یک درمان آسان و کم تهاجمی برای لیفت و سفت کردن پوست!؟

بهترین-کلینیک-پوست-و-موی-اصفهان | کلینیک-باران-اصفهان

یک درمان آسان و کم تهاجمی برای لیفت و سفت کردن پوست!؟

لیفت و سفت کردن پوست

تقریباً خیلی خوب به نظر می رسد که درست باشد، اما یک درمان آسان و کم تهاجمی اکنون لیفت و سفت کردن پوست را امکان پذیر می کند و نتایجی مشابه لیفت صورت جراحی به دست می آورد.

لیفت با نخ PDO صورت را محکم‌تر، سفت‌تر و از نظر ظاهری جوان‌تر می‌کند و نتایجی را ارائه می‌دهد که می‌تواند 18 ماه یا بیشتر دوام بیاورد.

با افزایش سن، تولید کلاژن بدن کاهش می‌یابد و حجم صورت شروع به کاهش می‌کند که به چین و چروک، افتادگی و سایر علائم پیری کمک می‌کند. این درمان که اغلب به آن لیفت با نخ گفته می‌شود، می‌تواند به رفع کرزهای پوستی، سفت کردن جولی که شروع به افتادگی کرده است، یا کاهش ظاهر خطوط و چین‌های روی صورت کمک کند.

این جوانسازی کامل صورت را ارائه می دهد و می تواند به شما کمک کند تا به طور قابل توجهی استراحت و شادابی بیشتری داشته باشید.

⁣⁣⁣⁣ بهترین کلینیک پوست و موی اصفهان  می تواند بهترین گزینه برای زیبایی دوچندان شما باشد..

لیفت با نخ PDO چیست؟

این درمان شامل قرار دادن نخ هایی در زیر پوست است که صورت را از پایین نگه می دارد و لیفت فوری پوست شل را فراهم می کند. نخ‌ها که از ماده‌ای که در بخیه‌های جراحی استفاده می‌شود ساخته شده‌اند و در جای خود تزریق می‌شوند، تولید کلاژن را نیز تحریک می‌کنند که در هفته‌های آینده پوست را حجیم‌تر و صاف‌تر می‌کند.

این نخ‌ها در شکل‌ها و بافت‌های مختلف موجود هستند و می‌توان آن‌ها را به روش‌های مختلف تزریق کرد تا به نتیجه دلخواه بیمار دست یابد، چه حجم بیشتر باشد و چه پوست لیفت شده. پس از حدود شش ماه، زمانی که آنها کار خود را زیر پوست انجام دادند، نخ ها خود به خود حل می شوند.

بهترین-کلینیک-پوست-و-موی-اصفهان | کلینیک-باران-اصفهان
بهترین-کلینیک-پوست-و-موی-اصفهان | کلینیک-باران-اصفهان

لیفت نخ PDO چقدر طول می کشد؟

احتمالاً در مورد نتایجی که می توان با لیفت با نخ به دست آورد تعجب کردید. نتایج چه زمانی ظاهر می شوند و چه مدت ماندگاری دارند؟ یکی از چیزهای عالی در مورد این درمان این است که لیفت و پشتیبانی فوری از پوست را ارائه می دهد و در عین حال از طریق تولید کلاژن اضافی باعث تجدید طولانی مدت می شود.

این بدان معناست که فوراً متوجه سفت شدن اولیه خواهید شد و نتایج شما به طور کامل طی شش ماه توسعه می یابد. نتایج از بیمار به بیمار دیگر متفاوت است، اما بیشتر آنها از ظاهر جدید خود تا 18 ماه لذت می برند. همچنین می‌توانید درمان‌های بیشتری را برای گسترش ظاهر جدید خود برنامه‌ریزی کنید.

درمان چگونه کار می کند؟

هنگامی که برای درمان لیفت با نخ وارد می شوید، ما با تمیز کردن و بی حس کردن ناحیه درمان شروع می کنیم. همچنین ممکن است منطقه مورد نظر را به آرامی علامت گذاری کنیم تا در طول جلسه شما یک نقطه مرجع داشته باشیم.

نخ ها در واقع دنباله هایی از پلی دیوکسانون هستند، یک ماده بخیه، که با لغزش سوزن زیرپوستی درست در زیر سطح پوست ایجاد می شود. در طول درمان، به راحتی دراز می کشید. و از آنجایی که ناحیه درمان بی حس شده است، هیچ ناراحتی احساس نخواهید کرد.

یکی از چیزهایی که بیماران در مورد این درمان دوست دارند این واقعیت است که مدت زمان قابل توجهی از کار را شامل نمی شود. شما می توانید پس از درمان بلافاصله به سر کار خود بازگردید.

⁣⁣⁣⁣ بهترین کلینیک پوست و موی اصفهان تنها نیاز واقعی مراقبت‌های بعدی این است که تقریباً دو هفته پس از قرار ملاقات از دستکاری یا کشش بیش از حد ناحیه درمان خودداری کنید.

این درمان چه نگرانی های زیبایی را می تواند برطرف کند؟

این درمان به طور موثر در تمام صورت و گردن انجام شده است. لیفت با نخ را می توان برای بلند کردن گونه ها، تسکین ظاهر پای کلاغی، سفت کردن خط فک، رفع کرز پوست گردن و نرم کردن خطوطی که در دو طرف دهان ایجاد می شود استفاده کرد. به طور کلی، خطوط ریز، چین و چروک و شلی پوست را می توان با این درمان برطرف کرد.

این درمان گاهی اوقات در جاهای دیگر بدن از جمله روی ران، شکم یا بازوها استفاده می شود.

برای مشاهده صفحه اینستاگرام کلینیک زیبایی باران اصفهان اینجا کلیک کنید.

بهترین-کلینیک-پوست-و-موی-اصفهان | کلینیک-باران-اصفهان
بهترین-کلینیک-پوست-و-موی-اصفهان | کلینیک-باران-اصفهان

آیا سن خاصی وجود دارد که بلند کردن نخ ایده خوبی است؟

از آنجایی که هر کس با سرعت متفاوتی پیر می شود، هیچ سنی وجود ندارد که بیماران در آن این درمان را در نظر بگیرند. زمان مناسب برای بلند کردن نخ زمانی است که شروع به دیدن علائم اولیه پیری می کنید که می خواهید با آن مبارزه کنید.

گاهی اوقات بیماران از ما می پرسند که آیا باید درمان را تا زمانی که واقعاً به آن نیاز دارند به تعویق بیندازند. ما معمولاً توصیه می کنیم که اگر به درمان علاقه دارند، به محض ظهور علائم پیری، آن را ادامه دهند و آن را دنبال کنند.

اگر درمان را به تعویق بیندازید، ممکن است متوجه شوید که بلند کردن نخ به خودی خود برای رفع نگرانی‌های شما کافی نیست.

آیا موضوعات من قابل مشاهده خواهند بود؟

هنگامی که نتایج حاصل از درمان شما ایجاد شد، پوست شما صاف تر، سفت تر و جوان تر به نظر می رسد، اما خود نخ ها قابل مشاهده نخواهند بود.

برخی از بیماران، به ویژه آنهایی که پوست به خصوص نازکی دارند، اگر نخ ها را روی سطح ناحیه درمان فشار دهند، می توانند احساس کنند. اما نخ ها با گذشت زمان حل می شوند، بنابراین حتی اگر آنها را در اوایل درمان خود احساس کنید، برای مدت طولانی در آنجا باقی نمی مانند.

برای رزرو نوبت با کلینیک باران اصفهان تماس بگیرید.