مزوتراپی چیست؟

 بهترین کلینیک پوست و موی اصفهان | کلینیک باران اصفهان

مزوتراپی چیست؟

مزوتراپی کلینیک باران

چرا مزوتراپی؟

به فرم دادن به بدن خود بدون جراحی گران قیمت کمک می کند.
بدون بهبودی طولانی یا دردناک.
تزریق 10-15 دقیقه طول می کشد و عملاً بدون درد است.
به طور معمول 60٪ کمتر از لیپوساکشن هزینه دارد.

مزوتراپی در ابتدا برای بسیاری از مصارف پزشکی از جمله: درمان اضطراب، بی خوابی، خار استخوان، اسپاسم عضلانی، سندرم تونل کارپال، فیبرومیالژیا، دیستروفی سمپاتیک رفلکس و استئوآرتریت توسعه یافت.

مزوتراپی، که امروزه معمولاً لیپولیز تزریقی نامیده می شود، به عنوان یک روش کم تهاجمی استفاده می شود که در آن دارو به نواحی مورد نظر “میکرو تزریق” می شود تا بدن شما را شکل دهد، چربی اضافی را درمان کند و به کاهش سلولیت کمک کند که نمی توانید از شر آن خلاص شوید. رژیم غذایی و ورزش به تنهایی

کلینیک تخصصی پوست ، مو و لیزر باران⁣⁣⁣⁣ بهترین کلینیک پوست و موی اصفهان می باشند.

مزوتراپی چگونه کار می کند؟

مزوتراپی داروهای “ذوب کننده” چربی را مستقیماً به مناطق مورد نظر شما معرفی می کند. هنگامی که تزریق به رژیم کاهش وزن اضافه می شود، چربی را اکسید می کند، سلول ها را کوچک می کند، بافت همبند را ضعیف می کند و تولید سلول را افزایش می دهد. چربی آزاد شده در بدن متابولیزه و دفع می شود. جلسات مزوتراپی در کنار ورزش و رژیم های غذایی به جای جایگزینی برای آنها استفاده می شود.

 بهترین کلینیک پوست و موی اصفهان | کلینیک باران اصفهان
بهترین کلینیک پوست و موی اصفهان | کلینیک باران اصفهان

مزوتراپی چه مناطقی را می تواند هدف قرار دهد؟

غبغب
بازوهای بالایی
“BRA Bulge” شکم ”
ران های عشق دستگیره
“کیسه های زینتی”

بهترین کاندید مزوتراپی کلینیک باران کیست؟

مزوتراپی برای افرادی که دارای نواحی چربی موضعی هستند که با رژیم غذایی و ورزش سالم به نظر نمی رسد، بهتر است. در بیشتر مواقع این ناحیه یا برای لیپوساکشن خیلی کوچک است، یا بیمار ترجیح می دهد این ناحیه را به آرامی و به تدریج بدون هزینه و زمان توقف لیپوساکشن کاهش دهد. هر درمان بین 5 دقیقه (چانه) تا 30 دقیقه (مناطق بزرگ بدن) طول می کشد.

نتایج چیست؟

مزوتراپی یک راه حل دائمی است که گودی و چربی اضافی زیر پوست را از بین می برد. این باعث می شود که سلول های چربی به جای کوچک کردن آنها بمیرند. پس از مزوتراپی، پوست بیمار به طور قابل توجهی صاف تر به نظر می رسد. اکثر بیماران در جایی که تحت درمان قرار گرفته اند اینچ از دست می دهند. اینچ از دست رفته بستگی به تعداد درمان دارد، اما می تواند چشمگیر باشد.

چند درمان مورد نیاز است؟

مزوتراپی نیاز به یک سری درمان دارد. تعداد جلسات بر اساس نتایج مورد نظر شما تعیین می شود. به طور معمول، افراد 3-5 جلسه برای دستیابی به نتایج دلخواه خود انجام می دهند. مزوتراپی کلینیک باران

آیا مزوتراپی ایمن است؟

مزوتراپی عوارض جانبی جدی ندارد. در کلینیک باران اصفهان، ما از فرمولی متشکل از موادی استفاده می‌کنیم که معمولاً در بدن یافت می‌شوند، مانند دئوکسی کولات (نمک صفراوی)، و/یا فسفاتیدیل کولین (لسیتین). اینها مواد شناخته شده یا مورد تایید FDA هستند، اگرچه به طور خاص برای مزوتراپی تایید نشده اند.

برای رزرو نوبت با کلینیک باران اصفهان تماس بگیرید.

آیا عوارض جانبی احتمالی وجود دارد؟

بعد از تزریق تا یک ساعت یا بیشتر احساس گرما و خارش خواهید داشت. ممکن است تا چند روز پس از درمان، حساسیت، تورم یا قرمزی را تجربه کنید. در بیشتر موارد، یک ندول به خودی خود طی چند هفته تا چند ماه آینده ایجاد می‌شود و عقب‌نشینی می‌کند، این در واقع نشانه مثبتی است که داروها کاری را که قرار است انجام دهند، انجام می‌دهند و سلول‌های چربی شما را می‌شکنند! به ندرت واکنش های آلرژیک به داروها رخ می دهد.

⁣⁣⁣⁣ بهترین کلینیک پوست و موی اصفهان  در شهر زیبای اصفهان فعالیت خود را با تمام دستگاه های روز دنیا آغاز نموده است و مفتخر است به شما مشتریان عزیز خدمات ارائه دهد.

 بهترین کلینیک پوست و موی اصفهان | کلینیک باران اصفهان
بهترین کلینیک پوست و موی اصفهان | کلینیک باران اصفهان

آیا تعطیلی وجود خواهد داشت؟

به طور معمول نه، اکثر مردم بلافاصله به روال روزانه خود باز می گردند. قرمزی و تورم ممکن است تا چند روز پس از درمان ادامه یابد.

مزایای مزوتراپی نسبت به سایر درمان ها چیست؟

مزوتراپی یک روش هدفمند و غیر تهاجمی برای دستیابی به نتایج سریع است. درصد موفقیت بالایی دارد. مزوتراپی را می توان برای درمان نواحی بسیار خاص یا عمیق استفاده کرد. اگر با مزوتراپی دوباره وزن از دست رفته را به دست آورید، مانند اغلب پس از لیپوساکشن، در جاهای عجیب و غریب و غیرقابل پیش بینی ظاهر نمی شود.

مدت زمان درمان مزوتراپی چقدر است؟

یک جلسه معمولا بین پنج تا 30 دقیقه بسته به اندازه ناحیه تحت درمان طول می کشد.

اینستاگرام کلینیک باران اصفهان