بالاترین نتیجه لیفت ابرو شقیقه در کلینیک باران اصفهان

بهترین کلینیک زیبایی پوست و مو در اصفهان | کلینیک باران اصفهان

بالاترین نتیجه لیفت ابرو شقیقه در کلینیک باران اصفهان

 لیفت ابرو در کلینیک باران اصفهان

افتادگی پوست در ناحیه شقیقه تقریباً می‌تواند چشم‌ها را پنهان کند، اما لیفت ابرو شقیقه می‌تواند افتادگی ناحیه چشم را از بین ببرد و ظاهری جوان‌تر و چشم‌های درشت‌تر به‌دست آورد.

لیفت ابرو شقیقه چیست؟ بهترین کلینیک زیبایی در اصفهان

لیفت ابرو شقیقه یک لیفت ابرو محدودتر است که برش به عنوان امتداد برش لیفت صورت انجام می شود. این جراحی برای بلند کردن ظریف ابروهای خارجی، ناحیه بیرونی چشم و گونه های بالایی طراحی شده است. پاهای کلاغ را نرم کنید و اطراف شقیقه ها را سفت کنید. نتیجه ظاهری زیبا با طراوت و شادابی است.

بهترین کلینیک پوست و مو در اصفهان اینجاست.

مزایای کلیدی لیفت ابرو شقیقه:

  1. ظاهری شاداب، درخشان و با چشمانی درشت تر.
  2. حداقل زمان خرابی.
  3. برش های پنهان (که در پشت خط مو ایجاد می شود).
  4. نتایج طولانی مدت.

بهترین کلینیک زیبایی پوست و مو در اصفهان | کلینیک باران اصفهان
بهترین کلینیک زیبایی پوست و مو در اصفهان | کلینیک باران اصفهان

جزئیات جراحی لیفت ابرو شقیقه در گلینیک باران

لیفت ابرو شقیقه تحت بی حسی موضعی (تزریق) انجام می شود و تقریباً یک ساعت طول می کشد. دکتر یک برش کوچک به اندازه یک اینچ در بالای گوش، در خط مو درست بالای پیشانی ایجاد می کند.

از طریق این برش، او می تواند بافت زیرین را مجدداً قرار داده و آن را به حالت تعلیق درآورد تا قسمت بیرونی ابرو را بلند کند.

بهبود بعد از لیفت در بهترین کلینیک پوست اصفهان

لیفت ابرو شقیقه یک روش کم تهاجمی با دوره نقاهت کوتاه تر از جراحی های شدیدتر است. بخیه های شما یک هفته بعد از عمل برداشته می شود، اما می توانید قبل از این به کار خود بازگردید. اکثر بیماران پس از لیفت شقیقه دچار تورم و کبودی می شوند، اما بالا نگه داشتن سر به کاهش تورم کمک می کند. توصیه می کنیم قبل از انجام هر گونه فعالیت سنگین مانند بلند کردن اجسام سنگین یا ورزش، دو هفته صبر کنید.

بهترین کلینیک پوست و مو در اصفهان را از اینجا بشناسید.

چه رویه هایی را می توان با هم ترکیب کرد؟

اگرچه بسیاری از بیماران به تنهایی تحت عمل لیفت شقیقه قرار می‌گیرند، اما می‌توان آن را با روش دیگری برای نتایج بهتر ترکیب کرد. دکتر هسلر معمولاً لیفت ابرو شقیقه را با جراحی پلک (بلفاروپلاستی) یا لیفت صورت ترکیب می کند.

برای مشاوره برنامه ریزی کنید.

 

بهترین کلینیک زیبایی پوست و مو در اصفهان | کلینیک باران اصفهان
بهترین کلینیک زیبایی پوست و مو در اصفهان | کلینیک باران اصفهان

 

آیا لیفت ابرو شقیقه برای شما مناسب است؟

ممکن است کاندیدای عالی برای لیفت ابرو شقیقه باشید. کاندیدای ایده آل برای این روش کسانی هستند که افراد غیرسیگاری سالمی هستند و از افتادگی دور چشم خود خوششان نمی آید اما ممکن است نیازی به جراحی گسترده نداشته باشند. لیفت ابرو شقیقه اصلاح کوچکتری نسبت به بیشتر لیفت ابرو است.  لیفت ابرو در کلینیک باران اصفهان

جراحی پلاستیک کلینیک باران اصفهان برای جراحی لیفت ابرو شقیقه

برای جراحی زیبایی صورت شما، مهم است که فقط با بهترین جراح پلاستیک کار کنید. دکتر  جراح پلاستیک صورت برنده جایزه و دارای گواهینامه دو تخته است که بیش از یک دهه در عمل فعالیت دارد. دکتر  که به طور گسترده به عنوان یک رهبر محلی و ملی در رشته خود شناخته می شود، در دانشگاه استنفورد تدریس می کند و جراحان دیگری را آموزش می دهد.

برای تعیین وقت مشاوره با ما تماس بگیرید.