کاشت مو به روش FUT – FIT

کاشت مو به روش FUT - FIT

روشهای ترکیبی FIT و FUT

کاشت مو به روش FUT – FIT

کاشت مو در حال حاضر بصورت دو روش انجام میشود که اول برداشت به روش FIT و FUT نام دارد برداشت مو معمولا دو مرحله ای است یعنى با روش fut حدود 2500-1500 گرافت از طریق برش پشت سر برداشته مى شود و در قسمت جلوى سر كاشته مى شود سپس در روز بعد با روش fit از اطراف برش و از قسمت هاى كنار سر حدود 2000-1000 گرافت برداشته مى شود و در ادامه و بعد از كاشت fut یعنى اكثرا در قسمت فرق سركاشته مى شود .

به عبارتى با این روش موهاى بیشترى از پشت سر برداشته می شود و در جلوى سر كاشته می شود . در روش تركیبى سر تراشیده مى شود و اسكار fut نیز در پشت سر ایجاد مى شود كه البته در زیر موها كاملا مخفى خواهد ماند . اما در عوض با این روش مقدار بیشترى مو نسبت به روش هاى fut و fit به تنهائى برداشته و كاشته مى شود . یعنى در یك جلسه دو روزه 3500-2000 گرافت (معادل 9000-6000 تار مو ) برداشته و كاشته مى شود كه مى توان قسمت اعظم سر را پوشش قابل قبولى داد .

کلینیک تخصصی پوست ، مو و لیزر باران⁣⁣⁣⁣ بهترین کلینیک پوست و موی اصفهان در شهر زیبای اصفهان فعالیت خود را با تمام دستگاه های روز دنیا آغاز و با افتخار سی هزار پرونده ی پزشکی تشکیل و رضایت همشهری های عزیز را فراهم نموده است و مفتخر است به شما مشتریان عزیز خدمات ارائه دهد.

کاشت مو به روش FUT - FIT
کاشت مو به روش FUT – FIT

1- روش تركیبى در افرادى بكار مى رود كه در یك جلسه مقدار زیادى مو نیاز دارند .

2- در روش تركیبى موها به صورت انتخابى كاشته مى شوند یعنى موهاى با كیفیت خوب ( fut ) در قسمت مهمتر سر یعنى جلوى سر و موهاى با كیفیت پایین تر در قسمت بالا و پشت سر ( فرق سر ) كاشته مى شوند .

3-  روش تركیبى معمولا دو روز طول مى كشد روز اول fut و روز دوم fit و بالطبع هزینه عمل از fut و fit به تنهائى بالاتر اما از مجموع دو عمل پایین تر است .

4- در روش تركیبى چون قسمتى از برداشت مو با تكنیك fit انجام مى شود تمام سر با ماشین شماره یك كوتاه مى شود .

لازم به ذکر است که امروزه این دو روش منسوخ شده اند و جدیدترین روش کاشت ، کاشت مو به روش SUT می باشد

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی باران ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو مشورت کنید و همچنین از قیمت ها مطلع شوید.

برای آشنایی بیشتر با بهترین کلینیک پوست و موی اصفهان به صفحه اینستاگرام ما سربزنید.

جهت ارتباط با کلینیک تخصصی باران و اطلاع از آدرس و شماره تماس کلیک کنید.