لیزر CO2 فرکشنال در درمان اسکار آکنه چقدر موثر است؟

بهترین-کلینیک-پوست-و-موی-اصفهان | کلینیک-باران-اصفهان

لیزر CO2 فرکشنال در درمان اسکار آکنه چقدر موثر است؟

درمان با لیزر CO2 فرکشنال

 

استاندارد طلایی در صنعت برای جوانسازی غیرجراحی صورت، از بین بردن چین و چروک، خطوط، رنگدانه ها، لکه های ناشی از افزایش سن و آسیب های عمومی ناشی از نور خورشید، لیزر CO2 فراکسیونی از اواسط دهه 1990 بوده است.

لیزر CO2 سنتی فراکشنال بسیار مؤثر بود، اما به دلیل نیاز به بیهوشی عمومی، مورد استفاده قرار نگرفت. همچنین دوره نقاهت طولانی‌تری داشت.

در چند سال گذشته، پیشرفت‌های فناوری به نام لایه‌برداری فرکشنال، لیزر CO2 فراکسیونی را دوباره محبوب کرده است. لایه برداری فرکشنال پرتوهای لیزر را به پرتوهای کوچک تقسیم می کند و مناطق کوچک میکروسکوپی را در سراسر پوست سوراخ می کند.

در مورد لیزر SmartXide Dot، ستون های کوچکی به نام Dots در داخل پوست ایجاد می کند. بین این مناطق میکروسکوپی، پوست سالمی وجود دارد که تحت تأثیر لیزر قرار نگرفته است. این نواحی درمان نشده در مقایسه با لیزر CO2 سنتی فراکشنال، امکان بهبودی و بهبودی سریع‌تری را فراهم می‌کنند.

این بدان معنی است که بیماران می توانند در عرض چند روز به جای هفته ها به سر کار بازگردند. علاوه بر این، فناوری فرکشنال لیزر CO2 فرکشنال را بسیار ایمن تر می کند.

 


کلینیک تخصصی پوست ، مو و لیزر باران دارای بیشترین تجعیزات و دستگاه های مدرن و به روز پوستی می باشد و ⁣⁣⁣⁣ بهترین کلینیک پوست و موی اصفهان در شهر زیبای اصفهان است.


بهترین-کلینیک-پوست-و-موی-اصفهان | کلینیک-باران-اصفهان
بهترین-کلینیک-پوست-و-موی-اصفهان | کلینیک-باران-اصفهان

 

روش لیزر CO2 فرکشنال

لایه برداری فرکشنال با لیزر CO2

لیزر فرکشنال CO2 یک لیزر فرسایشی است، به این معنی که یک ناحیه میکروسکوپی را در پوست سوراخ می کند. پوست تبخیر می شود و به کلاژن اجازه می دهد تا ستون ایجاد شده را تحریک و پر کند.  ترکیبی از تبخیر پوست و تحریک کلاژن باعث سفت شدن پوست، از بین بردن رنگدانه ها و چین و چروک ها و افزایش بافت و تن پوست می شود.

روش لیزر CO2 فرکشنال

فناوری جدید فراکشنال تمام مزایای CO2 سنتی را ارائه می دهد اما با درد، ناراحتی و زمان توقف کمتر. به جای بازیابی 4 تا 6 هفته ای، لیزر CO2 فراکشنال جدید تقریباً کمتر از یک هفته بدون پوسته شدن، پوسته پوسته شدن و تراوش کردن دی اکسید کربن سنتی، زمان خاموشی دارد.

اکثر بیماران احساس می‌کنند که دچار آفتاب سوختگی شده‌اند و بیشتر آنها در عرض 4 تا 5 روز فعالیت عادی خود را از سر می‌گیرند. پس از چند روز اول، ممکن است مقداری قرمزی باقیمانده وجود داشته باشد، اما بیماران می توانند فعالیت عادی خود را از سر بگیرند و قرمزی را می توان با آرایش پوشاند.

هر درمان معمولاً حدود 30 تا 45 دقیقه طول می کشد. بی حسی موضعی قبل از عمل برای حداکثر راحتی استفاده می شود. برخلاف لیزرهای غیرآبلاتیو، CO2 فراکشنال تنها به 1 یا 2 درمان نیاز دارد، در مقابل 4 یا 5 درمان.

