مزوتراپی ضد لک

مزوتراپی ضد لک

مزوتراپی ضد لک چیست؟

مزوتراپی ضد لک

مزوتراپی لک صورت به دلیل تزریق موثرتر و مستقیم دارو به داخل پوست، جذب آن نسبت به جذب جلدی بهتر بوده، لذا دوز کمتری از دارو جهت درمان لک های صورت مورد نیاز خواهد بود. در روش مزوتراپی، پزشک دوز مناسبی از داروهای موثر که ترکیبی از مواد سازنده و ترمیم کننده پوست هستند را با ایجاد بی حسی موضعی، با تزریقات متعدد و دقیق در عمق چند میلی متری و در داخل پوست انجام می دهد.

این داروی ترکیبی با تاثیر مستقیم در کمترین زمان ممکن لک های پوستی را از بین می برد که در این فرآیند از دو محرک فیزیکی و شیمیایی روش مزوتراپی استفاده می گردد . با تزریق دارو ، الاستین و کلاژن که سبب ترمیم پوست می شوند، تحریک و تولید مجدد خواهند شد که این تولید سلول های جدید پوستی، موجب رفع لک های صورت می شود.

(محرک فیزیکی مزوتراپی) داروهای تزریقی در روش مزوتراپی با تاثیر بر لایه های داخلی پوست موجب بر طرف شدن لک های صورت می شوند. (محرک شیمیایی مزوتراپی)

کلینیک تخصصی پوست ، مو و لیزر باران⁣⁣⁣⁣ بهترین کلینیک پوست و موی اصفهان در شهر زیبای اصفهان فعالیت خود را با تمام دستگاه های روز دنیا آغاز و با افتخار سی هزار پرونده ی پزشکی تشکیل و رضایت همشهری های عزیز را فراهم نموده است و مفتخر است به شما مشتریان عزیز خدمات ارائه دهد.

عوارض مزوتراپی لک صورت

تمام روش های درمانی دارای عوارض جانبی هستند. شایع ترین عارضه برای مزوتراپی عارضه حساسیت نسبت به داروی مورد استفاده است. به همین دلیل قبل از شروع درمان تست حساسیت انجام می شود. برخی عوارض بعد از مدت کوتاهی برطرف می شود و معمولا پایدار نیستند و خطری جدی محسوب نمی شوند.

بعد از انجام مزوتراپی، خارش، کبودی، سرگیجه، احساس کسالت، درد و حتی عفونت در محل تزریق. البته عفونت در صورتی به وجود می آید که تزریق در محیطی کامل استریل و با ابزار صحیح و ضد عفونی شده انجام نگیرد. ولی به طور کلی عوارض عمومی مزوتراپی نادر است، چون اساس درمان استفاده از دوزهای کم است

نکته درمان لک های صورت با مزوتراپی یا هر روش دیگر ، ابتدا نیاز به ارزیابی لک از نظر عمق و نوع لک و مدت زمان آن و ارتباط آن با سایر فاکتور ها دارد. بعد از بررسی لازم، چناچه قابل درمان باشد درمان مزوتراپی تا حدی مناسب است زیرا ماده مؤثر مستقیماً به لک وارد می شود.

برای انجام مزوتراپی حتما به این نکته توجه کنید که کسی که عمل مزوتراپی را انجام می دهد، حتما باید پزشک باشد و باید دوره خاص و تخصص این عمل را گذرانده باشد. اخیرا مشاهده شده که افراد غیرمتخصص در این رشته وارد شده اند و به دلیل نداشتن اطلاعات کافی باعث بروز مشکلات بسیاری برای مراجعان خود شده اند و همچنین داروهای مزوتراپی باید داروهایی باشد که مورد تایید وزارت بهداشت بوده و استاندارد باشد و پزشک حتما باید به تاریخ انقضای آنها توجه کند.

مزوتراپی ضد لک
مزوتراپی ضد لک

مراقبت های بعد از مزوتراپی لک

1- بروز درد و کبودی در محل مزوتراپی شایع و طبیعی است، استفاده از کمپرس سرد بلافاصله روی محل تا 2 روز اول و سپس کمپرس گرم از روز سوم به رفع کبودی کمک بسیاری می کند.

