کاشت ابرو

کاشت ابرو

روشهای ترکیبی FIT و FUT

کاشت ابرو

کاشت مو در حال حاضر بصورت دو روش انجام میشود که اول برداشت به روش FIT و FUT نام دارد برداشت مو معمولا دو مرحله ای است یعنى با روش fut حدود 2500-1500 گرافت از طریق برش پشت سر برداشته مى شود و در قسمت جلوى سر کاشته مى شود سپس در روز بعد با روش fit از اطراف برش و از قسمت هاى کنار سر حدود 2000-1000 گرافت برداشته مى شود و در ادامه و بعد از کاشت fut یعنى اکثرا در قسمت فرق سرکاشته مى شود .

کلینیک تخصصی پوست ، مو و لیزر باران⁣⁣⁣⁣ بهترین کلینیک پوست و موی اصفهان در شهر زیبای اصفهان فعالیت خود را با تمام دستگاه های روز دنیا آغاز و با افتخار سی هزار پرونده ی پزشکی تشکیل و رضایت همشهری های عزیز را فراهم نموده است و مفتخر است به شما مشتریان عزیز خدمات ارائه دهد.

به عبارتى با این روش موهاى بیشترى از پشت سر برداشته می شود و در جلوى سر کاشته می شود . در روش ترکیبى سر تراشیده مى شود و اسکار fut نیز در پشت سر ایجاد مى شود که البته در زیر موها کاملا مخفى خواهد ماند . اما در عوض با این روش مقدار بیشترى مو نسبت به روش هاى fut و fit به تنهائى برداشته و کاشته مى شود . یعنى در یک جلسه دو روزه 3500-2000 گرافت (معادل 9000-6000 تار مو ) برداشته و کاشته مى شود که مى توان قسمت اعظم سر را پوشش قابل قبولى داد. کاشت ابرو

برای آشنایی بیشتر با بهترین کلینیک پوست و موی اصفهان به صفحه اینستاگرام ما سربزنید.

کاشت ابرو
کاشت ابرو

بنابراین:

1- روش ترکیبى در افرادى بکار مى رود که در یک جلسه مقدار زیادى مو نیاز دارند .

2- در روش ترکیبى موها به صورت انتخابى کاشته مى شوند یعنى موهاى با کیفیت خوب ( fut ) در قسمت مهمتر سر یعنى جلوى سر و موهاى با کیفیت پایین تر در قسمت بالا و پشت سر ( فرق سر ) کاشته مى شوند .

3-  روش ترکیبى معمولا دو روز طول مى کشد روز اول fut و روز دوم fit و بالطبع هزینه عمل از fut و fit به تنهائى بالاتر اما از مجموع دو عمل پایین تر است .

4- در روش ترکیبى چون قسمتى از برداشت مو با تکنیک fit انجام مى شود تمام سر با ماشین شماره یک کوتاه مى شود .

لازم به ذکر است که امروزه این دو روش منسوخ شده اند و جدیدترین روش کاشت ، کاشت مو به روش SUT می باشد

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی باران ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو مشورت کنید و همچنین از قیمت ها مطلع شوید.

جهت ارتباط با کلینیک تخصصی باران و اطلاع از آدرس و شماره تماس کلیک کنید.