پرکننده های پوستی چگونه می توانند ظاهر شما را بهبود بخشند؟

بهترین کلینیک پوست و مو در اصفهان | بهترین کلینیک زیبایی در اصفهان

پرکننده های پوستی چگونه می توانند ظاهر شما را بهبود بخشند؟

پرکننده های پوستی اصفهان

در حالی که پرکننده‌های پوستی معمولاً به عنوان «پرکننده‌های چین و چروک» شناخته می‌شوند، اما می‌توانند بسیار بیشتر از صاف کردن چین و چروک‌ها انجام دهند.

در اینجا چند مشکل رایج وجود دارد که پرکننده های پوستی می توانند به رفع آنها کمک کنند:

خطوط اطراف بینی و دهان را صاف کنید (خطوط ماریونت، خط لبخند و پرانتز).
تقویت و بازگرداندن حجم به گونه‌های فرورفته یا شقیقه‌ها.
خطوط عمودی لب را کاهش دهید.
لب ها را حجیم و تقویت می کند.
یک چین چانه را صاف کنید.
بهبود تقارن ویژگی های صورت.

نتایج چقدر دوام دارند؟

پرکننده های پوست بسته به محصول، ناحیه درمان و بیمار دوام خواهند داشت. به طور کلی، هر چه محصول متراکم تر و عمیق تر تزریق شود، ماندگاری بیشتری خواهد داشت.

به خاطر داشته باشید که این یک قانون سخت و تعیین شده نیست. برای حفظ نتایج، یک جراح زیبایی به سادگی درمان را با تنظیم مقادیر و تکنیک های مورد نیاز برای اطمینان از نتایج مطلوب تکرار می کند.

بهترین کلینیک پوست و مو در اصفهان | بهترین کلینیک زیبایی در اصفهان
بهترین کلینیک پوست و مو در اصفهان | بهترین کلینیک زیبایی در اصفهان

پرکننده‌های اسید هیالورونیک موقتی‌ترین گزینه هستند و بنابراین اغلب برای بیمارانی که برای اولین بار پرکننده دارند توصیه می‌شود. این معمولاً بین 6 تا 18 ماه طول می کشد.

تزریق به لب‌ها کمی سریع‌تر از تزریق‌ها به چین‌های نازولبیال فرسوده می‌شود. برخی از پرکننده های HA مانند VOLUMA برای ماندگاری طولانی تری فرموله شده اند، اما معمولاً به نواحی خاصی مانند گونه ها محدود می شوند.

چه چیزی در طول درمان انتظار می رود؟

تزریق فیلر پوستی غیر جراحی است و معمولاً در طی یک ویزیت مطب تکمیل می شود. درمان اولیه شما با یک جلسه مشاوره آغاز می شود که در آن با پزشک خود ملاقات خواهید کرد تا اهداف و نگرانی های خود را مورد بحث قرار دهید.

مشاوره قبل از درمان

در طول مشاوره، متخصص پوست شما مناطق مورد نظر شما را ارزیابی می کند و سابقه پزشکی شما را بررسی می کند. خطرات مرتبط با پرکننده های پوستی حداقل است، با این حال، شما باید سابقه پزشکی خود را به طور کامل قبل از درمان فاش کنید.

این به این دلیل است که برخی از آلرژی ها، شرایط پوستی و عصبی، یا داروها می توانند ایمنی یا نتایج فرد را به خطر بیندازند. اگر از داروهای NSAID (مانند آسپرین، ایبوپروفن، ناپروکسن) یا رقیق‌کننده‌های خون استفاده می‌کنید، باید به پزشک خود اطلاع دهید، زیرا این داروها احتمال کبودی را افزایش می‌دهند.

پرکننده های خوب نامرئی هستند

نفخ ماهی قزل آلا و لب های اردک نشانه مطمئنی از پرکننده ها هستند. پرکننده ها در صورت استفاده ماهرانه باید طبیعی به نظر برسند. تیم ما تغییرات ظریف و محتاطانه ای ایجاد می کند. به جای پرکننده‌ها، یک تغییر ظاهری نامرئی را نمایش می‌دهیم.

متخصص پوست شما مهم است

ترس از داروهای تزریقی بعد از آن بد نگاه کردن است. تزریق فیلر را می توان به عنوان یک هنر در نظر گرفت، که پیدا کردن هنرمندی که کارش را دوست دارید ضروری می کند. هر متخصصی فلسفه ها، تکنیک ها و سطوح تجربه متفاوتی دارد.

بهترین کلینیک پوست و مو در اصفهان اینجاست.

بهترین کلینیک پوست و مو در اصفهان | بهترین کلینیک زیبایی در اصفهان
بهترین کلینیک پوست و مو در اصفهان | بهترین کلینیک زیبایی در اصفهان

حتما از متخصص پوست منتخب خود در مورد تصاویر قبل و بعد از بیماران قبلی سوال کنید. در مورد نتایج و انتظارات واقع بینانه بحث کنید، همانطور که در نهایت چهره شماست.

از پرسیدن در مورد آموزش و گواهینامه نترسید. حتی اگر پرکننده‌های پوستی در Med Spas موجود است، برای درمان‌های تزریقی فقط باید به پزشکان و متخصصان پوست دارای مجوز و آموزش دیده مراجعه کنید. درست مانند هر روش پزشکی، اگر تزریق نادرست انجام شود، خطر عفونت، تغییر رنگ و توده وجود دارد.

بهترین کلینیک پوست و مو در اصفهان را با بهترین پزشکان تجربه کنید.

از پرکننده ها می توان برای پیشگیری و همچنین درمان خطوط ریز استفاده کرد

نیازی به استفاده از پرکننده ها قبل از ظاهر شدن اولین چین و چروک ها نیست، با این حال، افراد درمان را زودتر از همیشه شروع می کنند. طبق آکادمی جراحی پلاستیک و ترمیمی صورت آمریکا، در سال 2015، اکثر اعضای جراح پلاستیک صورت شاهد افزایش جراحی زیبایی و درمان های تزریقی در بیماران زیر 30 سال بودند.

بسیاری از متخصصان پوست می گویند که شروع جوانی ممکن است فوایدی داشته باشد، اگرچه عمدتا به فرد بستگی دارد. بازی پیشگیری خیلی بهتر از بازی اصلاح است. به خاطر داشته باشید که راه‌های جایگزین و کم‌هزینه‌تری برای پیشگیری از پیری مانند استفاده از ضد آفتاب وجود دارد.

همین امروز با تماس با تیم پوست ما تماس بگیرید و شروع کنید. ما مشتاقانه منتظر مراقبت از شما هستیم!

برای عضویت در اینستاگرام کلینیک باران اصفهان  کلیک کنید.