میکرودرم ابریژن: چگونه برای بهبود پوست شما کار می کند؟

بهترین کلینیک پوست و مو در اصفهان | بهترین کلینیک زیبایی در اصفهان

میکرودرم ابریژن: چگونه برای بهبود پوست شما کار می کند؟

میکرودرم ابریژن

اگر پوست شما کدر، بی‌جان یا حتی پیرتر از آنچه می‌خواهید به نظر می‌رسد، می‌توانید با یک میکرودرم ابریژن آن را تقویت کنید. پوست جدید و بسیار سالم‌تر درست زیر سطح پوست کهنه و مرده پنهان می‌شود، و میکرودرم ابریژن یک راه ایده‌آل برای آشکار کردن فوری آن بدون خطرات اسکار یا عوارض جانبی است.

دکتر هیچینز این روش محبوب را در مطب ارائه می دهد تا ظاهر و سلامت پوست شما را سریع و بدون درد جوان کند. درباره اینکه چگونه میکرودرم ابریژن می تواند برای شما کار کند بیشتر بیاموزید.

مبانی میکرودرم ابریژن

میکرودرم ابریژن یک فرآیند لایه برداری است که به آرامی لایه بیرونی پوست شما را که سلول های کدر و مرده پوست در آن قرار دارند، از بین می برد. در این درمان از کریستال‌های ریز استفاده می‌شود که این سلول‌ها را می‌شکنند تا پوست صاف‌تر و نرم‌تر زیر آن نمایان شود.

کریستال ها به آرامی توسط یک دستگاه دستی روی پوست شما کار می کنند. می توانید پوست مرده صورت و گردن خود را بدون آسیب رساندن به پوست شاداب و سالم زیر پاک کنید.

بهترین کلینیک پوست و مو در اصفهان | بهترین کلینیک زیبایی در اصفهان
بهترین کلینیک پوست و مو در اصفهان | بهترین کلینیک زیبایی در اصفهان

دستیابی به نتایج خود

هر درمان میکرودرم ابریژن با ارزیابی کامل پوست شما شروع می شود. دکتر هیچینز تضمین می کند که این روش برای شما بی خطر است و نتایج مورد نظر شما را ارائه می دهد. شما می توانید درمان های میکرودرم ابریژن را در نظر بگیرید:

  • کاهش چین و چروک
  • اندازه منافذ را کاهش دهید
  • لکه های قهوه ای را از بین ببرید
  • اسکار آکنه را به حداقل برسانید
  • نواحی پرپیگمانتاسیون را درمان کنید

پس از درمان اولیه، پوست شما روشن تر، سفت تر و جوان تر به نظر می رسد. برای اطمینان از اینکه پوست شما به خوبی مرطوب می شود، بلافاصله پس از عمل، یک مرطوب کننده با کیفیت بالا مانند Cetaphil® دریافت خواهید کرد.

همچنین می توانید نتایج میکرودرم ابریژن خود را با ترکیب این روش با سایر خدمات از جمله لایه برداری صورت یا لایه برداری شیمیایی تقویت کنید.

بدون توقف، نتایج فوری

هیچ زمان بهبودی پس از قرار ملاقات میکرودرم ابریژن وجود ندارد. بعد از درمان بدون هیچ محدودیتی می توانید به روال معمول خود بازگردید.

ممکن است بعد از درمان مقداری قرمزی داشته باشید که بدون درمان بیشتر خود به خود برطرف می شود. پوست شما در روزهای پس از لایه برداری به بهبودی خود ادامه می دهد و نتایج شما همچنان بهبود می یابد.

با ادامه ریزش سلول های مرده پوست، ممکن است پوستی خشک و پوسته پوسته نیز داشته باشید که می توانید با یک مرطوب کننده خوب روزانه آن را درمان کنید. استفاده از ضدآفتاب محافظ نیز توصیه می شود، زیرا میکرودرم ابریژن می تواند در روزهای بعد از درمان شما را نسبت به آفتاب حساس تر کند.

مزایای میکرودرم ابریژن

میکرودرم ابریژن برای انواع پوست ایمن و موثر است. کریستال های لایه بردار بسیار ریز هستند و به پوست شما آسیب نمی رسانند. از آنجایی که میکرودرم ابریژن نیازی به برش یا بیهوشی ندارد، هیچ خطری برای زخم یا عفونت وجود ندارد.

برای رزرو نوبت با کلینیک باران اصفهان تماس بگیرید.

بهترین کلینیک پوست و مو در اصفهان | بهترین کلینیک زیبایی در اصفهان
بهترین کلینیک پوست و مو در اصفهان | بهترین کلینیک زیبایی در اصفهان

درمان بدون درد است و ممکن است یک ساعت یا کمتر طول بکشد. پس از اولین درمان میکرودرم ابریژن، می توانید انتظار داشته باشید که پوستی روشن تر و شاداب تر ببینید. ممکن است برای کمک به بهینه سازی نتایج، درمان های اضافی لازم باشد.

نتایج شما می‌تواند ماه‌ها دوام داشته باشد و برای کمک به حفظ آنها، دکتر می‌تواند یک رژیم مراقبت از پوست خوب را توصیه کند تا اطمینان حاصل شود که پوست شما همیشه هیدراته و به خوبی در برابر محیط محافظت می‌شود.

اگر به دنبال راهی ایمن و موثر برای تقویت شادابی پوست خود و برگرداندن زمان به عقب هستید، مشاوره میکرودرم ابریژن قدم بعدی شماست.

 

برای عضویت در اینستاگرام کلینیک باران اصفهان  کلیک کنید.