لیفت موقت ابرو در کلینیک باران اصفهان

بهترین کلینیک زیبایی پوست و مو در اصفهان | کلینیک باران اصفهان

لیفت موقت ابرو در کلینیک باران اصفهان

لیفت موقت ابرو در اصفهان

همانطور که از نام آن پیداست، لیفت گیجگاهی ابرو در ناحیه شقیقه، فقط 1-2 سانتی متر پشت خط موی گیجگاهی انجام می شود تا برش را پنهان کند. این یک تکنیک لیفت ابرو کمتر تهاجمی است که فقط به جنبه خارجی ابروها می پردازد تا قوس خوبی ایجاد کند و پوشش جانبی چشم را بهبود بخشد. اغلب همراه با جراحی پلک (لیفت ابرو) تحت بی حسی موضعی برای باز کردن چشم ها و بهبود قوس ابرو انجام می شود.

نقطه ضعف این روش این است که به اندازه روش تریکوفیتیک نتایج طولانی مدت نمی دهد، اما این مزیت را دارد که کمتر تهاجمی است و می تواند تحت بی حسی موضعی با یک اسکار غیرقابل تشخیص که به طور کامل توسط مو پنهان می شود، انجام شود.

لیفت میانی پیشانی یا مستقیم ابرو

این نوع لیفت ابرو که به عنوان لیفت بال مرغان نیز شناخته می شود، با ایجاد دو برش درست بالای ابروها و برداشتن بخشی از پوست از پیشانی انجام می شود.

بهترین کلینیک پوست و مو در اصفهان را ازینجا ببینید تا از با تجربه ترین آن ها بهره ببرید.

این روش برای افرادی که دارای چین و چروک های شدید پیشانی هستند که جای زخم برش را پنهان می کند و برای بیمارانی که خط موی نازک دارند مناسب است که برای سایر انواع لیفت کافی نیست. پس از برداشتن بیضی پوست از بالای ابروها یا وسط پیشانی، برش در چندین لایه بسته می شود تا کمترین دید اسکار را تضمین کند.

این امر منجر به بالا بردن ابروها، صاف شدن پوست و کوتاه شدن کمی پیشانی می شود. این نوع لیفت در رفع شکل و تقارن ابرو نیز عالی است. عیب آن یک اسکار است که اگرچه به خوبی در چین و چروک های پوست قرار گرفته است، اما ممکن است چندین هفته/ماه طول بکشد تا محو شود.

بهترین کلینیک زیبایی پوست و مو در اصفهان | کلینیک باران اصفهان
بهترین کلینیک زیبایی پوست و مو در اصفهان | کلینیک باران اصفهان

لیفت ابرو چقدر طول می کشد؟

لیفت ابرو تریکوفیتیک (Hairline) و آندوسکوپی تحت بیهوشی عمومی انجام می شود و حدود دو ساعت طول می کشد. از آنجایی که تهاجمی کمتری دارند، لیفت گیجگاهی ابرو و لیفت میانی پیشانی/مستقیم ابرو را می توان تحت بی حسی موضعی در حدود 1 ساعت انجام داد. پس از انجام عمل، شما قادر به رانندگی نخواهید بود، بنابراین باید یک سواری ترتیب دهید و در صورت بروز واکنش نامطلوب نباید تا 24 ساعت تنها بمانید.

در طول ریکاوری چه انتظاری می توانم داشته باشم؟

بهبودی از لیفت ابرو می‌تواند از بیمار به بیمار دیگر متفاوت باشد و به عوامل متعددی بستگی دارد (یعنی سلامتی، سرعت بهبودی فرد، نوع لیفتی که بیمار انجام داده است و غیره) با این حال، اکثر بیماران پس از آن مقداری کبودی و تورم را تجربه می‌کنند. عمل می کنند و می توانند در عرض یک تا دو هفته به روال عادی خود بازگردند.

بهترین کلینیک پوست و مو در اصفهان بهترین دکتران را دارد.

توصیه می شود حداقل به مدت سه هفته از ورزش یا فعالیت های شدید خودداری کنید. پزشک شما ممکن است چیزی برای درد تجویز کند، اما پس از چند روز، باید بتوانید با داروهای بدون نسخه آن را مدیریت کنید.

به ندرت، و معمولاً همراه با کاهش پیشانی، بیماران ممکن است یک درن در محل برش قرار دهند تا به کاهش مایع اضافی کمک کند، این تخلیه معمولاً یک روز پس از جراحی برداشته می‌شود و بخیه‌های شما معمولاً پس از یک هفته برداشته می‌شود.

بسته به نوع لیفتی که انجام داده اید، پزشک به شما دستور می دهد که بانداژ را برای چند روز تا یک هفته نگه دارید.

مانند هر نوع جراحی، هرچه تهاجمی کمتر باشد، بهبودی سریعتر است.

اینستاگرام کلینیک باران اصفهان

بهترین کلینیک زیبایی پوست و مو در اصفهان | کلینیک باران اصفهان
بهترین کلینیک زیبایی پوست و مو در اصفهان | کلینیک باران اصفهان

چه زمانی نتایج را می بینم؟

بلافاصله پس از جراحی متوجه تغییر خواهید شد و در چند هفته اول ممکن است کمی متعجب به نظر برسید، با این حال، با پیشرفت بهبودی و کاهش تورم، ابروها در موقعیت طبیعی تری قرار می گیرند. تورم ممکن است چند هفته و تا شش ماه طول بکشد تا به طور کامل کاهش یابد و نتایج نهایی شما در این مدت ادامه خواهد داشت.

نتایج من چقدر دوام خواهد داشت؟

از آنجایی که افزایش سن یک فرآیند مداوم است، نتایج حاصل از لیفت ابرو دائمی نخواهد بود، اما ماندگاری بالایی خواهد داشت. نتایج به طور متوسط ​​بین 10 تا 12 سال با لیفت ابرو تریکوفیتیک و 5 تا 10 سال برای لیفت آندوسکوپی ابرو و 3 تا 5 سال با لیفت موقت ابرو باقی می‌ماند که برخی از بیماران از نتایج طولانی‌تری برخوردار هستند.

برای طولانی‌تر شدن نتایج عمل و کاهش اثرات پیری، توصیه می‌شود همیشه از SPF استفاده کنید، از مراقبت‌های مناسب پوست استفاده کنید و به طور دوره‌ای از درمان‌های زیبایی مانند لایه‌برداری شیمیایی، میکرونیدلینگ و اولتراپی برای تحریک رشد کلاژن و شادابی استفاده کنید. پوست خود را بالا ببرید.

برای رزرو نوبت با کلینیک باران اصفهان تماس بگیرید.

 

بهترین کلینیک پوست و مو در اصفهان را با یک کلیک بیشتر بشناسید.