مراقبت های بعد از QS

مراقبت های بعد از QS

مراقبت های لازم بعد از لیزر QS (خال، خالکوبی و لک های تیره)

مراقبت های بعد از QS

مراقبتهای لازم بعد ازلیزر QS (خال، خالکوبی و لک های تیره) – نکات زیر رعایت گردد مگر اینکه پزشک معالج دستور دیگری داده باشد:

تا۴۸ ساعت پس از لیزر از دارو و یا موادی که پوست را به اشعه حساس میکند مانند(هیدروکینون و لایه بردار و رتینویید موضعی) خودداری کنید.

از کرمهای بعد از لیزر با نظر پزشک معالج استفاده نمایید.

تا ۲۴ ساعت پس از لیزر موضع مربوطه را با  آب نشویید.

معمولاً در طی جلسه اول و دوم بعد از لیزر خالکوبی، خالها و لکه­های جلدی ناحیه لیزر شده ممکن است به دلیل سطحی شدن رنگدانه­های عمقی پررنگ­تر ­شود که جای نگرانی نیست و به تدریج کم رنگ­تر می­شود.

زخم سطحی در ناحیه لیزر معمولاً پس از ۴ تا۵ روز از بین می­رود. این زخم نباید به هیچ عنوان کنده شود چون باعث ایجاد لکه دایمی در ناحیه خال می­شود. اطراف خال مختصری قرمز و ملتهب می­شود که در عرض چند ساعت بر طرف می­گردد.

استفاده از یک کرم ضد آفتاب مناسب با پوست (با صلاحدید پزشک) ضروری است.

مراقبت های بعد از QS
مراقبت های بعد از QS

کلینیک تخصصی پوست ، مو و لیزر باران⁣⁣⁣⁣ بهترین کلینیک پوست و موی اصفهان در شهر زیبای اصفهان فعالیت خود را با تمام دستگاه های روز دنیا آغاز و با افتخار سی هزار پرونده ی پزشکی تشکیل و رضایت همشهری های عزیز را فراهم نموده است و مفتخر است به شما مشتریان عزیز خدمات ارائه دهد.

مراقبتهای لازم قبل از لیزر خالها ولکهای صورت و بدن (Q Switched Nd Yag Laser) برای رفع انواع خالهای سطحی و زیر پوستی و خالکوبی

نتیجه درمان برای انواع ضایعات و نواحی مختلف بدن و میزان و نوع رنگ خالکوبی­ها و تعداد جلسات درمان متفاوت است.

اگر سابقه تبخال ویا کلویید(گوشت اضافی در محل زخمهای قدیمی) دارید حتماً به پزشک خود اطلاع دهید.

از یک ماه قبل از لیزر آفتاب نگیرید. از کرمهای برنزه کننده و یا سالنهای مخصوص برنزه شدن استفاده نکنید. از کرم ضد آفتاب مناسب استفاده کنید.

موهای ناحیه مورد لیزر را از ۲ روز قبل با تیغ بتراشید.

توصیه میشود از ۴۸ ساعت قبل تا ۴۸ ساعت بعد از درمان با لیزر از دارو یا موادی که پوست را به اشعه حساس می­کند(مانند هیدروکینون ورتینوییدو انواع AHA لایه بردار) خودداری کنید.

قبل از شروع لیزر باید هر گونه کرم آرایشی و ضد آفتاب وتعریق و آلودگی را شسته و خشک نمایید.

در موارد خاص عمل به دستورات پزشک معالج ضروری است.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی باران ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو مشورت کنید و همچنین از قیمت ها مطلع شوید.

برای آشنایی بیشتر با بهترین کلینیک پوست و موی اصفهان به صفحه اینستاگرام ما سربزنید.

جهت ارتباط با کلینیک تخصصی باران و اطلاع از آدرس و شماره تماس کلیک کنید.