ماندگاری پرکننده های لب چقدر است؟

بهترین کلینیک پوست و مو در اصفهان | بهترین کلینیک زیبایی در اصفهان

ماندگاری پرکننده های لب چقدر است؟

ماندگاری پرکننده های لب

پرکننده های لب معمولا 12 تا 18 ماه دوام می آورند. با این حال، این بستگی به سن شما دارد و اینکه بدن شما با چه سرعتی کالری ها را به انرژی (متابولیسم) تجزیه می کند. افراد جوان تر تمایل دارند کالری را سریعتر بسوزانند، بنابراین پرکننده های لب دوام زیادی ندارند.

قبل از عمل پرکننده لب چه اتفاقی می افتد؟

سازمان غذا و داروی ایالات متحده (FDA) استفاده از پرکننده های لب را در افراد زیر 21 سال تایید نکرده است. در نتیجه، برای دریافت پرکننده های لب مورد تایید FDA باید حداقل 21 سال سن داشته باشید.

قبل از عمل پرکننده لب، با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود ملاقات خواهید کرد. آنها عوامل بسیاری از جمله سلامت روانی و هر شرایط اجتماعی را ارزیابی می کنند. ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی شما ممکن است سوالات زیر را بپرسد:

چرا پرکننده لب می خواهید؟

سلامت جسمانی و فرم صورت شما نیز مهم است. ارائه‌دهنده مراقبت‌های بهداشتی شما سلامت عمومی شما را ارزیابی می‌کند، از جمله شرایط سلامتی قبلی یا عوامل خطر. با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود در مورد هر گونه حساسیتی که دارید نیز صحبت کنید.

بهترین کلینیک پوست و مو در اصفهان | بهترین کلینیک زیبایی در اصفهان
بهترین کلینیک پوست و مو در اصفهان | بهترین کلینیک زیبایی در اصفهان

و در مورد داروهای تجویزی یا بدون نسخه (OTC) که مصرف می کنید، از جمله مکمل های گیاهی، به آنها بگویید.
ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی صورت شما را معاینه و اندازه گیری می کند. آنها همچنین از صورت و لب های شما برای پرونده پزشکی شما عکس می گیرند.

هنگام در نظر گرفتن اندازه لب های خود، مهم است که تصور کنید چگونه به نظر می رسید. به مدل موی جدید فکر کنید. ممکن است به آرایشگر خود عکسی نشان دهید تا به او ایده بدهید که دوست دارید موهایتان چگونه به نظر برسد.

با این حال، آرایشگر شما ممکن است به شما بگوید که موهای شما به دلیل بافت، خط مو، حجم یا طول موهای شما شبیه عکس نیست. ممکن است بخواهید لب‌هایتان مانند لب‌های افراد مشهور به نظر برسد، اما ممکن است دست‌یافتنی نباشد زیرا شکل و ویژگی‌های صورت شما منحصربه‌فرد است. از ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود بپرسید که آیا آوردن یک عکس مفید است یا خیر.

اما اگر ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی شما نمی خواهد به عکسی اشاره کند، آماده باشید که به طور کامل توضیح دهید که می خواهید لب های شما چگونه به نظر برسد.

بهترین کلینیک پوست و مو در اصفهان را با بهترین پزشکان تجربه کنید.

 

در طی عمل پرکننده لب چه اتفاقی می افتد؟

در طول عمل پرکننده لب، ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی شما یک بی حس کننده موضعی را روی لب های شما اعمال می کند. بی‌حسی موضعی لب‌های شما را بی‌حس می‌کند تا دردی احساس نکنید و این روند تا حد امکان راحت باشد. کرم های بی حس کننده اغلب از بنزوکائین، لیدوکائین و تتراکائین (BLT) تشکیل شده اند. حدود 15 تا 30 دقیقه بعد، لب های شما باید بی حس شوند.

اگر آلرژی به BLT دارید، ممکن است پزشک شما یک تزریق بلوک عصبی برای بی حس کردن لب های شما انجام دهد. حدود 15 تا 30 دقیقه پس از تزریق، لب های شما باید بی حس شوند.

بهترین کلینیک پوست و مو در اصفهان اینجاست.

بهترین کلینیک پوست و مو در اصفهان | بهترین کلینیک زیبایی در اصفهان
بهترین کلینیک پوست و مو در اصفهان | بهترین کلینیک زیبایی در اصفهان

سپس پزشک شما از یک سوزن نازک برای تزریق پرکننده لب به هر یا همه قسمت‌های لب‌تان، از جمله لبه‌های لب‌ها (حاشیه ورمیلیون)، انحنای مرکز لب بالایی (کمان کوپید) و کمان‌های دهانی استفاده می‌کند. (گوشه های دهان شما).

شما هیچ دردی احساس نخواهید کرد، اما ممکن است احساس نیشگون گرفتن داشته باشید، و چشمانتان ممکن است آب شود. به طور متوسط، ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی شما 1 میلی لیتر (میلی لیتر) پرکننده لب را به لب های شما وارد می کند که حدود یک پنجم قاشق چای خوری است. سوزن بیشتر از 2.5 میلی متر (میلی متر) در پوست شما فرو نمی رود.

ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی شما ممکن است یک کیسه یخ روی لب های شما در طول عمل قرار دهد تا تورم و کبودی را به حداقل برساند.

کل این روش ممکن است 30 دقیقه یا تا دو ساعت طول بکشد.

برای رزرو نوبت با کلینیک باران اصفهان تماس بگیرید.

برای عضویت در اینستاگرام کلینیک باران اصفهان  کلیک کنید.