برای لیفت کردن پوست افتاده صورت به چند نخ نیاز است؟

بهترین-کلینیک-پوست-و-موی-اصفهان | کلینیک-باران-اصفهان

برای لیفت کردن پوست افتاده صورت به چند نخ نیاز است؟

لیفت کردن پوست افتاده

هیچ شکی وجود ندارد که هم تزریق‌های زیبایی و هم جراحی پلاستیک می‌توانند معجزه کنند وقتی صحبت از برگرداندن عوارض جانبی ناخواسته پیری صورت می‌شود. با این حال، برای بیمارانی که به دنبال چیزی با ماندگاری طولانی‌تر از تزریقی هستند، اما کمتر تهاجمی‌تر از جراحی هستند، تا سال‌های اخیر گزینه‌های زیادی وجود نداشته است.

اکنون، لیفت با نخ PDO راهی راحت و طولانی مدت را به مردان و زنان ارائه می دهد تا زمان را به عقب برگردانند و به نتایجی جوان و طبیعی دست پیدا کنند که تقریباً فوراً قابل مشاهده است.

متخصصان زیبایی مفتخر است که لیفت با نخ پیشرفته را ارائه می دهد تا به بیماران کمک کند ظاهر و احساس بهتر و مطمئن تر از همیشه داشته باشند. برای مشاهده دقیق نحوه عملکرد لیفت با نخ به خواندن ادامه دهید و دریابید که ممکن است برای بلند کردن و سفت کردن پوست افتاده خود به چند نخ نیاز داشته باشید.

کلینیک تخصصی پوست ، مو و لیزر باران⁣⁣⁣⁣ بهترین کلینیک پوست و موی اصفهان در شهر زیبای اصفهان فعالیت خود را با تمام دستگاه های روز دنیا آغاز نموده است و مفتخر است به شما مشتریان عزیز خدمات ارائه دهد.

چه کسی باید لیفت نخ را دریافت کند؟

لیفت با نخ، که لیفت PDO نیز نامیده می‌شود، می‌تواند برای بیماران تقریباً در تمام سنین که دچار افتادگی یا افتادگی پوست هستند، به ویژه در قسمت میانی به پایین صورت و/یا گردن مفید باشد. به طور خاص، بیمارانی که به دنبال جایگزینی کمتر تهاجمی برای جراحی لیفت صورت هستند – اما جایگزینی که ماندگاری بیشتری نسبت به تزریقات زیبایی داشته باشد – ممکن است بهترین گزینه برای لیفتینگ با نخ باشند.

بهترین-کلینیک-پوست-و-موی-اصفهان | کلینیک-باران-اصفهان
بهترین-کلینیک-پوست-و-موی-اصفهان | کلینیک-باران-اصفهان

برخی از رایج ترین نگرانی هایی که می توان به طور چشمگیری با لیفت با نخ PDO بهبود بخشید عبارتند از:

  • افتادگی پوست صورت
  • شلی پوست
  • جفت های آویزان
  • خط فک تعریف نشده
  • دهان رو به پایین
  • گونه های توخالی
  • شل شدن پوست گردن
  • افتادگی پوست گردن

لیفت با نخ PDO چگونه کار می کند؟

در کلینیک باران اصفهان ، راحتی و رضایت بیمار کلیدی است. هر لیفت با نخ PDO در یکی از اتاق های درمان خصوصی ما انجام می شود و تکمیل آن حدود 30 تا 45 دقیقه طول می کشد.

قبل از لیفت با نخ، ارائه دهنده پوست را تمیز می کند و از یک کرم بی حس کننده موضعی استفاده می کند تا هر گونه ناراحتی که ممکن است در طول درمان ایجاد شود را به حداقل برساند.

سپس ارائه‌دهنده سایت‌های درج هدف را شناسایی کرده و بر اساس آن علامت‌گذاری می‌کند. در نهایت، نخ های ریز و قابل حل با استفاده از یک سوزن گیج ظریف زیر پوست قرار می گیرند.

با استفاده از این نخ‌ها، پوست را می‌توان تقریباً فوراً بلند کرد و ظاهری محکم‌تر، صاف‌تر و جوان‌تر ایجاد کرد. در طی 4 تا 6 ماه آینده، نخ ها تولید کلاژن را افزایش می دهند و همچنان که در حال حل شدن هستند، پوست را از درون سفت می کنند.

اینستاگرام کلینیک باران اصفهان

در بالابر PDO از چند نخ استفاده می شود؟

از آنجایی که نگرانی‌ها، اهداف و آناتومی هر فرد متفاوت است، تیم آگاه ما مراقبت زیادی را برای سفارشی‌سازی هر لیفت نخ برای رفع نیازهای بیمار به‌عنوان فردی انجام می‌دهد.

در طول ارزیابی اولیه برای لیفت با نخ، ارائه‌دهنده شما به طور کامل نگرانی‌های شما را مورد بحث قرار می‌دهد، شلی پوست شما را ارزیابی می‌کند و تعیین می‌کند که برای دستیابی به نتیجه دلخواه به چه تعداد نخ PDO نیاز دارید.

به طور متوسط، بیماران به 2 تا 4 نخ در هر طرف صورت برای لیفت با نخ وسط صورت نیاز دارند. ممکن است 2 تا 4 نخ اضافی برای قسمت پایین صورت و/یا گردن مورد نیاز باشد.

بهترین-کلینیک-پوست-و-موی-اصفهان | کلینیک-باران-اصفهان
بهترین-کلینیک-پوست-و-موی-اصفهان | کلینیک-باران-اصفهان

لیفت نخ چقدر دوام می آورد؟

باور کنید یا نه، نتایج لیفت با نخ می‌تواند 1 تا 3 سال قبل از نیاز به تکرار درمان باقی بماند، و این یک راه‌حل فوق‌العاده برای بیمارانی است که به دنبال جایگزینی نسبتاً طولانی‌مدت برای تزریق‌های زیبایی هستند.

با نخ PDO در کلینیک باران اصفهان ، ظاهر خود را تازه کنید:

اگر متوجه افتادگی گردن یا افتادگی گردن شده اید، اما کاملاً برای جراحی زیبایی آمادگی ندارید، ممکن است از یک لیفت با نخ کم تهاجمی و طولانی مدت بهره مند شوید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اینکه چگونه این درمان هیجان انگیز می تواند فوراً ظاهر شما را متحول کند، با درماتولوژی زیبایی کلینیک باران تماس بگیرید تا امروز مشاوره خصوصی خود را برای لیفت با نخ شخصی اصفهان برنامه ریزی کنید.