مزوتراپی درمان ریزش مو چقدر موثر است؟

بهترین-کلینیک-پوست-و-موی-اصفهان | کلینیک-باران-اصفهان

مزوتراپی درمان ریزش مو چقدر موثر است؟

مزوتراپی برای ریزش مو

 

 

درباره مزوتراپی برای ریزش مو

مزوتراپی یک روش غیر تهاجمی است که بر اساس تزریق های سطحی، درست در زیر اپیدرم، به بافت هدف انجام می شود. درمان مزوتراپی تحریک رشد طبیعی مو با تغذیه مستقیم فولیکول های مو و در نتیجه رشد مو و کنترل ریزش مو است.

این درمان بدون درد و بی خطر است و هیچ عارضه جانبی ندارد زیرا مواد مورد استفاده در روش های مزوتراپی ما همگی طبیعی هستند و توسط تریکولوژیست مجرب ما انجام می شوند.

کلینیک تخصصی پوست ، مو و لیزر باران⁣⁣⁣⁣ بهترین کلینیک پوست و موی اصفهان در شهر زیبای اصفهان فعالیت خود را با تمام دستگاه های روز دنیا آغاز نموده است و مفتخر است به شما مشتریان عزیز خدمات ارائه دهد.

مزوتراپی برای رشد مو

مزوتراپی تکنیکی است که امروزه به عنوان راه حلی برای طاسی با الگوی مردانه تبلیغ می شود. چگونه کار می کند؟ شانس موفقیت آن چقدر است؟ بسیاری از این سوالات می تواند به ذهن هر فردی که می خواهد این درمان را امتحان کند، خطور کند.

مزوتراپی توسط یک فرانسوی به نام مایکل پیستور در سال 1948 آغاز شد. این مزوتراپی شامل تزریق مخلوطی از مواد به مزودرم، لایه سلول های چربی زیر پوست بود. اعتقاد بر این بود که این به کاهش برآمدگی های چربی و همچنین سلولیت کمک می کند.

مزوتراپی از زمان استفاده اولیه برای کاهش چربی به زودی برای انواع عمل های زیبایی مورد استفاده قرار گرفت. شروع به استفاده از آن برای تغییرات مربوط به سن، علائم پوستی، چین و چروک و غیره شد.

اکنون به یک راه حل بسیار محبوب و موثر برای افرادی تبدیل شده است که از ریزش موهای خود رنج می برند و می خواهند موهایشان از ریشه تقویت شود.

ترکیبی از مواد مختلف مانند عصاره های گیاهی طبیعی، مواد معدنی، ویتامین ها، اسیدهای آمینه و غیره برای تقویت فولیکول های مو و تحریک رشد استفاده می شود. مزوتراپی می تواند به شما کمک کند ریزش موی بیش از حد خود را کنترل کنید و بسته به مشکل در عرض چند ماه ضخامت و تراکم موهای خود را بهبود بخشد.

برای رزرو نوبت با کلینیک باران اصفهان تماس بگیرید.

 

⁣⁣⁣⁣ بهترین کلینیک-پوست-و-موی-اصفهان | کلینیک-باران-اصفهان
بهترین-کلینیک-پوست-و-موی-اصفهان | کلینیک-باران-اصفهان

 

مزایای مزوتراپی:

  1. ریشه مو را تقویت می کند.
  2. رشد موهای جدید را تحریک می کند.
  3. ریزش مو را متوقف می کند.
  4. موها را سالم و براق می کند.
  5. برای انواع موها موثر است.
  6. موهای ضعیف و آسیب دیده را بازسازی می کند.

روش مزوتراپی:

مزوتراپی یک روش نسبتاً بدون درد است زیرا حدود 15 دقیقه طول می کشد که این میکرو تزریق ها در هر 1 سانتی متر به هر پوست سر داده می شود و مستقیماً به پوست سر تزریق می شود.

این روش با یک ابزار تخصصی برای تحویل مواد مغذی در مزودرم انجام می شود. مرحله فشرده یک بار در هفته به مدت حدود 6-7 هفته و مرحله نگهداری یک ماهانه نگهداری حدود 6 ماه برای اطمینان از نتایج توصیه می شود.

اینستاگرام کلینیک باران اصفهان

 

بهترین-کلینیک-پوست-و-موی-اصفهان | کلینیک-باران-اصفهان
بهترین-کلینیک-پوست-و-موی-اصفهان | کلینیک-باران-اصفهان