جوانسازی صورت با لایه برداری کربن در کلینیک باران اصفهان

بهترین کلینیک پوست و مو در اصفهان | بهترین کلینیک زیبایی در اصفهان

جوانسازی صورت با لایه برداری کربن در کلینیک باران اصفهان

لایه برداری کربن در کلینیک باران اصفهان

لایه برداری کربن یک لیزر درمانی انقلابی است که کاملاً بدون درد با حداقل تا صفر زمان از کار افتادگی است. برای افرادی که پوست چرب، جوش های سرسیاه، منافذ بزرگ، پوست کدر و آکنه روی صورت یا بدن دارند، بسیار مفید است. همچنین یک راه عالی برای لایه برداری و طراوت پوست است، ظاهری تازه و فوری به شما می دهد و پوست را نرم تر، صاف تر و سفت تر می کند.

لایه ای از کربن مایع روی پوست اعمال می شود، جایی که به عمق منافذ نفوذ می کند. نور لیزر به شدت جذب ذرات کربن می شود. هنگامی که لیزر از روی ناحیه رد می شود، کربن را از بین می برد و سلول های مرده پوست، آلودگی ها و روغن را با خود می برد.

این درمان چندین مزیت را به همراه دارد.

پاکسازی:

کربن توانایی جذب روغن و آلاینده ها را از عمق منافذ دارد. هنگامی که لیزر از ناحیه درمان عبور داده می شود، ذرات کربن را هدف قرار داده و از بین می برد و هر ماده جذب شده را با خود می برد.

لایه برداری:

از آنجایی که کربن توسط لیزر هدف قرار می گیرد، سلول های مرده پوست، جوش های سرسیاه را از بین می برد و به طور موثر پوست را لایه برداری می کند. نتیجه پوستی نرم تر و درخشان تر با کاهش اندازه منافذ و رنگ پوست یکدست تر است.

بهترین کلینیک پوست و مو در اصفهان اینجاست.

جوان کننده:

لایه‌برداری کربن همچنین لایه‌های عمیق پوست را هدف قرار می‌دهد تا تولید کلاژن را تحریک کند، که به نوبه خود پوستی محکم‌تر و حجیم‌تر تولید می‌کند، خطوط ریز و چین و چروک را کاهش می‌دهد و احساس سفت‌تر و درخشان‌تر شدن پوست را به همراه می‌آورد.

بهترین کلینیک پوست و مو در اصفهان | بهترین کلینیک زیبایی در اصفهان
بهترین کلینیک پوست و مو در اصفهان | بهترین کلینیک زیبایی در اصفهان

از بین برنده آکنه و چربی:

گرمای تولید شده توسط لایه برداری کربن 2 مزیت اضافی دارد. باکتری P.Acnes مسئول آکنه را کاهش می‌دهد و امکان مدیریت بهتر جوش‌ها و شیوع بیماری‌ها را فراهم می‌کند و همچنین غدد چربی (غدد تولید کننده روغن) را کوچک می‌کند و در نتیجه تولید چربی کمتری ایجاد می‌کند و در نتیجه باعث کاهش احتقان در منافذ می‌شود.

بهترین کلینیک پوست و مو در اصفهان را با بهترین پزشکان تجربه کنید.

درمان ها را می توان در هر قسمت از بدن از جمله پشت و سینه انجام داد.

مانند سایر درمان‌های پوست، لایه‌برداری کربنی باید با یک روال مراقبت از پوست و استفاده روزانه از کرم‌های ضد آفتاب با طیف بالا تکمیل شود. نتایج قابل توجهی را می توان پس از یک درمان تجربه کرد، اما برای حداکثر نتایج طولانی مدت، ما درمان های منظم را توصیه می کنیم.

این یک درمان منحصر به فرد است که فقط در تعداد محدودی از کلینیک ها موجود است. برای قیمت های فعلی ما به زیر مراجعه کنید:

برای پرس و جو در مورد سایر زمینه ها با کلینیک باران ما تماس بگیرید.

برای عضویت در اینستاگرام کلینیک باران اصفهان  کلیکی کنید.