پس از تزریق چربی به شما توصیه می کنیم:

 بهترین کلینیک پوست و موی اصفهان | کلینیک باران اصفهان

پس از تزریق چربی به شما توصیه می کنیم:

مراقبت های بعد از تزریق چربی

برای کاهش خطر کبودی یا خونریزی از آسپرین و ویتامین E برای درد خودداری کنید. پاراستامول قابل قبول است. خنک سازی متناوب با یخ را می توان با اعمال به مدت 5 دقیقه بعد از عمل استفاده کرد. یک پنکه ساده نیز می تواند برای ناراحتی مفید باشد.
به مدت 48 ساعت از ورزش های شدید خودداری کنید.

ممکن است کبودی ایجاد شود. به مدت 48 ساعت از تابش مستقیم نور خورشید، تخت آفتاب و گرما درمانی خودداری کنید.
به مدت 5 روز از حمام و دوش آب گرم (فقط آب ولرم) خودداری کنید.
ناحیه تحت درمان را حدود 15 دقیقه در روز به مدت دو هفته پس از درمان ماساژ دهید تا به روند از بین بردن چربی کمک کنید.

ندول ها غیر معمول نیستند. آنها می توانند تا یک ماه ادامه داشته باشند و معمولاً بدون هیچ مداخله ای ناپدید می شوند. با این حال، ما باید هر چیز غیرعادی را ارزیابی کنیم.
در 24 ساعت اول مقدار زیادی مایعات (آب) بنوشید.

کلینیک تخصصی پوست ، مو و لیزر باران⁣⁣⁣⁣ بهترین کلینیک پوست و موی اصفهان در شهر زیبای اصفهان فعالیت خود را با تمام دستگاه های روز دنیا آغاز نموده است و مفتخر است به شما مشتریان عزیز خدمات ارائه دهد.

 بهترین کلینیک پوست و موی اصفهان | کلینیک باران اصفهان
بهترین کلینیک پوست و موی اصفهان | کلینیک باران اصفهان

سوالات متداول

+ بعد از درمان چه احساسی خواهم داشت؟

قرمزی در ناحیه آسیب دیده شایع است. ممکن است کبودی و/یا تورم را تجربه کنید. ناراحتی خفیف و سوزش شایع است اما برخی ممکن است درد طولانی‌تری داشته باشند. این را می توان مدیریت کرد و ما در طول سفر درمانی شما راهنمایی و پشتیبانی می کنیم. گاهی اوقات، “ندول” ممکن است تشکیل شود، اما گذرا است و نیازی به درمان ندارد. در صورت تداوم، لطفاً با پزشک خود تماس بگیرید. مراقبت های بعد از تزریق چربی

+ آیا باید از کار مرخصی بگیرم یا پنهان کاری کنم؟

لازم نیست. اگر ناراحتی حداقل باشد و ناحیه تحت درمان قابل مشاهده نباشد (مانند ران ها، شکم) هیچ اعتراضی برای کار وجود ندارد. درمان ناحیه چانه ممکن است منجر به قرمزی، کبودی و/یا تورم قابل مشاهده شود، بنابراین ممکن است بخواهید چند روز مرخصی از کارتان را سازماندهی کنید، اگر این مشکل برای شماست.

+ آیا درمان های حل کننده چربی روی صورت بی خطر است؟

در صورت استفاده صحیح، درمان های حل کننده چربی بی خطر هستند. با این حال، هیچ درمان تزریقی بدون خطر است. خطر مطلق از جمله آسیب به ساختارهای عمیق، نکروز پوست، تغییر رنگ و سایر عوارض جدی بسیار کم است. اگر چیزی درست نشد، باید فوراً با پزشک خود تماس بگیرید.

+ آیا نتایج دائمی هستند؟

بله، سلول های چربی در نواحی تحت درمان با این درمان از بین می روند. با این حال، این توانایی بدن شما برای افزایش وزن را متوقف نمی کند. حل کردن چربی درمان چاقی نیست. این یک درمان برای چربی های سرسخت و موضعی و مجسمه سازی بدن / صورت است.

+ چه زمانی متوجه نتایج خواهم شد؟

این بستگی به ناحیه تحت درمان و تعداد جلسات مورد نیاز دارد. نتایج تقریباً 4-6 هفته پس از جلسه نهایی شما مشاهده می شود.

+ نتایج من چقدر دوام خواهد داشت؟

نتایج در نواحی تحت درمان دائمی است. با این حال، اگر مشکلی در رژیم غذایی/سبک زندگی وجود داشته باشد، این درمان مانع از تجمع چربی جدید در بدن شما نمی شود. درمان چاقی نیست. مراقبت های بعد از تزریق چربی

+ هزینه عمل چقدر است؟

بسته به ناحیه و نتیجه مورد نظر ممکن است بیش از یک جلسه مورد نیاز باشد. اگر برنامه درمانی شما به بیش از 1 جلسه نیاز دارد، لطفاً برای دریافت بسته ها با پزشک خود تماس بگیرید.

+ آیا این روش دردناک است؟

این روش معمولاً به خوبی با مقدار کمی ناراحتی تحمل می شود. تزریق DESO در “صفحه” اشتباه می تواند باعث درد شدید شود (به عنوان مثال قرار دادن نادرست در نزدیکی پوست یا ماهیچه). نقاط ورود تزریق برای راحتی به حداقل می رسد. مراقبت های بعد از تزریق چربی


اینستاگرام کلینیک باران اصفهان


 بهترین کلینیک پوست و موی اصفهان | کلینیک باران اصفهان
بهترین کلینیک پوست و موی اصفهان | کلینیک باران اصفهان

+ این عمل چقدر طول می کشد؟

این روش مختصر است و بسته به منطقه حدود 30 دقیقه طول می کشد. ما یک ساعت را به جلسه اختصاص می دهیم تا امکان مشاوره کامل، بحث در مورد مزایا/خطرات و اطمینان از اطلاع کامل هرگونه رضایتی فراهم شود. رویه ها عجله ندارند.

+ الکل و ورزش بعد از درمان چطور؟

بهتر است در 24 ساعت اول پس از درمان از ورزش شدید و الکل سنگین خودداری کنید. در غیر این صورت ورزش قابل قبول است. ما همیشه پیروی از دستورالعمل‌های توصیه شده در مورد مصرف الکل را تشویق می‌کنیم، هم برای سلامت عمومی و هم برای حفظ زیبایی‌شناسی صورت/بدن.

+ آیا نیاز به یک قرار ملاقات دارم؟

ما به همه بیماران 4-6 هفته پس از درمان یک قرار ملاقات پیشنهادی می دهیم. این برای اطمینان از رضایت بخش بودن نتایج، وجود هیچ نگرانی و هیچ عارضه ای است. در صورتی که برنامه درمانی به بیش از 1 جلسه نیاز داشته باشد، این فاصله زمان کافی برای انجام تزریقات بیشتر را با خیال راحت می دهد.