

کارشناسان می‌گویند، اما این استراتژی مبتنی بر این نظریه است که حلقه‌های تیره به دلیل گردش خون ضعیف ایجاد می‌شوند، و این اغلب اینطور نیست. به طور معمول، حلقه‌های تیره به دلیل نازک بودن پوست زیر چشم ظاهر می‌شوند که باعث می‌شود رنگ تیره رگ‌های خونی بیشتر نمایان شود.

کلینیک تخصصی پوست ، مو و لیزر باران⁣⁣⁣⁣ بهترین کلینیک پوست و موی اصفهان ر کربوکسی تراپی بی نظیر است.

رفع سیاهی دور چشم
رفع سیاهی دور چشم

تبلیغات مطالعه‌ای که در سال 2015 منتشر شد، نشان داد که هیچ تفاوتی در جریان خون در ناحیه چشم بین افراد دارای حلقه‌های تیره و افراد بدون سیاهی وجود ندارد.  این امر باعث نشده که کلینیک ها از ارائه روش پف کردن در ایالات متحده و خارج از کشور جلوگیری کنند.

کربوکسی تراپی چشم می تواند از 75 دلار تا بیش از 200 دلار در هر جلسه هزینه داشته باشد، و برخی از کلینیک ها از بیماران می خواهند که بیش از 12 درمان داشته باشند. (این روش همچنین برای درمان ترک های پوستی، یکنواخت کردن سلولیت و بهبود ظاهر برخی از اسکارها به بازار عرضه می شود.)

اینستاگرام کلینیک پوست و موی اصفهان

هیچ مورد مستندی از عوارض جانبی بد ناشی از درمان‌های چشمی وجود ندارد، اما متخصصان هشدار می‌دهند که این به این معنی نیست که کاملاً بی‌خطر است. وانر گفت: «این به شما گاز را در منطقه ای می دهد که قرار نیست باشد. کبودی در محل تزریق شایع است.

جهت ارتباط با کلینیک تخصصی باران و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.