همه چیز درباره چرخه رشد مو

بهترین-کلینیک-پوست-و-موی-اصفهان | کلینیک-باران-اصفهان

همه چیز درباره چرخه رشد مو

چرخه رشد مو

 

برای درک اینکه چرا در وهله اول به چندین جلسه درمانی نیاز دارید، درک چرخه رشد مو مهم است. هنگامی که ما جلسات لیزر موهای زائد را به بیماران پیشنهاد می کنیم، درمان های آنها را به گونه ای برنامه ریزی می کنیم که با چرخه رشد موهایشان هماهنگ باشد و اطمینان حاصل شود که همه موها قابل درمان هستند.

مراحل مختلف رشد
هر مویی که دارید مراحل زیر را به صورت چرخه ای طی می کند:

آناژن

در طول این مرحله، موها در بالای سطح پوست شما فعال و قابل مشاهده هستند.

کاتاژن

در مرحله بعدی، موها از رشد فعال به حالت استراحت در حالت خفته تبدیل می شوند.

تلوژن مو در این زمان خفته است. در پوست شما باقی می ماند، اما بالای پایه قرار می گیرد. در زیر آن، فولیکول شروع به تولید یک موی جدید می کند. اگزوژن در این مرحله، موها به خودی خود می ریزند.

هنگامی که از بین رفت، نوع جدیدی که در مرحله تلوژن در زیر آن شروع به رشد کرد، می تواند به سطح بیاید. چگونه چرخه های رشد مو بر تعداد و زمان جلسات شما تأثیر می گذارد ما جلسات شما را با مراحل رشد مو هماهنگ می کنیم در هر لحظه، شما در هر مرحله از چرخه به طور همزمان روی بدنتان مو دارید.

در حالی که برخی از موها در حال ریزش هستند، برخی دیگر به شدت در اوج خود هستند. این تضمین می کند که همیشه مقداری موهای قابل مشاهده داشته باشید.

متأسفانه، برای کسانی از ما که ترجیح می‌دهیم در مناطق خاصی بدون مو باشیم، وجود دائمی مو آن چیزی نیست که می‌خواهیم. جلسات لیزر موهای زائد در از بین بردن موهایی که در فاز آناژن هستند موثر است.

 

بهترین-کلینیک-پوست-و-موی-اصفهان | کلینیک-زیبایی-در-اصفهان
بهترین-کلینیک-پوست-و-موی-اصفهان | کلینیک-زیبایی-در-اصفهان

 


کلینیک تخصصی باران اصفهان⁣⁣⁣⁣ بهترین کلینیک پوست و موی اصفهان با بهترین متخصصین می باشد که در زمینه های مختلف زیبایی مهارت دارند.


بعد از اولین جلسه شما، چند هفته صبر می کنیم تا جلسه دیگری را اجرا کنیم. در این مدت، گروه جدیدی از موها وارد فاز آناژن می شوند و در آنجا می توان آنها را درمان کرد.

ما روند انجام یک جلسه را تکرار می کنیم و منتظر می مانیم تا از نتایج راضی شوید. ما زمان مناسبی را بین جلسات می گذاریم هر جلسه می تواند بین 10 تا 30 درصد موهای شما را از بین ببرد. با هر جلسه، شاهد پیشرفت تدریجی خواهید بود.

برای هدف قرار دادن حداکثر تعداد موها در هر جلسه، بهتر است بین 4 تا 6 هفته فاصله بین آنها قرار دهید. این بدان معناست که در اکثر موارد، در کمتر از یک سال می توانید در ناحیه انتخابی خود بدون مو باشید.

جلسات پیگیری پس از اتمام جلسات اولیه، اکثر افراد تنها یک یا دو بار در سال باید برای درمان های لمسی مراجعه کنند. برای برخی افراد، حتی کمتر به لمس کردن نیاز است. مزایا در زمان صرفه جویی می کند برای بسیاری از نواحی بدن، این درمان را می توان در کمتر از نیم ساعت کامل کرد.

برای نواحی بزرگ مانند پاها، احتمالاً نیازی به صرف بیش از دو ساعت در مداسپا ندارید. هنگامی که اصلاح می کنید، ممکن است 15 دقیقه اضافی را زیر دوش بگذرانید.

برای حفظ پوست بدون مو، می توانید در 25 سال آینده بیش از 3900 بار اصلاح کنید!

