میکرونیدلینگ برای کاهش چین و چروک و از بین بردن جای زخم

بهترین کلینیک پوست و مو در اصفهان | بهترین کلینیک زیبایی در اصفهان

میکرونیدلینگ برای کاهش چین و چروک و از بین بردن جای زخم

میکرونیدلینگ برای کاهش چین و چروک

Eclipse Micropen

Eclipse MicroPen از فرآیندی به نام میکرونیدلینگ خودکار یا درمان القای کلاژن (CIT) برای درمان خطوط ریز، چین و چروک و اسکارهای آکنه با تحریک تولید کلاژن و الاستین پوست استفاده می‌کند. کلاژن و الاستین که هر دو به طور طبیعی در پوست یافت می شوند به درخشندگی سالم و ظاهری جوان تر به پوست کمک می کنند. برخلاف سایر دستگاه‌های میکروسوزن، MicroPen از نوسان خودکار در 8500 RPM استفاده می‌کند تا میکروکانال‌ها را به‌طور یکنواخت‌تر قرار داده و آسیب‌های وارده به پوست را کاهش دهد.

Eclipse MicroPen Treatment چگونه کار می کند؟

MicroPen یک دستگاه بی سیم است که به راحتی می توان آن را در ناحیه درمان جابجا کرد. یک نوک سوزن استریل حاوی دوازده میکروسوزن به انتهای MicroPen متصل شده است. عمق سوزن ها با توجه به شدت وضعیت پوست تعیین می شود. حرکت ضربان دار سریع سوزن ها به دستگاه اجازه می دهد تا به سرعت ناحیه مورد نظر را با کمترین ناراحتی درمان کند.

بهترین کلینیک پوست و مو در اصفهان را با بهترین پزشکان تجربه کنید.

بهترین کلینیک پوست و مو در اصفهان
بهترین کلینیک پوست و مو در اصفهان

Eclipse MicroPen چه چیزی را می تواند درمان کند؟

MicroPen می‌تواند هر ناحیه از بدن، از جمله صورت، دست‌ها، بازوها، شکم و غیره را درمان کند. هم روی خطوط ظریف و چین و چروک‌ها و هم بر روی چین‌وچروک‌ها و جای زخم‌های عمیق‌تر کار می‌کند، اگرچه این شرایط ممکن است به جلسات درمانی بیشتری نیاز داشته باشد.

شرایط رایج درمان شده عبارتند از:

  • آکنه
  • جای زخم آکنه
  • جای زخم تروما
  • خطوط ظریف
  • چین و چروک
  • علائم کشش
  • پوست خسته و کدر

بیماران در طول درمان چه انتظاراتی باید داشته باشند؟

قبل از شروع درمان، یک لایه نازک از ژل موضعی روی پوست اعمال می شود و میکروپن Eclipse در عمق مناسب قرار می گیرد تا بدون آسیب رساندن به پوست یا بافت اطراف، آسیب های ریز روی لایه بیرونی پوست ایجاد کند.

بهترین کلینیک پوست و مو در اصفهان اینجاست.

بهترین کلینیک زیبایی پوست و مو در اصفهان | کلینیک باران اصفهان
بهترین کلینیک زیبایی پوست و مو در اصفهان | کلینیک باران اصفهان

همانطور که MicroPen در سراسر ناحیه درمان حرکت می کند، بیماران احساسی شبیه به حرکت یک کاغذ سنباده سبک روی پوست را گزارش می دهند. سرعت عمل قلم همراه با ژل موضعی تجربه راحت تری را به همراه دارد.

برای عضویت در اینستاگرام کلینیک باران اصفهان  کلیک کنید.

چه زمانی نتایج قابل مشاهده خواهد بود؟

بلافاصله پس از درمان، بیماران ممکن است متوجه شوند که پوست آنها درخشش دارد و شاداب تر به نظر می رسد. قرمزی در ناحیه درمان ایجاد می شود و معمولاً 2 تا 4 روز طول می کشد. متخصص پوست شما می تواند محصولات مراقبت از پوست خاصی را توصیه کند که ممکن است روند بهبود را تسریع کند.

نتایج معمولاً ظرف چند روز و در هفته‌های بعد بیشتر قابل مشاهده خواهند بود. نتایج می توانند تا 6 ماه پس از درمان اولیه به بهبود ادامه دهند.

بیماران معمولاً 3 تا 4 جلسه درمانی دریافت می کنند، اما بسیاری از آنها به 6 جلسه با فاصله 6 تا 8 هفته از یکدیگر نیاز دارند. بیمارانی که دارای اسکار یا چین و چروک عمیق هستند بیشتر به جلسات اضافی نیاز دارند.

برای رزرو نوبت با کلینیک باران اصفهان تماس بگیرید.