آیا کاشت مو ماندگاری دارد؟

ماندگاری کاشت مو

آیا کاشت مو ماندگاری دارد؟

ماندگاری کاشت مو

در بیشتر موارد، فرد پس از کاشت مو موفق، موهای پرپشت تری خواهد داشت. با این حال، ممکن است پس از انجام عمل، نازک شدن و ریزش مو را تجربه کنند، که می تواند ظاهری غیر طبیعی یا لکه دار به مو بدهد. برای نتایج طولانی تر، افراد ممکن است به پیوندهای بعدی نیاز داشته باشند.

با توجه به ASPS، این احتمال وجود دارد که برخی از فولیکول‌های موی پیوند شده «نگیرند». این فولیکول ها می میرند و هیچ موی جدیدی به جای آنها رشد نمی کند.

ASPS همچنین به مردم هشدار می دهد که انتظار داشته باشند که ممکن است به یک روش “تاچ آپ” نیاز داشته باشند. این روش می تواند با پر کردن مناطقی که به اندازه کافی ضخیم نیستند یا ترکیب فولیکول ها برای طبیعی ترین ظاهر کمک کند.

برای بهترین نتایج، فرد باید دستورالعمل‌های جراح خود را دنبال کند. انجام این کار شانس آنها را برای کاشت مو موفق افزایش می دهد. ممکن است لازم باشد فرد برای چند هفته از فعالیت شدید و ورزش اجتناب کند. همچنین ممکن است لازم باشد قبل از شستن موهای خود چند روز صبر کنند.

کلینیک تخصصی پوست ، مو و لیزر باران⁣⁣⁣⁣ بهترین کلینیک پوست و موی اصفهان در شهر زیبای اصفهان فعالیت خود را با تمام دستگاه های روز دنیا آغاز و با افتخار سی هزار پرونده ی پزشکی تشکیل و رضایت همشهری های عزیز را فراهم نموده است که در زمینه ی ماندگاری کاشت مو نیز تخصص فراوان داشته و مفتخر است به شما مشتریان عزیز خدمات ارائه دهد.

ماندگاری کاشت مو
ماندگاری کاشت مو

 

اثرات جانبی

ASPS می گوید که کاشت مو به طور کلی زمانی ایمن است که یک جراح واجد شرایط و با تجربه آنها را انجام دهد. با این حال، حتی با کاشت مو موفق، برخی از عوارض جانبی ممکن است رخ دهد.

عفونت یا خونریزی

کاشت مو شامل ایجاد برش یا برش در پوست است. جراح برشی برای برداشتن فولیکول های اهداکننده ایجاد می کند و برش های ریزی روی پوست سر ایجاد می کند تا فولیکول ها را در آن قرار دهند. با هر برشی، خطر عفونت یا خونریزی بیش از حد وجود دارد.

 


پیشنهاد مطالعه: هر آنچه که باید در مورد کاشت مو بدانید چیست؟


ماندگاری کاشت مو
ماندگاری کاشت مو

جای زخم

همچنین خطر ایجاد اسکار هم در ناحیه اهداکننده و هم در ناحیه پیوند وجود دارد. قبل از تصمیم گیری برای انجام این عمل، فرد باید با جراح خود در مورد این خطرات صحبت کند.

روش FUSS معمولاً یک اسکار خطی و طولانی به جا می گذارد که در آن جراح نواری از پوست سر را برداشت. این اسکار ممکن است با رشد موهای جدید در اطراف آن استتار شود. با این حال، اگر در طول بهبودی گشاد شود، موهای اطراف نازک باشد، یا شخص آن را کوتاه بپوشد، ممکن است قابل مشاهده باشد.

روش FUE همچنین ممکن است در ناحیه‌ای که جراح فولیکول‌ها را با ابزار پانچ برداشته، جای زخم باقی بگذارد. با این حال، این اسکارها ممکن است به بزرگی اسکار FUSS نباشند.

در برخی موارد، فرد ممکن است برجستگی هایی را در اطراف موهای کاشته شده ایجاد کرده باشد. همانطور که مو دوباره رشد می کند، ممکن است این برجستگی ها را پنهان کند.

درد و تورم

برخی از افراد ممکن است با بهبودی پوست پس از عمل درد را تجربه کنند. جراح آنها ممکن است مسکن هایی برای آنها در نظر بگیرد تا در این مورد کمک کنند. همچنین ممکن است با بهبودی پوست مقداری تورم در سر و صورت داشته باشند.

خلاصه

جراحی کاشت مو ممکن است گزینه خوبی برای افرادی باشد که دچار نازک شدن مو و ریزش مو هستند. ممکن است راه حل دائمی برای نازک شدن موها نباشد، اما برای بسیاری از افراد می تواند به بازگرداندن پری مو و اعتماد به نفس کمک کند.

برای آشنایی بیشتر با بهترین کلینیک پوست و موی اصفهان به صفحه اینستاگرام ما سربزنید.

جهت ارتباط با کلینیک تخصصی باران و اطلاع از آدرس و شماره تماس کلیک کنید.