میکرودرم آبریژن در بهترین کلینیک پوست و موی اصفهان

بهترین کلینیک پوست و مو در اصفهان | بهترین کلینیک زیبایی در اصفهان

میکرودرم آبریژن در بهترین کلینیک پوست و موی اصفهان

میکرودرم آبریژن در اصفهان

آیا می دانستید که میکرودرم ابریژن یک عمل زیبایی است که با استفاده از کریستال های خرد شده سلول های مرده را از بین می برد؟ این یک روش غیر جراحی پوست است که به حذف لایه بالایی سلول های مرده پوست کمک می کند. این روش به عنوان جایگزینی برای لایه برداری شیمیایی و سایر روش های مورد استفاده برای درمان اسکار، هایپرپیگمانتاسیون، آسیب نوری، خطوط ریز و چین و چروک انجام می شود.

هدف این است که به پوست ظاهر و احساسی صاف تر بدهید. این مقاله در مورد اینکه چگونه میکرودرم ابریژن برای افرادی که پوست کدر یا آسیب دیده، اسکار آکنه، جوش‌های سرسیاه و خطوط ریز دارند، مفید است.

برای رزرو نوبت با کلینیک باران اصفهان تماس بگیرید.

در حالی که این مقاله اطلاعات مهمی در مورد 10 مزیت میکرودرم ابریژن بیان می کند، ما به شدت توصیه می کنیم که مقاله کامل را بخوانید، در اینجا نکات کلیدی وجود دارد که ما روی آنها تمرکز خواهیم کرد:

میکرودرم ابریژن چیست؟

میکرودرم ابریژن یک روش لایه‌برداری مکانیکی است که به آرامی سلول‌های سطحی مرده پوست را از بین می‌برد و ظاهری نرم‌تر و نرم‌تر ایجاد می‌کند. این به ضخیم شدن کلاژن شما کمک می کند، پروتئینی در پوست شما که در جوانی به وفور یافت می شود و پوست شما را صاف و بافت می کند.

با افزایش سن، تولید کلاژن ما کاهش می یابد – همراه با کیفیت ظاهر پوست. در طول درمان، میکروکریستال‌ها ماه‌ها سلول‌های مرده پوست را از بین می‌برند و به پوست شما اجازه می‌دهند تا مانند قبل بدرخشد و بافت آن را بهبود بخشد.

میکرودرم ابریژن چگونه کار می کند؟

میکرودرم ابریژن از یک خلاء درجه پزشکی متصل به یک هندپیس استوانه‌ای استفاده می‌کند که دارای یک لایه نازک از مواد جامد کریستالی خرد شده در نوک آن است. ماشین آلات با بهترین کیفیت از گرد و غبار الماس به عنوان کریستال خود استفاده می کنند.

متخصص زیبایی نوک را در امتداد سطح پوست شما در حین اعمال مکش ردیابی می کند، این فشار یکنواخت ایجاد می کند زیرا گرد و غبار الماس بالاترین لایه سلول های پوست را از بین می برد.

بهترین کلینیک پوست و مو در اصفهان | بهترین کلینیک زیبایی در اصفهان
بهترین کلینیک پوست و مو در اصفهان | بهترین کلینیک زیبایی در اصفهان

سلول های مرده پوست داخل فیلتر دستگاه میکرودرم ابریژن جاروبرقی می شوند. این مانند سمباده زدن پوست بسیار شیک و بسیار کنترل شده است. این فرآیند به لایه برداری پوست مرده کمک می کند و به پوست شما اجازه تنفس می دهد.

همچنین سلامت و ظاهر بافت پوست را بهبود می بخشد و اسکار و لکه های آکنه را کاهش می دهد. بیماران می توانند انتظار داشته باشند که پوستشان شاداب، نرم و صاف شود.

برای عضویت در اینستاگرام کلینیک باران اصفهان  کلیک کنید.

متخصصان درماتولوژی کلینیک باران پوست شما را قبل از هر درمان میکرودرم ابریژن به طور کامل ارزیابی می کنند. آنها اطمینان حاصل می کنند که این روش برای شما بی خطر است و نتایج مورد نظر شما را ارائه می دهد – می توانید میکرودرم ابریژن را در موارد زیر در نظر بگیرید:

  • از بین بردن چین و چروک.
  • اندازه منافذ را کاهش دهید.
  • لکه های قهوه ای را از بین ببرید.
  • اسکارهای آکنه را کاهش دهید.
  • نواحی پرپیگمانتاسیون را درمان کنید.