برای حداکثر نتایج، 2 جلسه درمانی توصیه می شود. نتیجه کاهش ظاهر خطوط و چین و چروک، پوستی صاف تر و درخشان تر، رنگدانه کمتر و پوستی سفت تر است. همچنین می توان از آن برای رفع لک های ناشی از افزایش سن و آسیب های ناشی از نور خورشید بر روی گردن، سینه و دست ها استفاده کرد.

 

برای بهبودی پوست و زیبایی آن به بهترین کلینیک پوست و موی اصفهان مراجعه کنید.

سوالات متداول مزایای آن چیست؟

این یک جوان‌سازی غیرجراحی صورت برای درمان چین و چروک، خطوط، رنگدانه‌ها، لکه‌های پیری، منافذ بزرگ، اسکار آکنه و آسیب‌های کلی ناشی از نور خورشید است.

لیزر CO2 پوستی صاف تر، شاداب تر و درخشان تر به شما می دهد.

آیا مشاوره اولیه وجود دارد؟

بله. دکتر با شما ملاقات خواهد کرد. شما این فرصت را خواهید داشت که در مورد آنچه در مورد پوستتان شما را آزار می دهد صحبت کنید. سپس صورت شما را معاینه می کند و گزینه های مختلف درمانی موجود را توضیح می دهد.

او به شما خواهد گفت که آیا لیزر SmartXide Dot Fractional Resurfacing برای شما مناسب است یا خیر.

اگر دکتر فکر می کند شما کاندیدای خوبی هستید، تمام مراحل را به طور کامل و مرحله به مرحله توضیح می دهد. او تصاویر، توصیفات و فیلم ها را به شما نشان می دهد. شما این فرصت را خواهید داشت که به هر تعداد که دوست دارید سوال بپرسید و مطمئن شوید که پس از پایان مشاوره با او احساس راحتی، دانش و تحصیل می کنید.

نشانه‌هایی برای Resurfacing CO2 Fractional چیست؟

لکه های ناشی از افزایش سن، چین و چروک های عمیق و نرم اطراف دهان و چشم ها، آسیب های ناشی از نور خورشید، بافت خشن، رنگ ضعیف، منافذ بزرگ، بی نظمی رنگدانه ها و اسکار آکنه. نتیجه کاهش چشمگیر خطوط و چین و چروک‌ها، صاف‌تر شدن پوست جوان‌تر، رنگدانه‌های کمتر، بافت و لحن بهتر، اندازه منافذ کوچک‌تر و پوست سفت‌تر است.

لیزر CO2 استاندارد طلایی در صنعت برای درمان چین و چروک و رنگدانه است.

بهترین-کلینیک-پوست-و-موی-اصفهان | کلینیک-باران-اصفهان
بهترین-کلینیک-پوست-و-موی-اصفهان | کلینیک-باران-اصفهان

اینستاگرام کلینیک باران

 

داشتن پوست زیبا در زندگی زیبا بسیار موثر است بنابراین با مراجعه به بهترین کلینیک پوست و موی اصفهان این شانس را در زندگی تکرار نشدنی به خود بدهید.

بازسازی فراکشنال CO2 چیست؟

استاندارد طلایی در صنعت برای از بین بردن اسکار آکنه، چین و چروک، خطوط ریز، رنگدانه ها، لکه های ناشی از افزایش سن و آسیب های عمومی خورشید همیشه لیزر CO2 بوده است.

لیزر CO2 سنتی بسیار مؤثر بود، با این حال به دلیل زمان طولانی مدت از کار افتادن آن، با نارضایتی مواجه شد. نسل جدید لیزر CO2 از یک فناوری پیشرفته جدید به نام فتوترمولیز کسری استفاده می کند که در آن مناطق میکروسکوپی پوست توسط لیزر تبخیر می شوند.

لیزر CO2 فراکشنال جدید به جای داشتن زمان بهبودی 4 تا 6 هفته، حدود 5 روز بدون پوسته شدن، پوسته شدن و تراوش CO2 سنتی، مدت زمان توقف دارد. اکثر بیماران احساس می‌کنند که دچار آفتاب سوختگی شده‌اند و بیشتر آنها فعالیت عادی خود را در روز پنجم از سر می‌گیرند. مقداری قرمزی باقیمانده وجود دارد که حتی می توان آن را با آرایش پوشاند.

برای رزرو نوبت با کلینیک باران اصفهان تماس بگیرید.