چه کسانی باید از مزوتراپی اجتناب کنند؟

 بهترین کلینیک پوست و موی اصفهان | کلینیک باران اصفهان

چه کسانی باید از مزوتراپی اجتناب کنند؟

نبایدهای مزوتراپی

اگر باردار هستید یا در دوران شیردهی هستید یا شرایط پزشکی جدی دارید، باید از مزوتراپی اجتناب کنید: دیابتی ها (به دلیل نگرانی در مورد بهبودی در محل تزریق)، افرادی که بیماری های مزمن مانند بیماری کبد یا کلیوی، سرطان، افراد مبتلا به بیماری های خودایمنی مانند لوپوس یا لوپوس دارند. اسکلرودرمی و افرادی که چاق هستند با شاخص توده بدنی (BMI) بالای 30 مشخص می شود.

درمان چگونه است؟

سوزن ها کوچک و به اندازه یک مژه هستند. از کوچکترین تزریقات میکرو استفاده می شود که کمترین ناراحتی را ایجاد می کند. درمان چند خراشیدگی مورد استفاده برای سلولیت حتی کمتر قابل توجه است و به سختی می توان آن را احساس کرد. قبل از تزریق، یک کرم بی‌حس کننده موضعی روی آن ناحیه اعمال می‌شود تا ناراحتی را به حداقل برساند.

کلینیک تخصصی پوست ، مو و لیزر باران⁣⁣⁣⁣ بهترین کلینیک پوست و موی اصفهان در شهر زیبای اصفهان فعالیت خود را با تمام دستگاه های روز دنیا آغاز نموده است و مفتخر است به شما مشتریان عزیز خدمات ارائه دهد.

نتایج تا چه زمانی دوام دارند؟

نتایج طولانی مدت هستند. اگر وزن خود را حفظ کنید، می توانند تقریبا دائمی باشند! اگر مقداری وزن اضافه کردید، جلسات نگهداری را می توان یک یا دو بار در سال انجام داد و نتایج را طولانی تر می کند.

درمان های جایگزین کدامند؟

لایه برداری پوست با لیزر می تواند برای مجسمه سازی جزئی استفاده شود، در حالی که لیپوساکشن تهاجمی باید برای مناطق بزرگتر استفاده شود. اگر می خواهید خطوط ریز یا چین و چروک ها را کاهش دهید، تزریق های دیگری مانند بوتاکس و پرکننده هایی مانند Restylane® وجود دارد.

برای رزرو نوبت با کلینیک باران اصفهان تماس بگیرید.

 بهترین کلینیک پوست و موی اصفهان | کلینیک باران اصفهان
بهترین کلینیک پوست و موی اصفهان | کلینیک باران اصفهان

نبایدهای مزوتراپی چیست؟

مزوتراپی برای مناطق کوچکتر طراحی شده است. برای دستیابی به بهترین نتایج، تنها یک یا دو ناحیه باید در یک زمان درمان شوند تا به بدن شما اجازه دهد تا چربی متحرک شده را به درستی متابولیزه کند. نتایج چشمگیر می تواند به درمان های زیادی نیاز داشته باشد.

دستورالعمل های قبل از درمان:

برای کاهش کبودی، دو هفته قبل از درمان از مصرف داروهای رقیق کننده خون مانند آسپرین، ویتامین E و جینکو خودداری کنید. کرم یا ژل آرنیکا را قبل از مراجعه به مطب روی ناحیه مورد درمان بمالید تا از کبودی جلوگیری شود. مقدار زیادی آب بنوشید تا بدن خود را برای شستشوی چربی های متحرک آماده کنید.

دستورالعمل های بعد از درمان:

مهم است که به طور منظم ورزش کنید، مایعات زیادی بنوشید و یک رژیم غذایی سالم سرشار از پروتئین داشته باشید تا به کاهش وزن یا حداقل حفظ وزن ثابت کمک کنید. در غیر این صورت، چربی آزاد شده در سیستم شما ممکن است دوباره ظاهر شود. ممکن است بخواهید دو بار در روز به مدت 2 تا 3 روز از آرنیکا روی ناحیه تحت درمان بمالید تا از کبودی جلوگیری شود.

اینستاگرام کلینیک باران اصفهان

 بهترین کلینیک پوست و موی اصفهان | کلینیک باران اصفهان
بهترین کلینیک پوست و موی اصفهان | کلینیک باران اصفهان