2- تا 24 ساعت بعد از مزوتراپی، از استحمام و شنا کردن بپرهیزید.

3- طی هفته اول از قرار گرفتن در معرض آفتاب شدید یا سولاریوم پرهیز کنید.

4- انجام پیلینگ و میکرودرم و لیزر تا یک هفته بعد از آن ممنوع است.

5- تا یک هفته از مصرف کرم های لایه بردار و ضد لک خودداری کنید.

6- از کرم های ترمیم کننده به صورت مداوم روزانه تا زمان رفع التهاب استفاده کنید.

7- از ماساژ دادن ناحیه خود داری کنید.

رفع لک با مزوتراپی رفع لک با مزوتراپی تکنیک درمانی نوینی که با تزریقات متوالی و مکرر میزان مشخصی از دارو و ویتامین و مواد معدنی مورد نیاز پوست به لایه های زیرین پوست به منظور جوانسازی پوست انجام می شود.

به دلیل افزایش سن و اثرات اشعه افتاب بر روی پوست بتدریج تولید کلاژن موجود در پوست کاهش یافته به همین خاطر موجب شل شدن افتادگی پوست و ایجاد لک و چروک های پوستی می شود. بهترین کلینیک پوست و موی اصفهان

رفع لک با مزوتراپی عملکرد مزوتراپی برای رفع لک های صورت مزوتراپی بوسیله سوزن های ریز باعث تحریکات فیزیکی و شیمیایی پوست می شود.

برای آشنایی بیشتر با بهترین کلینیک پوست و موی اصفهان به صفحه اینستاگرام ما سربزنید.

تحریکات فیزیکی

برای تحریک درمان بوسیله سوزن سوراخ های ریزی داخل پوست ایجاد شده و بعد از تحریک، کلاژن شروع به تولید مجدد خواهد کرد. باید متذکر شد که از این طریق کلاژن موجود در پوست از بین نخواهد رفت بلکه با تحریک، کلاژن های جدیدی به پوست اضافه خواهد کرد.

مزوتراپی ضد لک
مزوتراپی ضد لک

تحریکات شیمیایی

در محل درمان مواد تزریق شده موجب تحریک ارگانیسم پوست می شود.

برای رفع لک با مزوتراپی لک ها باید از نظرنوع و عمق لک یا مدت زمان وجود لک روی پوست مورد بررسی قرار گیرد. پزشک بررسی های لازم را انجام داده و بهترین روش برای رهایی از لک های صورت را مزوتراپی معرفی خواهد کرد.

مزوتراپی به دلیل اینکه مواد دارویی مستقیم به پوست تزریق می شود مناسب بوده و می توان گفت که اساس کار مزوتراپی این است که با تزریق اسید هیالورونیک به لایه های پوست باعث افزایش میزان جذب آب و تولید اسید هیالورونیک طبیعی پوست خواهد شد. برای بدست آوردن نتایج مطلوب باید تعداد جلسات مزوتراپی صورت تکرار شود.

مزایای رفع لک با مزوتراپی

تکنیک درمانی بدون درد و غیر تهاجمی درمان سریع و موثر به موجب تزریقات دقیق به بافت هدف مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا مقرون به صرفه بودن نسبت به سایر تکنیک ها عوارض مزوتراپی در حین تزریق سوزش و درد جزئی احساس می شود و به ندرت در محل درمان کبودی مختصری خواهیم داشت که طبیعی بوده و با مرور زمان از بین خواهد رفت و پوست به حالت طبیعی و نرمال خود باز می گردد. بهترین کلینیک پوست و موی اصفهان

قابل ذکر است که باید از داروهای استاندارد و با کیفیت استفاده کرده و به تاریخ انقضای دارو توجه کرد تا مشکلی ایجاد نشود.

قیمت مزوتراپی صورت

قیمت مزوتراپی صورت با توجه به عمق و ناحیه تحت درمان و مواد درمان مورد تزریق در افراد مختلف متغیر می باشد.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی باران ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو مشورت کنید و همچنین از قیمت ها مطلع شوید.

جهت ارتباط با کلینیک تخصصی باران و اطلاع از آدرس و شماره تماس کلیک کنید.