اگر هر بار 15 دقیقه از شما وقت می گیرد، این 58500 دقیقه است که هدر می دهید! مدت زمانی که برای استفاده از کرم‌های موبر مو صرف می‌کنید تقریباً به اندازه اصلاح است و این فرآیند باید با همان دفعات تکرار شود.

اپیلاسیون به دفعات کمتر انجام می شود، اما نتایج دائمی نیستند، و باید زمان را برای رفتن به قرار ملاقات خود در نظر بگیرید. وقتی در نظر بگیرید که برای حفظ پوست صاف با لیزر تنها به حدود 6 جلسه اولیه و یک یا دو تاچ آپ در سال نیاز دارید، می توانید ببینید که این روش چقدر در زمان صرفه جویی می کند. باعث صرفه جویی در پول می شود

برای حفظ یک عمر اصلاح، اپیلاسیون یا استفاده از کرم های موبر، باید محصولات زیادی خریداری کنید. عدم نیاز به خرید تیغ، کرم موبر، افترشیو، کرم های موبر و اپیلاسیون، هزینه لیزر درمانی را جبران می کند.

به عنوان مثال، یک عمر اصلاح می تواند تا 10000 دلار هزینه داشته باشد. برای دستیابی به نتایج ماندگارتر، می توانید این پول را با استفاده از لیزر درمانی کاهش دهید. تحریک را کاهش می دهد اصلاح، اپیلاسیون و کرم های موبر همگی باعث تحریک پوست می شوند.

آنها می توانند منجر به بریدگی، سوختگی، قرمزی، موهای رشد کرده و سوختگی تیغ شوند. این اثرات منفی با این واقعیت افزایش می یابد که روش هایی که باعث ایجاد آنها می شوند باید به طور مکرر تکرار شوند تا پوست صاف حفظ شود.

انجام لیزر درمانی پوست شما را از استفاده مداوم از تیغ، موم داغ و/یا مواد شیمیایی حل کننده مو رها می کند. پوستی صاف را همیشه در اختیار شما قرار می دهد چند بار شروع به پوشیدن یک جفت شورت یا مایو کرده اید، اما متوجه شده اید که اصلاح را فراموش کرده اید؟

هنگامی که با لیزر از شر موهای زائد خلاص می شوید، هرگز لازم نیست اصلاح را به خاطر بسپارید. می توانید به ساحل بروید، آستین کوتاه بپوشید و در غیر این صورت بدون فکر کردن به موهایتان روز خود را بگذرانید.

 

بهترین-کلینیک-پوست-و-موی-اصفهان | کلینیک-باران-اصفهان
بهترین-کلینیک-پوست-و-موی-اصفهان | کلینیک-باران-اصفهان

 

تعداد جلساتی را که برای شما مناسب است پیدا کنید اگر می‌خواهید بفهمید که برای به دست آوردن نتایج حذف موهای زائد به چه تعداد لیزر نیاز دارید، می‌توانیم با شما مشورت کنیم.

ما می توانیم نوع پوست و وضعیت فعلی موهای شما را ارزیابی کنیم. پس از صحبت با شما در مورد مناطقی که می خواهید درمان شوند، می توانیم تعداد صحیح درمان را به شما توصیه کنیم.

دستیابی به نتایج ماندگار از بین بردن موهای زائد بنابراین، چند جلسه لیزر موهای زائد برای از بین بردن موهای زائد برای همیشه لازم است؟

پاسخ به نیازهای فردی شما بستگی دارد، اما بیشتر افراد می توانند درمان اولیه خود را در عرض 4-6 درمان به پایان برسانند. پس از اتمام جلسات، از مزایای بی شمار زندگی بدون موهای ناخواسته بهره مند خواهید شد.

پوست شما سالم تر خواهد بود، زیرا تحریک دائمی ناشی از اصلاح، اپیلاسیون یا استفاده از کرم های موبر را تجربه نمی کنید. شما قادر خواهید بود لباسی را که می خواهید بپوشید بدون اینکه همیشه نگران زمان اصلاح باشید.

مزایا شامل بودجه شما نیز می شود، زیرا نیازی به صرف هزینه برای محصولات رفع موهای زائد ندارید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این درمان، با ما تماس بگیرید. ما خوشحال خواهیم شد که اطلاعات بیشتری در مورد اینکه چگونه درمان های ما می توانند راحتی باورنکردنی پوست بدون مو را به شما ارائه دهیم.

اینستاگرام کلینیک باران اصفهان – پوست و مو و زیبایی در اصفهان