لیزر جهت رفع تتو

لیزر جهت رفع تتو

بهترین مرکز رفع تاتو با لیزر در اصفهان | پاک کردن خالکوبی با لیزر

لیزر جهت رفع تتو

اگر از تاتو و خالکوبی روی پوست خود پشیمان شده‌اید و به دنبال بهترین مرکز رفع تاتو با لیزر در اصفهان هستید ما استفاده از روش لیزر درمانی را به شما پیشنهاد می کنیم.

بهترین مرکز رفع تاتو با لیزر در اصفهان

پاک کردن خالکوبی با لیزر یک روش ایمن و مؤثر برای رفع تاتوها در اندازه و رنگ‌های مختلف است. در مطب زیبایی ندای سلامت اصفهان ما از بهترین دستگاه های لیزر برای رفع تاتو استفاده می کنیم. یکی از این دستگاه ها، لیزر  ND:YAG است.

اگر از تاتو و خالکوبی خود راضی نیستید با مراجعه به مطب زیبایی ندای سلامت می توانید به کمک لیزر تاتو خود را پاک و یا کم رنگ کنید. علاوه بر آن می توانید با تخفیف از سایر خدمات ما استفاده نمایید.

کلینیک تخصصی پوست ، مو و لیزر باران⁣⁣⁣⁣ بهترین کلینیک پوست و موی اصفهان در شهر زیبای اصفهان فعالیت خود را با تمام دستگاه های روز دنیا آغاز و با افتخار سی هزار پرونده ی پزشکی تشکیل و رضایت همشهری های عزیز را فراهم نموده است و مفتخر است به شما مشتریان عزیز خدمات ارائه دهد.

پاک کردن خالکوبی با لیزر

به گفته بسیاری از متخصصین یکی از راه های موثر پاک کردن و از بین بردن انواع خالکوبی برروی پوست بدن، استفاده از لیزر می باشد.

البته شما باید برای ازبین بردن اثرات خالکوبی حتما به یک کلینیک تخصصی لیزر مراجعه نمایید، تا این مشکل را برای شما برطرف نماید.

پاک کردن تاتو با لیزر

برای پاک کردن و از بین بردن تاتو با لیزر در بسیاری از مراکز تخصصی از دستگاه لیزر کیو سوئیچ Q-Switching استفاده می شود، این دستگاه که در بسیاری از کشورهای صنعتی مانند آمریکا، چین و کره جنوبی تولید می شود، به طور قطع می تواند اثر تاتو را بر روی پوست بدن شما ما از بین ببرد.

این روش یک روش بسیار تضمینی برای پاک کردن تاتو با لیزر جهت رفع تتو می باشد چراکه در این روش اشعه لیزر به صورت بسیار باریک و با شدت، مولکول های جوهر تاتو را خورد میکند و به این ترتیب سیستم لنفاوی بدن به مرور این مولکول های خرد شده را برای دفاع از محل خارج کرده و در نتیجه تاتو در گذر زمان پاک می شود.

البته با توجه به اینکه دستگاه کیوسوئیچ یک دستگاه وارداتی است در بسیاری از کلینیک های زیبایی استفاده از این روش برای از بین بردن اثر تاتو و خالکوبی با هزینه بالایی انجام می شود.

لیزر جهت رفع تتو
لیزر جهت رفع تتو

شیوه لیزر تاتو

رفع تاتو با استفاده از لیز تنها به چند جلسه درمانی نیاز دارد و لازم است حتما بین این جلسات، فواصل مشخص رعایت شود. در این روش دستگاه با تولید پرتو لیزر و عبور دادن آن از لایه‌ های پوست، جوهر استفاده شده در تاتو را به ذرات بسیار ریز تجزیه خواهد کرد. در ادامه بدن انسان این ذرات ریز را از طریق سیستم ایمنی از بین خواهد برد.

قیمت پاک کردن خالکوبی با لیزر

ما به عنوان بهترین مرکز رفع تاتو با لیزر در اصفهان مناسب ترین قیمت را نیز به شما ارائه خواهیم کرد. نگران قیمت و کیفیت انجام کار نباشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تخفیف لیزر تاتو، همین حالا با ما تماس بگیرید.

در نهایت اگر به دنبال بهترین مرکز رفع تاتو با لیزر در اصفهان هستید، ما بهترین مرکز تخصصی پوست و مو و زیبایی را به شما معرفی می کنیم.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی باران ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو مشورت کنید و همچنین از قیمت ها مطلع شوید.

برای آشنایی بیشتر با بهترین کلینیک پوست و موی اصفهان به صفحه اینستاگرام ما سربزنید.

جهت ارتباط با کلینیک تخصصی باران و اطلاع از آدرس و شماره تماس کلیک کنید.