لیزر موهای زائد چگونه کار می کند؟

بهترین-کلینیک-پوست-و-موی-اصفهان | کلینیک-باران-اصفهان

لیزر موهای زائد چگونه کار می کند؟

لیزر موهای زائد در اصفهان

لیزر موهای زائد شامل ارسال انرژی نوری بسیار متمرکز به فولیکول های مو در مناطق درمان می شود. هنگامی که رنگدانه در فولیکول ها نور را جذب می کند، مو دیگر نمی تواند رشد کند و شما برای همیشه پوست صاف تری خواهید داشت. پوست اطراف بدون تاثیر باقی می ماند.

چرا لیزر وکتوس یک روش ترجیحی حذف موهای زائد است؟

لیزر Vectus حذف سریع موهای زائد را انجام می دهد که بر روی طیف گسترده ای از انواع پوست و مو موثر است. این می تواند نقاط بزرگ را بررسی کند، بنابراین می تواند مناطقی مانند پشت شما را تنها در چند دقیقه درمان کند. چندین فولیکول را تنها در یک پالس درمان می کند.

کلینیک تخصصی پوست ، مو و لیزر باران⁣⁣⁣⁣ بهترین کلینیک پوست و موی اصفهان در شهر زیبای اصفهان فعالیت خود را با تمام دستگاه های روز دنیا آغاز نموده است و مفتخر است به شما مشتریان عزیز خدمات ارائه دهد.

چه نواحی را می توان برای لیزر موهای زائد درمان کرد؟

هر جایی از بدن که موهای ناخواسته داشته باشید با لیزر وکتوس قابل درمان است. به عنوان مثال، شما می توانید به دنبال درمان برای موارد زیر باشید:

  • پاها
  • پشت و سینه
  • اسلحه
  • صورت
  • منطقه بیکینی / برزیلی
  • زیر بغل

از آنجایی که لیزر Vectus دارای چندین ابزار دستی است، به طور موثر مناطق کوچکی مانند بالای لب را به همان راحتی که مناطق بزرگ مانند سینه شما را انجام می دهد، درمان می کند.

اینستاگرام کلینیک باران اصفهان را فالوو کنید و از خدمات بروز ما دیدن فرمایید.

لیزر موهای زائد در اصفهان

بهترین-کلینیک-پوست-و-موی-اصفهان | کلینیک-باران-اصفهان
بهترین-کلینیک-پوست-و-موی-اصفهان | کلینیک-باران-اصفهان

آیا لیزر موهای زائد دردناک است؟

در طول درمان واقعی، کمی احساس ناراحتی می کنید. با این حال، درمان بسیار سریع است و اکثر مردم آن را به خوبی تحمل می کنند. پس از یک جلسه، می‌توانید از کمپرس یخ و کرم‌های ضدالتهاب استفاده کنید تا هرگونه احساس ماندگاری را کاهش دهید. عوارض جانبی موقت شامل قرمزی خفیف پوست درمان شده برای چند ساعت است.

بهترین کلینیک پوست و موی اصفهان مجهز به پیشرفته ترین دستگاه های به روز برای حذف موهای زائد است.

بعد از لیزر موهای زائد چه مدت باید برای بهبودی برنامه ریزی کنم؟

بعد از لیزر موهای زائد نیازی به برنامه ریزی برای زمان استراحت ندارید. اگر بیرون از منزل هستید از کرم ضد آفتاب استفاده کنید زیرا پوست شما به طور موقت به اشعه ماوراء بنفش حساس تر است. شما باید حداقل دو هفته پس از درمان در مورد محافظت در برابر آفتاب کوشا باشید.

برای موفقیت آمیز بودن لیزر موهای زائد به چند درمان نیاز دارم؟

اکثر افراد پس از 6-8 جلسه شاهد کاهش دائمی مو هستند. برنامه درمانی شما واقعاً به ضخامت و تراکم موهای شما و همچنین رنگ بستگی دارد. موهای تیره و ضخیم به تعداد جلسات درمانی کمتری نیاز دارند.

برای اینکه بدانید چگونه می‌توانید پوستی صاف و بدون مو را که همیشه می‌خواستید به دست آورید، با کلینیک باران در اصفهان تماس بگیرید یا همین امروز به صورت آنلاین رزرو کنید.

بهترین کلینیک پوست و موی اصفهان است با یک کلیک متوجه خواهید شد.

بهترین-کلینیک-پوست-و-موی-اصفهان | کلینیک-باران-اصفهان
بهترین-کلینیک-پوست-و-موی-اصفهان | کلینیک-باران-اصفهان