هزینه کاشت مو چقدر است؟

هزینه کاشت مو

هزینه کاشت مو چقدر است؟

هزینه کاشت مو

هزینه درمان هزینه بازیابی جایگزین، گزینه ها خط پایین بررسی اجمالی بسیاری از محصولات وعده افزایش حجم یا کمک به رشد بیشتر مو را می دهند. اما بیشتر آنها همگی آنقدر مؤثر نیستند.

بهترین راه برای افزودن یا افزایش مو به یک ناحیه می تواند کاشت مو باشد. اما هزینه کاشت مو چقدر است؟ پاسخ روشن و ساده ای برای این سوال وجود ندارد. درمان و بهبودی هر دو دارای قیمت هستند و هر دو فاکتورهای متعددی دارند که بر هزینه کل پیوند تأثیر می‌گذارند.

هزینه درمان چقدر است هزینه کاشت مو بسیار متغیر است و معمولاً بین 4000 تا 15000 دلار متغیر است. این هزینه ها اغلب از جیب خود خارج می شوند. اکثر شرکت های بیمه کاشت مو را یک عمل زیبایی می دانند.

هزینه کاشت مو به عوامل مختلفی بستگی دارد. این شامل:

محل زندگی شما: هزینه نسبی زندگی در منطقه و تعداد جراحان مجاور که این روش را ارائه می دهند می تواند بر هزینه های جراح تأثیر بگذارد.

نوع روشی که انتخاب می کنید: دو نوع مختلف کاشت مو وجود دارد: پیوند واحد فولیکولی (FUT) و استخراج واحد فولیکولی (FUE).

هر کدام هزینه متفاوتی دارند. مهارت جراح شما: این یک همبستگی رایج است: اگر جراح شما یکی از بهترین ها در نظر گرفته شود، ممکن است هزینه بیشتری دریافت کند.

در عین حال، نرخ های بالاتر همیشه به معنای مهارت برتر نیست، بنابراین تحقیق خود را با دقت انجام دهید.

چه مقدار مو می خواهید کاشته شود: اضافه کردن چند تکه به طور قابل توجهی کمتر از افزایش مو در کل پوست سر هزینه خواهد داشت.

هزینه های سفر: این چیزی نیست که پزشک شما آن را بپردازد، اما همچنان هزینه ای است که باید در نظر بگیرید.

هزینه کاشت مو
هزینه کاشت مو

گاهی اوقات برای یافتن بهترین متخصصان باید به مسافرت بروید و هنگام تصمیم گیری در مورد اینکه آیا توانایی پرداخت این روش را دارید، باید این هزینه ها را در نظر بگیرید.

کلینیک تخصصی پوست ، مو و لیزر باران⁣⁣⁣⁣ بهترین کلینیک پوست و موی اصفهان در شهر زیبای اصفهان فعالیت خود را با تمام دستگاه های روز دنیا آغاز و با افتخار سی هزار پرونده ی پزشکی تشکیل و رضایت همشهری های عزیز را فراهم نموده است که در زمینه ی هزینه کاشت مو نیز تخصص فراوان داشته و مفتخر است به شما مشتریان عزیز خدمات ارائه دهد.


پیشنهاد مطالعه: درمان لک و کک و مک


هزینه بهبودی پس از کاشت مو چقدر است؟

علاوه بر هزینه های درمان، هزینه های بالقوه بهبودی دیگری نیز وجود دارد که باید در نظر بگیرید.

این شامل:

داروهای ضد درد در طول بهبودی فوری.
داروهای ضد التهابی برای کاهش تورم در محل جراحی.
آنتی بیوتیک برای کاهش خطر عفونت.
اگر هر گونه عارضه ای را تجربه کردید که شایع ترین آن عفونت است، باید آن را درمان کنید.

این می تواند منبع هزینه های اضافی باشد، از جمله هزینه های داروها و ویزیت پزشک.

جایگزین های کاشت مو

اگر منتظر کاشت موی خود هستید یا توانایی پرداخت آن را ندارید، چندین جایگزین غیرجراحی وجود دارد که می توانید در این مدت از آنها استفاده کنید. این درمان‌ها چندان مؤثر نیستند، اما می‌توانند کمک کنند.

هزینه کاشت مو
هزینه کاشت مو
جایگزین های کاشت مو عبارتند از:

ماینوکسیدیل (Rogaine)، که برای خرید بدون نسخه در دسترس است. هم برای آقایان و هم برای خانم ها قابل استفاده است.
قرص فیناستراید (پروپسیا) که می تواند نتایجی را در درمان طاسی الگوی مردانه و زنانه بین سه تا شش ماه استفاده مداوم ارائه دهد.
لیزر درمانی سطح پایین، که می تواند ریزش مو را در هر دو جنس با تحریک فعالیت سلولی درمان کند. باعث حفظ مو می شود و می تواند موهای ضعیف را تقویت کند.

نتیجه گیری

هیچ شکی در آن وجود ندارد: کاشت مو هزینه کمی ندارد – به خصوص با توجه به اینکه ممکن است آنطور که شما می خواهید کارایی نداشته باشد.

اگر بودجه دارید و تصمیم دارید که می‌خواهید در کاشت مو سرمایه‌گذاری کنید، کمی وقت بگذارید و تحقیقات خود را انجام دهید.

می‌توانید برای دریافت ایده‌ای از هزینه و یافتن جراح مناسب خود، چندین مشاوره دریافت کنید. فقط به یاد داشته باشید که وقتی نوبت به هزینه ای می رسد که تحت تأثیر مهارت جراح است، از آن صرفه جویی نکنید. استخدام جراح مناسب، حتی اگر گرانتر باشد، می تواند به شما کمک کند تا بهترین نتایج ممکن را بگیرید.

همچنین به خاطر داشته باشید که وقتی نوبت به هزینه‌های اولیه درمان می‌رسد، بسیاری از کلینیک‌ها ممکن است برنامه‌های پرداختی یا مالی را برای کمک به دسترسی افراد بیشتری به درمان ارائه دهند.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی باران ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو مشورت کنید و همچنین از قیمت ها مطلع شوید.

برای آشنایی بیشتر با بهترین کلینیک پوست و موی اصفهان به صفحه اینستاگرام ما سربزنید.

جهت ارتباط با کلینیک تخصصی باران و اطلاع از آدرس و شماره تماس کلیک کنید.